Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

hej wszystkim, nareszcie weekend, co? bawcie sie dobrze i nie szalejcie zbytnio :-p jolie, tez czytałam \"pocałunki..\" ale nawet mi sie podobały, wystarczyło mi że polecał je jonathan carroll, mój ulubiony autor. Ale to rzecz gustu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, a o mnie to juz zapomnialyscie?:) Nie bylo mnie na kompie cale dwa dni, za bardzo zabiegana jestem. wczoraj spotkalam sie z bylym i mi powiedzial ze wrocil do swojej poprzedniej, smutno mi ale coz zrobic... w koncu weekend !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wróciłam z zakupów..i nic nie kupiłam :/ Normalnie wszystkie fajne modele butów nike konczą sie na 39 we wszystkich łomżyńskich sklepach,bbuuuu ;) Tak sie wkurzyłam ze nawet nic z ubrań nie kupiłam...Trzeba sie wybrać do Białego bo tu to ja nic nie kupię.Ale macie dobrze że mieszkacie koło,lub w dużych miastach,nie to co ja.Dla mnie nadchodzący weekend to sprzatanie i sprzątanie no i jeszcze sprzątanie :D *jolie* udanej imprezy,zazdroszcze :) Buuuzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu jem te lody.... jeszcze troche i bede gruba, buu . ale co tam:P buziaki dla was, ja sie zbieram na impreze:):) paa, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolie - baw sie dobrze :) moja impreza niestety przeniesiona, bo rodzice jednak nie wybywaja z domu :| cieszmy sie weekendem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale bylo extra... a dzis jeszcze impreza 18tkowa u kolezanki :P ja juz nie daje rady a dzis na te zakupy wlasnie jade z siostra:) wiecie co... co sie nie odzywacie! nidlugo topic zaginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja niedawno wrocilam z imprezy , z akademika :P Zajebiscie bylo, ale teraz ledwo kontaktuje, a jeszcze o 16 ide z kumplem na spacer a potem na kregle z znajomymi. Czas mi tak szybko ostatnio plynie! Nie wiem jak ja dzis bede zyla :) Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze, ze fajnie sie bawilyscie :D ja o 17 wybywam na spotkanko... :D milego dnia 18-stki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dzien mily:P Jak zwykle sie obijalam i poszlam do jednego z 3miejskich centrow handlowych. W kaapahlu dostalam niezle czarne rurki. Upatrzylam tez sobie plaszczyk. Jedyne co spedza mi sen z powiek to obuwie :O Przymierzalam niezliczoną ilosc baletek (ktore i tak mi sie nie podobają. 3/4 ulicy w nich drepta) i wszystkie mimo,ze rozmiar (39) byl prawidlowy spadaly mi z nog. A o 1 mniejszy byly za ciasne. Mam za waska stope i stad ten durny problem. Nie wiem moze zaryzykuje i sprawie sobie na 10 centymetrowym slupku:P De facto bardzo mi ten typ przypasowal. Choc juz widze ten sprzeciw mej matki i komentarze w liceum......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4h zakupów witam was.. o rany... moje nogi. kupila swiente buty w deichmanie i kurtke w taranko, ale ach, dumna jestem.. ddzis omija mnie 18tka kolezanki,... brzuch okres buu.. poza tym omija mnie spotkanie z kolega, z tych samych powodow, pierwszy dzien okresu najgorszy :( spedzam w domu dzisiejszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deichman powiadasz ? :D Chyba bede musiala sie tam wybrac... W tych Rylkach ,Venezianie jak jest cos ciekawego to cena jest za wysoka,a planuje inne wydatki wiec... Obecnie rozplywam sie przy dziwekach 30 seconds to Mars- zespol (swietny) tego aktora Jareda Leto (rownie interesującego :classic_cool: a na pewno bardziej niz moj niedoszly.... Abstrahujac do spraw uczuciowych to kompletnie gdzies mam tą moją \"kolezanke\" i jego... nie robi mi to czy beda szczesliwi czy nie, jak ich losy sie potoczą nawet osobno. Bez nich zycie moze i jest kolorowsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, deichmann, fajny sklep :P nawet tani.. a jeszcze musze kupic hustki w kolorze ostrej czerwieni, i turkusu do kurtki :) no i grube korale:) ale wydatkow.. wiecie... mam problem.. nie wiem dlaczego, moze przez ta pogode.. mialam chlopaka, bylismy ze soba 2lata, no i zerwalam z nim. przez te dwa lata, czepial sie o byle co, krzyczal, przeklinal, ublizal, nawet raz szarpnal.. bylo duzo powodow aby z nim zerwać, no i przyszedl taki dzien ze zerwalam. stracilam przyjaciolki bo mnie oklamaly szczegolnie jedna, i nie wiem dlaczego , pewnie z nudow, chce mi sie do niego... wiem, ze nie powinnam, ale jednak, troche za nim tesknie.. ale to pewnie z nudow.. mam duzo kolegow moge sie z nimi spotykac ale to ja musze zaproponowac, mialam juz po X chlopaka, w sumei nie wiem czy go dalej mam, ale