Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterina25

SZUKAM HOTELU SPA NA MAZURACH - CO POLECACIE???

Polecane posty

Gość mixy

a budzet nieograniczony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta654

Sama długo się naszukałam odpowiedniego miejsca, nim znajomi nie polecili nam hotelu Zalesie Mazury. Jeżeli mowa o wypoczynku z prawdziwego zdarzenia to tylko i wyłącznie do nich.. Po pobycie u nich czułam się tak odprężona, że mogłabym tam zostać na zawsze. Do dyspozycji gości zostało przygotowanych mnóstwo atrakcji - zarówno dla tych dużych jak i małych. Pierwszy raz nie musieliśmy martwić się o rozrywkę dla dzieci, co jest szczególnie ważne gdy myślimy o wspólnym wyjeździe. Zerknijcie same - świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja byłem w pensjonacie Stara Szkoła w Piaskach jestem bardzo zadowolony. Bardzo czyste i wyremontowane pokoje. Okolica sprzyja wypoczynkowi. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloe

Szczerze polecam wyjątkowy Hotel Zamek Ryn, znajduje się niedaleko Giżycka i jest prawdziwą gratką dla fanów historii 🙂 Zamek można zwiedzać z przewodnikiem, można brać udział również w różnych imprezach urządzanych przez hotel-turnieje, biesiady itd. Pokoje są niezwykłe, wyglądają jak komnaty zamkowe, są bardzo przytulne i klimatyczne 🙂 A jedzenie w hotelowej restauracji pyszne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jak szukasz dobrego, profesjonalnego SPA a do tego w cudownym i zacisznym miejscu, to tylko w Hotelu Zamku Ryn, tam zajmą się Tobą profesjonaliści a do wyboru masz mnóstwo zabiegów, masaży, maseczek czy aromaterapię... SPA mieści się tam w zabytkowych piwnicach, co dodatkowo tworzy niesamowity efekt i klimat 🙂 Już któryś raz z rzędu są w pierwszej trójce najlepszych SPA w Polsce i nie bez powodu, są rewelacyjni 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna
Dnia 20.08.2019 o 19:29, Gość Agnieszka napisał:

Jak szukasz dobrego, profesjonalnego SPA a do tego w cudownym i zacisznym miejscu, to tylko w Hotelu Zamku Ryn, tam zajmą się Tobą profesjonaliści a do wyboru masz mnóstwo zabiegów, masaży, maseczek czy aromaterapię... SPA mieści się tam w zabytkowych piwnicach, co dodatkowo tworzy niesamowity efekt i klimat 🙂 Już któryś raz z rzędu są w pierwszej trójce najlepszych SPA w Polsce i nie bez powodu, są rewelacyjni 🙂  

W pełni się zgadzam, Hotel Zamek Ryn jest rewelacyjny. Zabiegi w SPA pierwsza klasa, bardzo profesjonalne, do tego fajny klimat, bo wszystko znajduje się w zamkowych piwnicach. Sam hotel ma bardzo wysoki standard i znajduje się w pięknym miejscu, przy samym jeziorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×