Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupie baby

,,jankesa to ta sama osoba co ,,bedziemy pic nowa miłość jukena

Polecane posty

ojej, juken:) A czy Ty jesteś tą swoją doratorką, z emi na posty do niej odpisujesz...? Wszystkim sie Wam dzisiaj na oczy rzuciło?:) Ja nie mogę wkleić swoich zdjęć na forum, bo byście z krzeseł spadli:classic_cool: PS. Mam lepsze mięśnie brzucha i się nie chcwalę:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken co za lizanie dupy
uprawiasz:oszok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to niemożliwe
ektomorfik .... no i tatus tez nim byl skoro taki chudy i nikt ci nie wmawia ze sie ciachasz ze chudy jestes :D to bylo tylko stwierdzenie faktu a teraz mozesz byc juz chamski i nie mily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM CIEKAWA GDZIE JEST NASZ IDEALISTA OSTATNIO COS NIEPOJAWIA NA KAFETERI!!!!!!!! ALE PEWNIE RUCHAL SIE Z JAKAS PROSTYTUTKA ZROBIL JEJ DZIECKO A TERAZ MA SPRAWE O OJCOSTWO I JESZCZE PEWNIE NA DODATKE ALFONS TEJ DZIEWCZYNY GO SCIGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałaś już
o szkurwa fanzlalka sie pojawila...po cholere tu przyszlas...nikt tu nie pisze o idealiscie a przyszla jedna glupia z kompleksem idealisty i sie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedobrypanidoktur
HI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że ten opis do mnie nie pasuje:-O mam inną budowę ciała a mój stary waży teraz 86 g na 178 cm wzrostu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my to wiemy.:D:D:S A co? Pogadać sobie nie można???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Z nieznajomymi nie gadasz. :( Nie jesteś łatwy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak :-O tylko byłem na chwilke na necie i nie wiedzałem że ktoś mi tak wczesnie odpisał :( wybacz nie gadam z pomarańczami;):P miłego dnia , rozchmurz sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukenku od kiedy
nie gadasz z pomaranczkami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedobrypanidoktur
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD WCZORAJ
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale to cały ty
I WSZYSCY TAK MYŚLĄ MIMO ŻE GLOSNO TEGO NIE MÓWIĄ:( Typ ektomorficzny Szczupły, sprawiający wrażenie niedożywionego Często bywa nadwrażliwy (prawdopodobnie z powodu dużej powierzchni względnej, liczonej stosunkiem powierzchni skóry do wagi ciała). Cech*je się dużą pobudliwością i nerwowością, z trudem się uspokaja i odpręża; przenikliwie uważny, podchodzący do świata od strony intelektualnej, uczuciowy, cierpiący na zahamowania w sprawach ciała i osobistych uczuć. Ma lekki sen. Kontakty fizyczne uznaje za mniej istotne niż I WSZYSCY TAK MYŚLA MIMO ZE GŁOŚNO TEGO NIE MÓWIĄ:( poczucie duchowej więzi i czułość. Z trudem znajduje równowagę między potrzebami ducha i ciała, często popada w rozterkę. Spożywanie pokarmów stanowi dla niego niezbędny warunek do przeżycia. skrępowanie skłonność do prywatności skłonność do zamykania się w sobie cierpiący na zahamowania niepewność społecznej pozycji artystyczna dusza wybitny umysł niepewność uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale to cały ty
MO MOZE OPRÓCZ TWOJEJ NOWEJ ZNAJOMEJ-ALE TO TYLKO DLA TEGO ZE CIE NIE ZNA..I PERDOLISZ JEJ O KWIATKACH I INNYCH BZDETACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie przesadzajcie z tym porównywaniem .troche się zgadza .ale nie jedzcie po całośći . to nie były nasze opisy Jukena , tylko ściągnięte z róznych żrodeł fakty na temat \"typu ektomorficznego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieale wiekszosc jest
zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale wiekszosc sie zgadza
skrępowanie skłonność do prywatności skłonność do zamykania się w sobie cierpiący na zahamowania niepewność społecznej pozycji niepewność uczuć pobudliwość:nerwus nie umiejętność przyjmowania krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Spożywanie pokarmów stanowi dla niego niezbędny warunek do przeżycia\" ---> że co?? to dla innych ludzi nie??? \"Ma lekki sen\".---> raczej bardzo ciezki :-O \"skrępowanie skłonność do prywatności\" ---> bzdury :-O i to naprawde wielke \"cierpiący na zahamowania \"--> wątpliwe \"niepewność społecznej pozycji \" ---> wiem kim jestem i czego chce :-O \"nadwrażliwy\" ---> no debilizm, jestem flegmatykiem :-O jak mogę być nadwrazliwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MO MOZE OPRÓCZ TWOJEJ NOWEJ ZNAJOMEJ-ALE TO TYLKO DLA TEGO ZE CIE NIE ZNA..I PERDOLISZ JEJ O KWIATKACH I INNYCH BZDETACH---> na forum znam mnie tylko Pozdro600 i Preła A Będziem Pic pisze to co mi się wydaje za słuszne :-O Jak wy chcecie mnie prostować na siłe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
nadwrażliwy"-spewnoscia tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
juken -a perła cie zna tylko dla tego ze ci złego słowa nie powiedziała i tylko z nią nie miałeś spięć-co?jesteś zakłamany facet jakoś parę miesięcy wcześniej wymieniałeś więcej osob,a teraz co pokłóciłeś sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak
to śmieszne bo perła ci zawsze słodziła jak starsza siostra broniąca ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła ma duże zdoloności interpersonalnie, i rozszyfrowała mnie w 5 min :-O a na niej też sie przejechałem tylko wy tego nie pamiętacie a ja na forum sie rozwija i to bardzo dynamicznie i jedni to znoszą a inni nie a ukrywanie sie w pomarańczy to dopiero zakłanie :-O zakrawające już o obłude :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wiekszośc cie rozszyfrowa
zakompleksiony człowieku-odpowiadający agresja widać ze sobie nie radzisz ze nie masz dziewczyny ze masz problemy w domu i można tak wymienić ale po co..juz nie mówiąc o ciągłym braku kasy:Otak widac i to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko jedno.........
ale za to glosno i wyraznie : ...........................Ż.E.N.U.Ł.A..........................!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×