Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupie baby

,,jankesa to ta sama osoba co ,,bedziemy pic nowa miłość jukena

Polecane posty

Przeczytałam uważnie wszystkie wypowiedzi i...hihihi Z tego co przetałam wynika, że Juken zeby żyć - musi jeść i tym się charakteryzuje. Czyli wyciągając logiczne wnioski - inni do życia nie potrzebują jedzenia. Pewnie żyją miłością, albo powietrzem, albo fotosyntetyzują. A pić teżnie muszą? Juken, przybij piątkę, bo ja żeby przeżyć, też od czasu do czasu muszę cokolwiek zjeść. Czyli, że pewnie oboje jesteśmy dziwolągami i dziwnymi typami, skoro samo oddychanie nie podtrzyma naszych funkcji życiowych? :O Aż tak bardzo oryginalni jesteśmy? To co robią ludzie w restauracjach? Tam tylko same oryginały i dziwolągi chodzą? Bo muszą zjeść czasem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat to o żarciu jest
najmniej istotne ale gratuluje spostrzegawczości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tłumacze dlaczego
bo juken ma kompleks z powodu szczupłej budowy ciała ale właściwie wszyscy skręcić bekę z tej choroby .bardziej widoczne są jego problemy związane z psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrępowanie skłonność do prywatności skłonność do zamykania się w sobie cierpiący na zahamowania niepewność społecznej pozycji artystyczna dusza wybitny umysł niepewność uczuć Jejku, no chciałabym mieć takie problemy straszliwe, jak: - skłonność do prywatności - artystyczna dusza - wybitny umysł Szczególnie te dwa ostatnie problemy aż mnie podniecają. :) A niepewność uczuć, to ja mam bardzo często, a Wy nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tłumacze dlaczego
hehe ciekawe czemu wybrałaś same pozytywne:D no tak bulimiczki tez maja jedna pozytywną-chudną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tłumacze dlaczego
wszyscy maja w dupie ektomorficzny typ pana jukena mówmy o jego zachowaniu tak zbliżonym do wymienionych cech wątpię z reszta ze facet na to choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Dlatego, że z wszystkich tu wymienionych cech tylko te pasują mi do Jukena.:) Chłopak ma więcej wielbicielek niż się Wam i jemu wydaje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tłumacze dlaczego
to fajnie ze go lubisz a kto ci broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tłumacze dlaczego
zresztą wszystkich nowych ta osobowość fascynuje tak jak ciebiemlody buntownik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam Malysz TEZ jst ektomorfikiem. Wlasnie na to wpadlam. SZOK, nie uwazacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żarciu pisałam jakieś 2 strony wcześniej, ale juken strzelił focha a jego adoratorka-z-korka stwierdziła, że przeginam:classic_cool: Ale się kłócicie jak dzieci i zupełnie jakby te dyskusje na forum były miarodajne i w ogóle istotne... Dziwię sie tylko, ze juken, który sam siebie uważa za niepokornego ducha, zaczyna uprwiać dupping, bo jakaś laska napisała, że jest faaaaaajny. \"Juken, jesteś taki cooooooool\":D \"Juken, misiaczku, ale jesteś bossssssssski, ciacho, qrcze, jesteś koffany😘, 3maj siem miśaq\":D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Pozdro, on jest zaybebysty:classic_cool: Juz się kłóciłam na forum z jakims ciemniaczkiem, który nie wierzył mi(!!!!!)- MI!: światowej sławy ekspertowi od latów i skoków i podskoków:P- że Adam wygra w Planicy! Na bank bedzie miał 4 kryształa w domu i Iza go bedzie czym miała po głowie okładać, jak się zacznie lenić na stere lata:p Żeby nie wygrać musiałby się chyba sturlac z rozbiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zajeebistym ektomorfikiem :classic_cool::DZaluje, ze nie ogladalam:o Mamuty sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ta co sie w rozmowę nie
