Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterina25

SZUKAM HOTELU SPA NA MAZURACH - CO POLECACIE???

Polecane posty

Gość arleta892
Nie lubie Mazur. Jak już jadę do SPA to wole jechać do Talarii do Trojanowa. :) Tam przynajmniej mogę sobie poodpoczywać wiedząc, że nie będą mnie żadni faceci podrywać, bo tam się facetów nie wpuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon68
Dla mnie najlepszy jest Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, bywamy tam z żoną dosyć często. Jest świetne SPA oferują wszystkie zabiegi, masaże i co tam jeszcze dusza zapragnie.Sam hotel też oferuje wiele atrakcji, świetne baseny, jazdę konną, szykują górkę zjazdową z wyciągiem kanapowym ma być czynna już w grudniu.Ja ze swej strony gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mazurach spa dobrego n ie znam. Mogę jednak polecic nad morzem, bardzo dobry hotel - www.hotel-lidia.pl/ - mają bardzo dobre wyposażenie więc to naprawdę dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Hotel Spa na Mazurach to tylko http://www.srebrnydzwon.pl/ :) Hotel od dawna polecali mi znajomi i własnie miesiąc temu miałam okazje sie tam wybrać :) Jestem bardzo zadowolona :) Własciwie z wszystkeigo :D Hotel, obsługa, restauracja.. wszystko na + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musi byc na mazurach? bo ja mam swietny przyklad nad morzem. Jezdze do www.hotel-lidia.pl . nigdzie tak nie wypoczywam jak w tym hotelu. Zawsze wracam stamtad odprezona i gotowa do dzialania. uwielbiam jezdzic tam przede wszystkim zima by wdychac jod na dlugich spacerach nadmorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic doskonaly holtel spa www.laskowo.pl . podoba mi sie tam bardzo. doskonala jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam w te wakacje w ośrodku Gawra w Wiknie kolo Nidzicy. Magiczne miejsce, bardzo ładna okolica, blisko nad jezioro Omulew i jest tez co pozwiedzać. Tutaj znajdziecie bardzo wygodne noclegi http://www.osrodekgawra.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka7885
Jak najbardziej Srebrny Dzwon. Byłam już w kilku innych SPA i tylko to w 100 proc spełniło moje oczekiwania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze szukasz spa? bo jesli tak to na pewno warto pomyslec o www.hotel-lidia.pl ? tam jest wyjatkowo ladnie i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.05 ja moge polecic doskonaly holtel spa www.laskowo.pl . podoba mi sie tam bardzo. doskonala jakosc. Tez bylam kiedys w tym spa i bylam zadowolona bardzo zwlaszcza ze standartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaMarianna
Ja w zeszłym roku odkryłam to miejsce na mazurach Hotel Azzun....termy rzymskie, grota z relaksacyjną muzyką, orientalne spa,. Ze wszystkich zabiegów mi najbardziej podobał mi się zabieg Hammam na rozgrzanym stole z pianą a na koniec oliwienie ciała. Pierwszy raz miałam taki masaż i muszę przyznać ze trzeba poszerzać swoją wiedzę na temat spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZyg
Co prawda na Mazurach nie znam, ale trochę bliżej morza - Mileno i UNITRAL (http://unitral.pl/) to miejsce godne poelcenia. Wracamy tam z przyjaciółką przynajmniej 2 razy w roku, bo wypoczęłyśmy tam, jak nigdzie indziej. Dobe ceny, świetne zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2177
