Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łatwo mozna przedłużyc staz

ktos przedluzał staz z Urzedu Pracy ?lub wie czy łatwo daje na to zgodę

Polecane posty

Gość łatwo mozna przedłużyc staz

chodzi mi o przedłużenie półrocznego stażu tylko na 3 miesiace czyli łącznie odbyłabym wtedy 9 miesiecy stażu jestem teraz w trakcie 5 miesiaca -pytac sie w urzedzie o przedłuzenie, bo panie sa niesypmatyczne daja na to zgode czy raczej trudno przedłuzenie uzyskac w Urzedzie Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
byłam w podobnej sytuacji tez odbywałm połroczny staz i chciałam przedłużyc. Pierwszy wniosek wyslany do UP został rozpatrzony negatywnie, a jako ze szefowi zalezało na tym zebym została jeszcze to wysłał szefa kadr do UP na rozmowe z kierowniczka urzedu i wtedy kazała jeszcze raz napisac pismo tylko bardziej je umotywować, dlaczego mialabym zostac itp. i ostatecznie przedłuzyli mi ten staz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć a na ile ci przedłuzyli
? pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska22..-
A ja wlasnie koncze polroczny staz i musze teraz pracowac przez 3 miesiace ale juz na warunkach pracodawcy i z nim teraz bede podpisywac umowe.Ta praca strasznie mnie denerwuje, poza tym dostane teraz mniejsze wynagrodzenie niz na stazu i chcialabym zrezygnowac.Czy moge to zrobic bez zadnych konsekwencji ze strony urzedu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaaaaaaaa
Ja przedluzalam sobie staz i nie robili z tego problemu, dali dla wszystkich ktorzy sie starali:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×