nie angażuje:D jestem deską przegrałam życie ojej, juken, nie denerwuj się. Skąd mam wiedzieć, ze ćwiczysz krav magę? Myślisz, ze to widac po oczach???? Nie sądziłam, że poniosłeś az takie rany, żeby się z nimi obnosić jak po bitwie o ojczyznę To wyglądało raczej jak wysypka tarłowa * * * So pay the money and take a shot Lead-fill the hole in me I could burst a million bubbles All surrogate and bullet proof 20:16 jestem deską przegrałam życie o matko.... Właśnie przeczytałam rewelacje musztardy i to zdanie na temat typu budowy ciała, jaki reprezentuje juken, po prostu mnie rozj**ało "Spożywanie pokarmów stanowi dla niego niezbędny warunek do przeżycia. " Rany, juken, czy to prawda????? Ale Ty musisz dziwak być... * * * So pay the money and take a shot Lead-fill the hole in me I could burst a million bubbles All surrogate and bullet proof 20:18 bedziemy pic Deska nie przesadzaj dobrze ??? nie znasz go , to komentarz o dziwakach zachowaj dla siebie 20:21 jestem deską przegrałam życie Kochanie, może najpierw wyczyść sobie szare komóry z zimowego kurzu i sprawdź czy coś nie zaśniedziało I we włażeniu w tyłek trzeba mieć jakiś umiar... * * * So pay the money and take a shot Lead-fill the hole in me I could burst a million bubbles All surrogate and bullet proof 20:28 juken a co masz siedzieć cicho jak ty czekać aż mnie ktoś zauważy???? sorry inny charakter a tymi fotami sie nie chwale tylko deklo je ciągle wkleja , widocznie to to podnieca nie wstydzę sie swojego ciała w przeciwieństwie do ciebie a co do kurzu to radze ci samej zrobić porządki bo wiosna idzie oto prawdziwe oblicze boskiego rzygolo: http://img452.imageshack.us/my.php?image=stule jxm5.jpg 13:54 ****Idealista z Marsa**** Ja cię kocham Idealisto.chce się z tobą umówić 20:32 bedziemy pic najlepiej nich kazdy zrobi bo malo , ze wiosna to i swieta prawie za pasem 20:37 juken mam z robić z tobą "porządek" oto prawdziwe oblicze boskiego rzygolo: http://img452.imageshack.us/my.php?image=stule jxm5.jpg 13:54 ****Idealista z Marsa**** Ja cię kocham Idealisto.chce się z tobą umówić 21:58 jestem deską przegrałam życie ojej, juken A czy Ty jesteś tą swoją doratorką, z emi na posty do niej odpisujesz...? Wszystkim sie Wam dzisiaj na oczy rzuciło? Ja nie mogę wkleić swoich zdjęć na forum, bo byście z krzeseł spadli PS. Mam lepsze mięśnie brzucha i się nie chcwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja piszę, ze się nie angażuję w rozmowę?:O Chyba rozmawiam na tym topiku- dziwne, nie? Tylko nie rozumiem po co od razu wyciągac wnioski na temat tego, ile ktos ma kasy, jakie ma kompleksy, co je na śniadanie itd. Przeciez ludziom się humory zmieniają codziennie, piszą głupoty, poza tym kto to wszystko spamięta- tylko jakiś pomarańczowy psychopata:p No i miło mi, że bacznie i z namaszczeniem śledzisz każdą mą wypowiedź:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa
za to jukenowi sie humor nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:DDobre, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mamy parafrazowac: wąski w pasie, dobrze pacha sie, to wyjdzie ze Adaś i Juken to geye......nieeeeeee, nie robmy tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy chudzina, niz zapocony, dyszący grubas....Wiem, wiem, jestem okrutna, ale taka jest prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią pomarszczę mu fredą i poliżę mu zapadłą klatę. że nie wspomnę o wąchaniu legendarnych pierdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale komu? Komu chcesz sprawic tak orgazmiczna przyjemnosc? Kurde, wzielam sie i podniecilam:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie lubie takich kretynów jak juken. klata jak zdepniety karton ryj wypłosza witualny toreador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie dziwnie sklada, ze ja tez lubie kretynów, wieeesz?:DCzy moje wyznanie Cie zszokowało chociaż troche? No powiedz, ze tak, bo nie ussssne:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie uśniesz, jestes pusta jak słoik po musztardzie że się zniżasz do konwersacji z marnym podszywaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje, zebym sie znizyła:o Myslisz, ze to dlatego, ze tak nisko upadłam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie myśleć bo na tym forum myślenie sprawia mi ból, tu wszystko jest takie skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×