Drogie Panie i Panowie. Mam pytanie / prośbę. Jeśli któreś z Państwa było w hotelach SPA Dr Irena Eris, prosiłabym o wyrażenie swojej opinii. Poniżej informacja o co chodzi. Wraz ze swoją grupą licencjacką piszę prace na temat jakości usług oferowanych w obiektach SPA Dr Irena Eris. Pojechaliśmy do Krynicy aby klienci mogli odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie. Niestety, odprawiono nas z kwitkiem (stąd ta próba kontaktu z klientami). Byłabym wdzięczna, gdyby poświęcili Państwo kilka minut na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/12aNVTXHU6DHo9vhf0BUEcOYKyeLM7FeW8rs5u4Efyj0/edit?usp=drive_web Z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mikołajkach znam dobrą firmę, która zajmuje się czarterem jachtów i to dość tanio, jeżeli wybierasz jacht, np. na dwa tygodnie. To www.marinanawigator.pl Organizowałem też u nich kilkanaście miesięcy temu konferencję. Bardzo się udała. Z sali konferencyjnej masz widok bezpośrednio na jezioro, a to na wielu osobach zrobiło największe wrażenie. Mam patent sternika i ogólnie często z nimi współpracuję. Żadnych haczyków w regulaminie czy dziwnie zawyżonych kosztów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nocowałam w hotelu Zalesie Mazury i byłam bardzo zadowolona, w te wakacje też mnie ciągnie na mazury, ale mąż bardzo chce góry :( jesli chodzi o ten hotel, to bardzo polecam, milo wspominam czas spedzony tam, obsluga tez bardzo przyjemnie bez problemów żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno spędziłam z dzieciakami weekend w hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej. Świetny hotel, z doskonałym zapleczem spa i z atrakcjami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3521
ja z koleżankami, kiedy tylko mamy wolną chwilę i chcemy wyrwać się poza miasto odwiedzamy ośrodek http://folwarklekuk.pl/wellness-spa/. Mają tam do wyboru ogromną ilość masaży i zabiegów odnowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury są przereklamowane, polecam wybrać się nad morze. Ostatnio wypoczywałam w super miejscu które nazywa się Grand Laola Spa http://www.laola.pl/ . Było bajecznie, już od dawna mi się marzył taki weekend – polecam jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w hotelu Zalesie Mazury i spa mają naprawdę super. Korzystaliśmy z saun, jacuzzi, plaży relaksacyjnej i po tygodniowym wypadzie czuję się odnowiona i pełna sił;) Masaż olejkami i masaż miodem szczególnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę jedynie polecić hotel w Kielcach : ) Musze o nim napisać, bo zrobił na mnie ogromne wrażenie. Fajna lokalizacja, super obsługa, przyjemna atmosfera , dużo prywatności, atrakcje, mega spa – zakochałam się w tym miejscu! Jakby ktoś był zainteresowany ich ofertę i więcej info znajdziecie www.hotel-uroczysko.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie tutaj gorzelanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gGenio
Cześć polecić mogę fajny Hotel Zalesie Mazury który zaszczyci nie tylko Ciebie ale i Twoją rodzinę. Dwa miesiące temu wraz z rodziną spędziliśmy tam kilka niezapomnianych dni :-) Hotel ten usytuowany jest w przepięknej okolicy nad cichym i spokojnym jeziorem. Dodatkowo posiada pełno atrakcji tj. możliwość korzystania latem z plaży oraz sprzętów wodnych, stołów bilardowych, wspaniałe SPA, Aqua Aerobic na basenie. Żona była bardzo zadowolona z zabiegu ,,Body Strategist". To zabieg antycellulitowy na bazie czarnego pieprzu. To doskonałe miejsce na rodzinne wakacje oraz Święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek do wynajęcia nad Bałtykiem wyszukałem sobie niedawno na stronie www.meteor-turystyka.pl Domek mam na maj zarezerwowany. Na foto wygląda bardzo ładnie, pełne wyposażenie, idealna lokalizacja dosłownie 200 metrów od plaży. Na tej stronie już też kiedyś wyszukiwałem domku na Mazurach i było okej, udało się trafić niedaleko Mamr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wyżej wspominał, nie są to mazury, ale SPA unitral w mielnie jest warte sprawdzenia. Zawsze sie tam wybieram, jeżeli chcę oczywiście jechać i do spa i nad morze ;) Zresztą, mają moje ulubione termy w klimacie morza martwego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×