Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooooooooooooooo

szukam pracy w łodzi

Polecane posty

Gość oooooooooooooooooooo

mam 23 wykształcenie średnie szukam pracy najchętniej w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zacznij skladac cv do tych sklepow, ja szukam i poskladalam prawie we wszystkich butikach z manufakturze i galerii lodzkiej a poza tym szukam po serwisach typu gratka.pl, wysylam cv i odzywaja sie, bylam juz na paru rozmowach, niektore mi nie odpowiadaly, szukam dalej i naprawde wyslalam bardzo duzo cv, troceh aktywnosci. no i poza tym jesli szukasz pracy na forum kafeterii to napisz moze jakie masz kwalifikacje, doswiadczenie, co umiesz bo to ze masz srednie wyksztalcenie nikogo nie satysfakcjonuje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
A możne coś takiego na początek: Sama sobie ustalam kiedy i ile chcę popracować .Do tego mam taniej kosmetyki a i czasami nagrody. Polecam ...wszystkim mamom,tatusiom ,nastolatkom. Na początku może są nie wielkie pieniążki,jeśli ktoś chce potraktować to jako pracę dodatkową, ale z czasem może być całkiem pokaźny dochód. Jest nawet szansa na własną działalność. Zapisać się może każdy z całej Polski i kupować tylko dla siebie i bliskich lub odsprzedawać z zyskiem innym.Bez nakładów finansowych. Można online tutaj: https://pl.secure.oriflame.com/consultantServices/business/onlineRegistration/eshopCommunicationMain.jhtml W grudniu promocja...wpisowe tylko symboliczną 1zł. Darmowe spotkania z kosmetyczką. Więc tym bardziej polecam . Jeśli ktoś będzie zainteresowany służę radą i pomocą-proszę pisać na adres nesca-fe@tlen.pl ,odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam Konsultantka Oriflame -Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co
naciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×