Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

superpromocja

Czym karmic kota? poza gotowym jedzeniem

Polecane posty

specjalna karma :PNo ja się skusiłam jakiś czas temu na skorzystanie z usług Krakvetu i póki co jestem zadowolona. Doradziłam się obsługi sklepu jaka karma będzie najlepsza dla mojego kociaka bo chciałam poprawić trochę stan futra mojemu koty, ostatnio stała się mniej błyszcząca. Doradzili mi i dostawa tez byla na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotofilka
daj mu to co lubi, mam dwa koty, jeden je tylko mięso (kupuje mu skrawki u rzeźnika, bardzo je lubi) gotowane jajki i tuńczyka z puszki i nic więcej nie je, warzywa muszę mu przemycać dobrze zamaskowane mięsem, a drugi je wszystko - nawet chipsy (nie żebym go tym karmiła, ale zostawienie otwartej paczki grozi wlezieniem do niej kota), owady, wszystko. Miałam miedyś kota który jadły tylko gotowane warzywa, sprawdź co lubi, i tym go karm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzdjfh
Kotu można podawać: -drób -wołowinę -dziczyznę np. mięso z zająca -ryby i owoce morza Nie wolno wieprzowiny. Można gotować, podgotowywać oraz dawać surowe, ale jeśli surowe to najpierw przemrożone. Z podrobów to można dawać serca, żołądki i wątróbkę np. drobiową. Ale nie za często, jeśli to ma być wątróbka. Podobno z raz na tydzień. Z raz na tydzień podobno można też dać jakąś rybkę. Czasami jajko, śmietankę do picia. Nie wolno podawać mleka, jeśli już to takie specjalne dla kotów. I jak się gotuje/podgotowywuje to bez żadnych przypraw i soli, w samej wodzie. Z gotowych karm, to musi być minimum 20% by karmę można było nazwać choć trochę 'przyzwoitą'. A im więcej mięsa tym lepiej. Wszelkie Whiskasy, Kitekaty i inne badziewie marketowe bardziej szkodzi kotu niż odżywia. Z marketowych może być PerfectFit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 koty, a każdy ma inne ulubione jedno rybkę drugie saszetkę i karmę dla maluchów albo wątróbka, serca a pierś i kotleta wszyscy, na surowo i smażone... czasem skuszą się na jogurt głownie surowe mięso, przemrożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że najważniejsze to dawać kotu jakieś zbilansowane jedzenie , pełne witamin i minerałów i takie przeznaczone dla kota TASTE OF THE WILD Rocky Mountain , bo wtedy wiadomo, że kot dostaje to co powinien a ta karmę dostaniesz na e-karma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba obserwowac kociaka, co mu smakuje a co nie, zmieniać karmę i patrzeć czy takie zmiany wychodzą mu na dobre, jaką ma sierść jedząc daną karmę etc. Teraz kupuję karmy na stronie Krakvetu i lepiej mi się to opłaca, zwłaszcza przy większych ilościach. Jeśli smakuje mu wyjątkowo jakas jedna to pozostaję przy niej dluzej a pozniej do niej wracam tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od indywidualnych preferencji naszych zwierzaków tak na prawdę, jednemu cos moze smakować a innemu nie. Swego czasu kupowałam w Krakvecie Whiskas a teraz przerzuciłam się na Iams i Miamor. Kupuje w sporych ilościach bo to sklep internetowy i bardziej się tak opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci można zrobić większy zapas karmy i mieć święty spokój nawet na trzy miesiące :) od siebie polecam e-karmę, potężny wybór i szybka wysyłka, poza tym wierzę, że jednak jakość ciut wyższa niż sklepowych karm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrarobota
widzę, że e-karma jest zachwala dosyć, zajrzałam tam i faktycznie wybór jest spory i ceny konkurencyjne, zastanawiam się jak szybko dochodzą przesyłki?? No ale póki nie spróbuję to się nie dowiem także 'idę' na zakupy i zabieram się do przeglądania ich asortymentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgd
