Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Jaskrawa szarosc - 🖐️ tak wpadlam na chwilke, zeby wypowiedziec swoje zdanie, ale wlasciwie musze leciec sie uczyc biologii :/:/:/ i polskiego :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymaj sie :) Milo że fajnie sie nas czyta :) W ogóle cieszę się z powstania tego topicu.Od dłuższego czasu czytuje ;) kafeterie,niektóre tematy są śmieszne (nie śmieszne w sensie głupie ale naprawde śmieszne-można się pośmiać ),niektóre dotyczą jeszcze problemów których nie mam ale mysle że warto czasem tu zajrzeć.I sądze ze nas topic też będzie się rozwijał w strone pozytywną,będziemy sie tu mogły czasem \"wygadać\" i pogadać.Mam taką nadzieję.Pozdrawiam bardzo serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna 30letnia
Pozdrawiam was 18latki! Z seksem sie nie spieszcie, na to też przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nas ale nasz...ale dziś błędy robię :D Ale to ze zmęczenia i po tej matmie nieszczęsnej ;) Idę się kąpać bo juz mnie oczka bolą od patrzenia w monitor.Piekna 30letnia-też tak sądze.Na wszystko przychodzi odpowiedni czas :) Pozdrawiamy serdecznie!Trzymajcie się i miłego wieczorku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra !! coraz więcej nas:) 🌻 cambria - wlasnie... jeszcze rok z nimi... ale ja tez zaczynam z wszytskimi rozmawiać itp. nie ma co smutać, i patrzec na te dwie.. :] 🌻 patrzacaa... miłej nauki :) 🌻 ajajaj... widzę że nowa jesteś:) i widze ze masz taki sam probelm jak ja xD :) tez go pragne widywac na przerwach i dokladnie mam to samo - wole jak ja kogos sobie upoluje i go zdobede niz on bedzie natretnie zdobywal mnie... :] 🌻 iiii.... nie masz racji... i jesli masz 20lat to po co tu piszesz? 🌻 jaskrawa szarosc ale my wszytskie fajne jestesmy :) ja wspolzylam i zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam historię odrabiać, angielskiego się nauczyłam.. zyć nie umierać!!!:) wiecie? martwię się o siebie.. ale jakoś chce mi się uczyć... (to nie żart) ... co tam u Was?:) ide na kolacyjke, niedlugo wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja refleksja .. - .. cieszę się że załozyłam ten topic, i cieszę się że \'\'mam\'\' Was, że mamy siebie, codziennie tu zaglądamy i dzielimy się swoimi przezyciami... wszyskimi !! ach! kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnym chórem:My Ciebie też :D No jesteśmy fajnee,jesteśmy...nie ma co kryć :D Pozdrawiam cieplutko i smacznej kolacyjki Olu,ja też lecę cos zjeść i suszyć włoski.Nie wiem czy to pogoda,czy to wiosna,czy to ten topic ale tez jakoś pozytywnie do swiata jestem nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
a czy chłop też sie nadaje do waszego topicu ;) mam 18 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyiwscie ze tak !!:) zapraszmay Cię serdecznie:) będziemy mieli jednego rodzynka:) wiesz Marzenka, ja na sama mysl ze jestescie robi mi sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
a to spoko witam was serdecznie ale nie lubie okreslenia rodzynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila odpoczynku w nauce :P oo..witam nowego 18-stka :) zgadzam sie z wami dziewczeta, ze pogoda poprawia humor...dostalam dzis laske z historii i ogolnie moja przyjaciolka mnie strasznie wkurzala, ale dziki pogodzie zachowalam humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie zauwazylam, ze chyba jestem tu najmlodsza...widze, ze wszyscy z rocznika 89\' .... a ja z 90\' :P ale ze stycznia (3-ciego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
wiec tak LO profil matematyczny imie Lukasz co tu jeszcze napisać fajny pomysł z tym tematem w koncu powinismy sie dobrze rozumieć przecierz wiek ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz:P no ale jestes w 2liceum agata? Lukasz, no widzisz, fajny pomysl z tym topickiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1-szej. :) 3 dni wczesniej bym sie urodzila i pewnie bym byla w 2-giej :P Lukasz, Agata jestem, milo mi poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ola jeste Łukaasz hmm.... ja za 4 miesiace 18tke bede miec!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
o to widze impreza sie szykuje ja dopiero za 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia88888888
hejka niedługo 18 a ja zrobiłam test i jestem w ciąży pomocy co ja mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Agatko,3dni zdecydowały o Twoim życiu,teraz byłabys w innej klasie,za rok byłaby matura :)Ale powiem Ci ze chyba chciałabym być jeszcze w 1 klasie,mieć jeszcze rok luzu.Teraz coraz poważniej myśle już o maturze itp itd :) Ale nie ma co narzekać,to jeszcze nie starość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
nie wiem czumu przeczytalem zamiast 4 miesiace 4 dni kurcze o czym ja mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×