Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Dzień dobry Dziewczynki :) *jolie* nie smutkaj się :) Pechowa Szcześciara-wspólczuję,ja też prostuję włoski,najcześciej co 2 dzień ale co jakiś czas np.2dni w tygodniu nie prostuję ale nakładam piankę i kręcę no i oczywiście w weekend też daje im odpocząć i jeszcze sie trzymają.A Ty prostujesz codziennie?Fajnie że się doezwałaś,bo na topicu psutki już były ;) Miłego dnia,lecę na śniadanko i do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! w szkole calkiem sympatycznie dziś było :) ja niedawno wróciłam ze szkoly... i już zaczynam sie uczyc angielskiego ... a potem historie odrobic.. strrraaasznie duzo zadane.. ale dam rade, bo jestem dzielna!:) ale mam odciski na nogach od butów! ała.. ściskam mocno, pozdrawiam dziewczynki WAS:🌻 zajrz tu wieczorkiem... a może jak mi sie uda to wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammy
A ja jestesm w ciąży. To jest moim największym dotychczasowym problemem. A w dodatku z osobą której w ogóle nie kocham i która nie jest w stanie zapewnić mi godziwego życia. Taki romansik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_______
ammy ale ty masz 18 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dopiero wróciłam do domu. Powiedzcie mi coś co mnie zmotywuje do nauki, bo strasznie mi sie nie chce 😭 Jolie, świetnie Cie rozumiem.też niezbyt komfortowo czuje się w mojej klasie. Czasami myśle że albo oni są jacyś dziwni, albo ze mną coś nie w porządku :-p Ale ogólnie staram sie mieć ze wszystkimi poprawne stosunki. W końcu łączy nas jeszcze ponad rok niedoli.. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj...
tez mam probleeemmm;( nie widuje prawie wcale ziomka ode mnie ze szkoly a chce go poderwac tylko nie wiem jak i to jest drugi problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌻 w sumie wpadlam tylko sie przywitac, bo nie jestem w stanie nic madrego napisac... glowa boli... coz...troszke dzis zaszalalam ze znajomymi ;) no dobra lece do lozka....i uczyc sie....choc narazie nie jestem w stanie :| 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj...
no czasc patrzaca:] faktycznie nic madrego nie napisalas a ja tez nie jestem w stanie nic robic powinnam siedziec i zauwac jutro 3 sprawdziany:O a ja nic nie umiem ale nie moge no bo i tak caly czas mysle o nim i co zrobic a w ogole to jescze sie musze modlic zeby go spotkac bo tako to i tak nici.. bleeee czemu to on mnie nie moze poderwac ajajajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj...
a w sumie to moze i lpeiej;p jak mnie ktos podrywa to mnie sie nic nie chce:P wole jak ja musez zadzialac ale kurcze on by mogl troszke pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiii
kurcze ja jakiś czas temu miałam 18 lat i myślałam że mam jakiś głupi tok myślenia ale to co wy tu wypisujecie to jest jakieś niedokończe bo brak mi słów te teksty ,,mam okres ,ostatnio stracilam dwie przyjaciolki, tzn. poklocilysmy się, bo jedna mnie okłamała, do tej pory nie wiem dlaczego... . Macie już narzeczonych?! itp,, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj...