mój kot wpieprza wszystko najbardziej lubi żółty ser, groszek konserwowy, gotowaną marchewkę, wędzoną makrelę no i surowe mięsko rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialna_kociarka
włos się jeży na głowie jak się przeczyta cały ten wątek. Whiskas ? KK? Purina ? RC ? żółty ser ? zupy i inne wynalazki z obiadu ? biedne zwierzęta. Kot jako zwierzę mięsożerne nie trawi wszelakich dodatków typu ryż, kukurydza i inne wynalazki w karmach gdzie wiekszość białka jest pochodzenia roślinnego, węglowodany zawarte w nich nie są spalane tylko gromadzone, odkładane w organizmie zwierzęcia. Polecam karmy bezzbożowe typu : Orijen, Power of Nature lub dla zasobnych portfeli Ziwipeak (nie zawiera nawet ziemniaków, a węgle są na poziomie 9%) ewentualnie dieta BARF jak ktoś ma w sobie wiele cierpliwości i może takie posiłki przyrządzać, ja niestety jej nie mam więc kotek karmiony jest orijenem (kurczak, od czasu do czasu rybny jako smakołyk, urozmaicenie) plus surowa przemrożona wołowinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham koty ♥
Ja mam kota od soboty. Urodził się 15 marca i jak na razie dobrze się u mnie czuje. Mój Tofik zjada codziennie karmę Junior firmy Winston z Rossmanna, a gdy jest głodny podjada suchą karmę Junior (też z Rossmanna) lub kocie chrupki z Kakadu. Na chwilę obecną nie daję mu nic innego, lecz gdy trochę podrośnie będzie jadł też coś innego. Trawy jeszcze nie podgryza, gdyż jeszcze rośnie w doniczce C: Jeśli chodzi o jedzenie dla kota to nie polecam dużo ryb. Po pierwsze mają ości, a po drugie niszczą niatynę i może to poskutkować śmiercią zwierzaka D': Koty lubią jeszcze kocimiętkę, śmietanę 30%, jogurt, masło, ser żółty... Jeśli chodzi o śmietanę i masło to nie dawaj zbyt dużo, bo przytyje). I nie wolno dawać wieprzowiny! Jeśli chodzi o ziemniaki (gotowane bez soli) to słyszałam, że mogą jeść czasami. Najlepsze są ze specjalnym sosem dla kotów dostępnym w sklepach zoologicznych. Dorosłe koty NIE MOGĄ jeść: cebuli, pomidorów, pora, rabarbaru, białka jaja, winogron, rodzynek, czekolady powodującej śmierć zwierzaka, mleka, napoi z kofeiną, słodkości, smalcu, kawałków tłuszczu, kości i ości, jedzenia dla psów, ciasta drożdżowego, leków "ludzi", soli, orzechów macadamia, grzybów, czosnku. To tyle. Papatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kociarnia.opole.pl/iok/112-instrukcja-obslugi-kota-zywienie-kotow "Najważniejsze rzeczy w Kociej diecie: - Koty są mięsożercami i surojadami więc podstawą ich żywienia powinno być surowe mięso i dobre jakościowo (bogate w mięso) gotowe karmy mokre - jeśli decydujemy się by to surowe mięso było głównym składnikiem diety naszego Kota musi być ono odpowiednio suplementowane, np. preparatem Fellini Complete (najlepiej poczytać o tym na forum o BARFie www.barfnyswiat.org) - zdrowsze i bardziej wartościowe jest dla Kota mięso surowe niż gotowane; przed podaniem Kotu surowizny powinna być ona przemrożona; Kotom podajemy „brzydkie” mięso – stosunkowo tłuste, z żyłami, błonami i chrząstkami, nie podajemy Kotom czystego i bezwartościowego dla nich mięsa typu filety drobiowe ani karm gotowych, tzw. filetowych (Miamor Filets, Porta21, Cosma, Applaws, Schesir, itp.) - dobra jakościowo karma sucha (najlepiej karma bezzbożowa lub przynajmniej karma o wysokiej zawartości mięsa) powinna być jedynie uzupełnieniem i rozwiązaniem na czas w którym nie można podać Kotu mięsa lub karmy mokrej - Kocie karmy ogólnodostępne w większości sklepów, np.: Whiskas, KiteKat, Frieskies, Gourmet, Felix itp. nie są karmami o wysokiej zawartości mięsa; tym bardziej karmy tzw. hipermarketowe typu TIP, ARO, Tesco, Biedronka itp. Karmy te to papka soi, pszenicy i kukurydzy z dodatkiem składników pochodzenia zwierzęcego, którymi najczęściej są skóry, pazury, kopyta i kości - Koty, jako mięsożercy, bardzo źle lub w ogóle nie trawią węglowodanów, bardzo źle lub w