Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupie baby

,,jankesa to ta sama osoba co ,,bedziemy pic nowa miłość jukena

Polecane posty

Gość opis pasuje do jukena
nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken jest............
nooo nie wiem nie wiem :D w sumie to powiedzialabym wam cos ciekawego .... ale moze jeszcze nie teraz, o nieobecnych sie nie dyskutuje wiec moze poczekam :D moze kiedys spotkam tu jukena to sie wyjasni to i owo :P tymczasem ide do chaty, dzien pracy sie skonczyl :P milego plotkowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken szczupły i wysoki-->sprytny idealista niski i zbudowany(powiedzmy;))-->silny no czyli do pierwszego uderzenia idealisty chyba żeeeee juken robi szybkie uniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Jeżeli ze szklanej tafli spogląda na Ciebie patykowaty chudzielec, to odpowiedź nasunie Ci się sama.\" no chyba nie jest z nim tak zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne z Was plotkary:DAle przynajmniej dowiedzialam sie, kto to ten ektomorfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy .a Ty się jeszcze dowiesz jak bardzo jak .dotrzyma słowa i będzie przez tydzień grzeczny w rocznice swojego roczku na kaffe(obiecał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on wie, kiedy przypada jego rocznica na kafe? Dziki szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro bąkiem je
po oczach:D bąkalem wielkim,tak jak lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ciejawska jak sie nie znasz na sportach walki to sie nie wypowadaj kto jest silniejszy :-O wyjasnienie tego jest zbyt skomplikowane:P a tak ogólnie to głupoty gadata, mój stary był chudy to i ja jestem :) a tak wogóle to chyba ostatnio za miły jestem dla was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miło Cię widzieć Juken
Juken👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miło Cię widzieć Juken
pa🖐️ Jukenku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ciejawska jak sie nie znasz na sportach walki to sie nie wypowadaj kto jest silniejszy---a ja sie wypowiadałam kto jest śliczniejszy?pół topiku nie moich wypowiedzi a ty widzisz tylko moje:Dpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.... Właśnie przeczytałam rewelacje musztardy i to zdanie na temat typu budowy ciała, jaki reprezentuje juken, po prostu mnie rozjebało:O \"Spożywanie pokarmów stanowi dla niego niezbędny warunek do przeżycia. \" Rany, juken, czy to prawda????? Ale Ty musisz dziwak być... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz siedzieć cicho jak ty czekać aż mnie ktoś zauważy???? sorry inny charakter a tymi fotami sie nie chwale tylko deklo je ciągle wkleja , widocznie to to podnieca :-O nie wstydzę sie swojego ciała w przeciwieństwie do ciebie a co do kurzu to radze ci samej zrobić porządki bo wiosna idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×