sama jestes zalosna bo jestes stara jak sama powiedzilas a wchodzisz na forum dla 18nastolatek:P zaloz sobie jakis dla seniorek i tam dyskutuj o powaznych swoich rzeczach a tu sie nie udzielaj bo to przeczy twojej inteigencji ktora chyab chcilas tu ukazac:P a ja dalej sobie usycham i tesknie i zaraz pojde chyba poplakac... albo sie poloze i bede lezec:D i marzyc:D albo przezuce szafe bo moze jutro go spotkam i musez jakos wygladac jak ma na mnie poleciec:D:D no niewazne w kazym razie mam duzo waznej roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiii
idz sobie lepiej popłacz dziecinko od siedmiu boleści .jak byś chciała wiedzieć to mam 20 lat a nie jakieś 50 .żal mi cię a ten koleś to ci pewnie prosto w twarz napluję chciałabym to widzięć sieroto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmobilizujcie się :) Ja już opanowałam kilka procent matmy i na tym zakoncze swoja dzisiejszą edukacje :) A co tam ;) iiiii nie uważam żeby tematy jakie tutaj poruszamy były \"żałosne\".Uwierz mi,że na kafeterii ludzie o wiele starsi od nas moim zdaniem nie potrafią normalnie \"rozmawiać\" i uważam ze nasz topic jest akurat dla dziewczyn w naszym wieku i majacym takie a nie inne problemy.To że nie mamy zdradzajacego męża czy dzieci dyskfalfikuję nas jako uzytkowników kafeterii?Nie sądze.A zreszto myślę że temat przyjazni,który akurat przykladowo przytoczylaś jest bardzo ważny dla każdej grupy wiekowej i jest często powielany na kafeterii.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiii
no może masz trochę raci ale ja jak miałam 15 lat to dla mnie było wtedy problemem że przyjaciółka się odsuneła czy coś takiego ludzie wkraczacie w dorosłe życie a nie potraficie swoich problemów rozwiązać porozmawiać z daną osobą z którą macie problem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam-majacych :) Ajajaj ach jak ja dobrze Cię rozumiem ;) Tez podoba mi się jeden facet z mojej szkoły ale to nic poważnego :)W każdym razie też idę przeglądać zawartość szafy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiii
o mój boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trudno wyjasnic coś z innym człowiekiem gdy są jakieś pretensje,żale i gdy po prostu \"nie chcemy ze sobą rozmawiać\".Ale zgadzam sie że rozmowa-przede wszystkim.Jednak nie wszystko jest w życiu taki jasne,często działamy pod wplywem emocji i przekonani o swojej racji uważamy ze to ktos inny powinien przeprosić i wyjaśniać.Ale każdy przypadek jest inny i myslę ze bardzo dobrze że dziewczyny dzielą się swoimi problemami.Sama napisałaś ze rozmowa jest najważniejsza.Taka rozmowa na forum też może wskazać nowy punkt widzenia i być moze pomóc w rozwiazaniu problemów w życiu realnym.A z tą szafą to był żart-myśle ze nietrudno sie domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa kasiaqqqqqqq
hej 18nastki ciekawy wasz ten topik.chciałam się dowiedzię czy już współżyjecie z chłopkami????????/nie olejcie mnie tylko prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiii ---> bez przesady :/ jesli topic Cie nie interesuje, a wrecz BULWERSUJE (z tego co zauwazylam) to nie musisz tu wchodzic i prawic nam (jako ta starsza i niby madrzejsza) swoich zyciowych moralow...:/ idz na topic \"sex analny...przyjemnosc czy zboczenie\" --> tam napewno znajdziesz inteligentne i dojrzałe komentarze... :o:o:o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa kasiaqqqqqqq ---> nie, ja nie wspolzyje...nie mam nawet aktualnie chlopaka...juz? zaspokoilam Twoja ciekawosc? :) to pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiii
patrzaca nie bądz taka do przodu bo ci tyłu zabraknie...już się nie wypowiadam bo śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastki to zazwyczaj fajne dziewczyny co prawda mi jeszcz brakuje trzy latka do tzw pełnoletności wiec sie do was pchała nie bede ;) Ale fajnie , ze macie takie wspólne miejsce :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"patrzaca nie bądz taka do przodu bo ci tyłu zabraknie\" tym wlasnie pokazalas swoja dojrzalosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząca-miło Cie widzieć,bo juz ciut pusto się zrobiło :) Ja nie współżyję,nie rozpoczęłam jeszcze i nie planuje tego w najblizszym czasie.Sabiina również pozdrawiamy :) Dziewczyny jak tam nauka idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiii
wkurwiasz ludzi laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskrawa - dziekuje za zauważnienie ;) Mozecie nie uwierzyc, możeci sie wkurzyc, ale fajnie sie was czyta 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×