ogóle nie przyswajają białek roślinnych białko zwierzęce jest budulcem dla Kociego organizmu a tłuszcz zwierzęcy jest dostawcą Kociej energii, żadne inne składniki żywieniowe nie są Kotom potrzebne a niektóre nawet im szkodzą - czystość i zdrowie Kocich zębów gwarantuje gryzienie surowego mięsa, chrząstek i bezpiecznych części kości, karma sucha bardzo rzadko kiedy ma wpływ na czystość Kocich zębów - Koty powinny jeść różne rodzaje mięs (prócz wieprzowiny i surowej dziczyzny) i różne części mięsa, mięso powinno być z tłuszczem, żyłami, błonami, ścięgnami i chrząstkami; Kotom nie podajemy czystego, chudego mięsa typu filety drobiowe – zawierają uderzeniową dawkę białka (nawet jak dla mięsożercy) przy nieobecności tłuszczu i innych składników pokarmowych potrzebnych Kotu - Koty generalnie rzadko odczuwają pragnienie, nie jest prawdą, że Koty karmione w przewadze suchą karmą piją więcej; nasze Koty domowe są permanentnie odwodnione co jest prawdziwą przyczyną problemów i chorób dróg moczowych oraz nerek; dlatego tak ważne jest to by podstawą Kociej diety było mięso i mokra karma; należy zadbać także o to by nasze Koty jak najwięcej piły, można je do tego nakłonić inwestując na przykład w poidełko-fontannę lub rozkładając po domu w różnych miejscach miski z wodą; woda powinna być zawsze świeża; Koty niechętnie piją z misek ustawionych koło pokarmu - Koty jedzą mało ale często dlatego Kot powinien mieć stały dostęp do jedzenia; np. 2-3 posiłki mokre tak, by Kot się nimi najadł a między nimi powinien mieć dostęp do karmy suchej tak, by w każdej chwili mógł wrzucić coś na ząb; ograniczanie Kotom jedzenia prowadzi do frustracji, otyłości i zaburzeń łaknienia - Koty tyją i chorują głównie od namiaru węglowodanów (cukrów, skrobi) w pożywieniu oraz ze zbyt małych ilości wypijanej wody - Kotom nie podajemy: cebuli, czosnku i podobnych, czekolady(!), mleka (chyba, że ewidentnie nie ma po nim biegunki), psiej karmy, surowego białka, przypraw, tłuszczy roślinnych, ludzkich leków o ile nie są zaordynowane przez weterynarza, pamiętajcie – już malutki okruszek paracetamolu może Kota zabić! - karmy suche kupujmy w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach a po otworzeniu przechowujmy w szczelnie zamkniętych pojemnikach otwierając je możliwie najrzadziej i najkrócej; karmy sprzedawane w sklepach zoologicznych na wagę, z wielkich worów, stoją miesiącami, a niektóre nawet i dłużej, otwarte, bezproblemowo dostępne dla powietrza, kurzu i bakterii; takie karmy źle przechowywane wietrzeją i pleśnieją a tłuszcz, którym są pokryte jełczeje Tak, w skondensowanym skrócie, wyglądają najważniejsze informacje według których nasze domowe Tygrysy powinny być żywione. Póki nasz Kot się nie pochoruje, większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest Kocia dieta, ilu problemów można by było uniknąć dając mięsożercy to, co da niego jest najwłaściwsze – MIĘSO. #### Karmy mokre: Półka bardzo podstawowa Małe tacki Winston produkowane dla sklepów Rossmann i w tych sklepach dostępne. Tacki występują w wielu smakach, ich waga to 100g, do wyboru mamy grubo mielone pasztety Schlemmer-Menu, oraz drobno mielony pasztet Pate - zawierają tylko mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (z tej serii do wyboru mamy jeszcze tacki i saszetki w sosie, w ich składzie są zawarte jeszcze zboża i produkty roślinne). Tacki kosztują około złotówki, puszki o tej samej nazwie, które są jeszcze tańsze nie mają niestety już tak dobrego składu, ale myślę, że przy tak niskiej cenie tacek, nie trzeba się długo zastanawiać. Bezglutenowe puszki (400gr) i tacki (200gr) Butcher’s Classic. *** Półka naprawdę dobra Animonda Carny i Animonda vom Feinsten Leonardo Smilla Miamor (ale nie wersje z filetami) Bozita – mnóstwo smaków, pasztety, kawałki w sosie i w galaretce *** Półka super: Feringa Grau (puszki bez zbóż i ryżu) Granata Pet Catz Finefood Power of Nature – puszki dla miłośników delikatnego pasztetu i musu Moonlight Dinner (No. 21-26) Terra Faelis – także puszki dla miłośników delikatnego pasztetu i musu Herrmann's Bio ZiwiPeak #### Karmy suche: Półka bardzo podstawowa, karmy ze zbożem ale także ze sporą zawartością mięsa: Animonda Josera Sanabelle Bozita Smilla Grau Purina Pro Plan i One (ale już nie Cat Chow!) Porta21 **** Półka naprawdę dobra, suche karmy bezzbożowe ale te, w których zboża zastąpiono innym źródłem węglowodanów, teoretycznie lżej strawnych, np. ziemniakami, grochem czy burakami: Taste of the Wild Acana Orijen (Feline) Porta 21 No Grain Applaws *** Półka super to karmy nie dość, że bezzbożowe to z minimalną zawartością szkodliwych węglowodanów: Power of Nature Natural Cat (wersja Active Cat zawiera już spory dodatek ryżu) Wild Cat Ziwi Peak – to obecnie najlepsza z możliwych karm suchych. Nazywana suchym BARFem, jedyna karma, która zawiera bardzo duży procent wilgotności. Niestety zdarzają się koty, które jej nie lubią. Cena też bywa zaporowa. *** Kupując karmy z tych najwyższych półek zauważycie, że nie ma w nich żadnych podziałów – kitten, junior, adult, senior itd. Dlaczego? Bo w przypadku większości zdrowych Kotów taki podział to tylko marketing…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka1001
Ja otrzymałam do testowania paczuszkę od Whiskas i z całym sercem polecam produkty mokre, cała gama saszetek dla kotka. Jest to niedroga forma pełnowartościowej porcji pożywienia dla kotka. Także podawanie suchej karmy stanowi idealne rozwiązanie dla kotka, aby zapewnić dużo witamin i urozmaicać dietę o różne smaki karmy. Żywienie Whiskasem jest zdrowe i na prawdę nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię karmą od weterynarza i surową rybą z dobrego sklepu z organiczną żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię różnymi karmami. Raz tańszymi raz droższymi tylko dokupuję na allegro felvital i arthrofos. Koszt ok 30 zł na miesiąc, ale mam gwarancje, że nie zabraknie mu witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karm jest wiele, to też zależy, co Twój kot będzie chciał jeść. Mój zajada prevital dla kotów dorosłych, wcześniej dla małych (kitten. Warto w jadłospisie dorzucać surową rybę, czy mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość throey
Surowe mięso- nieważne jakie, bo można dawać dosłowne wszystkie (nawet wieprzowinę- wbrew powszechnym opiniom o zabranianiu jej podawania, a także drób- kot musi być chory i naprawdę osłabiony, aby złapał salmonellę, która i tak jest w jego przewodzie pokarmowym). Ewentualnie można powstrzymać od podrobów wieprzowych- to tam mogą gromadzić się wirusy niebezpieczne dla kota (wirus choroby Auyeszkiego). Nie sparzone, nie ugotowane - surowe. Nie chude- brzydkie, tłuste skrawki są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaiDemon
Hej, ja Demonowi daje Whiskasa bardzo mu smakuje i sprawia mu radość chrupanie tej karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE kuuuvrwy reklamowe, przestańcie spamować tym GÓOOWNASEM!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno dawac samego meisa bez suplementów. jesli miesi to tylko w postaci BARFA - czyli samemu przygotowywuje sie mieszanke i mrozi. duzo roboty ale jak ktos nie chce dawac puszek to jedyna opcja. mieso bez suplementów prowadzi do powaznych niedoborów minerałów - rpzede wszytkim tauryny która jest kotu niezbędna do zdrowia. wiec albo teraz wydajesz kase na prawidłowe zywienie albo przygotuj sie na spore wydatki za jakis czas u weterynarza. debili ktorzy tu pisza ze karmia samym miesem albo ze stołu - nie skomenutuje waszej ignorancji - szkoda energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×