hcyba mam, ale nie spotykalismy sie przez 3tyg.. ale mieszkamy w tym samym miescie, spotkamy sie w poniedzialek.. postanowione.. ehh... pocieszcie, powiedzcie ze nie pwinnam tesknic za tamtym.. ja teraz pije herbatke i cierpie na chorobe comiesieczna, buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie powinnas...to taka milosc męczenska... cierpiec ,dawac sobą pomiatac i do tego robic wszystko by nie odszedl. Potem bys miala tylko uraze do innych facetow. wiem,ze to trudne radzac Ci abys go olala,ale to najlepsze wyjscie,po co ten stan przedluzac... bylam w sytuacjim gdzie mamilam sie miesiacami uczuciem do dupka i mimo rad znajomych \"przedluzalam\" ten stan, cierpialam katusze,zylam jakąś iluzją,ze musze go odzyskac bo kij wie co strace... Po tym jak \"kolezanka\" go odbila naszly mnie mysli,jaka to zalosna jestem itp...Ale odcielam ten pieprzony sznur, darzę go cholerną obojetnoscią,ba niechęcią (ktorą i on zapewne mnie darzyl,grajac w te infantylne gierki( i tyle. Czuję sie coraz bardziej jakbym odzyskiwala wolnosc, cieszą mnie prozaiczne sprawy typu wypad na zakupy,a nie tylko rojenie utopijych marzen o tamtym.i to tyle o mnie. Trzymaj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, ile postów! :classic_cool: Mój Michał zaprosił mnie na kolację w poniedziałek. Zastanawiam się, czy wszystko się ułoży i znów będziemy razem. Wróciłam z mamą z maratonu filmowego o 7 nad ranem :D A wcześniej byłam z nią na zakupach. Fajny był piątek :classic_cool: A sobota w łóżku... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, postow duzo ale jaskrawa szarosc, pechowa szczesciara zapominaja :( wiesz, ja juz jednak przemyslalam sprawe, i doszlam do wniosku ze to chwilowe takie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Ja czasami też mam \"nawroty wspomnień\" o innych, ale częściej dopada mnie złość, że byłam taka głupia i dałam się wykorzystać. A teraz wiem jak bardzo Michał cierpi i że potrzebuje być z kimś, kto go wysłucha i nie będzie niczego wymagał. Może nie znamy się z nim dobrze, ale kiedy jest źle, to mamy siebie ;) Kupiłam tą super sukienkę w Zarze i buty w Benettonie. Nie ma co na siłę wpychać się w te okropne balerinki! Ja kupiłam sandałki na platformie i naprawdę nogi wyglądają w nich bosko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje balerinki juz mnie 2x obtarly, ale musze jeszcze kupic nowe, bo są fajne:P a korale to tez musze kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koturenki posiadam od zeszlego roku...minusem jest to,ze stopy mnie zaczynają bolec:P teraz poluję na buciki peep-toe na slupku:P dzis ten \"niedoszly\" niewiedy czemu napisal na gg... wyslal jakis link z miernym alternatywnym :> klipem... badziew jakich malo... w odzewie wyslalam cudenko mego ulubionego aktualnie:> bandu... odpisal,ze \"piosenka od chuja\" (doskonale wiedzial,ze zasluchiwalam sie w tym w chwilach gdy na nowo probowal do tamtej) i to jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu,ze to nic niewarty .......dobra nie dokoncze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooo?Ja zapominam?No Dziewczynki nieładnie tak insynuować ;)Oczywiście ze pamietam o naszym topiu,tylko strasznie zapracowana dzis byłam,wielkie przedświateczne porządki i mi jakos dzien szybko zleciał :) Znalazłam nawet kilka notatek z pierwszych miesięcy mojego chodzenia z X,jak on sie bardzo zmienił od tamtej pory...nie mogę w to uwierzyc.Dobrze ze to juz ex ale szkoda tej zmiany bo wtedy był naprawde fajnym chłopakiem.I dziewczynki nawet jak sie nie odzywam to nie znaczy że zapomnialam o topicu.A zreszto ja mam takiego pecha że jak ja jestem to nikogo nie ma akurat.*jolie* tez tak mam.Nie tesknie za tym x a jednak wspominam czasem.Ale to z nudy,więc nie ma się co martwić :D Wyobraź sobie ze Twój Ex chciałby do Ciebie wrócić,zgodziłabyś się?Przepuszczam ze nie,wiec nie ma co wspominać i sie zastanawiać Olu :) Buuuzkam i lece spać.Kolorowych ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem.. zrozumialam to, pisalam o tym troszke wczesnieij :) ach... ide spac buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Wszystkie jeszcze śpią?No tak,tylko ja nie poimprezowałam,to i spać mi się nie chcę :D Idę do koscioła a potem nauka.Kurcze niby mam jutro rekolekcje a na te 4 pierwsze lekcje i tak trzeba wkuwać ;/ Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie skonczyly rekolekcje, i szkoda.. ja to dzis jakas nie wiem jaka jestem, malo kontaktowa:P chociaz wczoraj też bylam jakas niemrawa spytalam sie mamy czy w tym roku lany poniedzielek wypada w poniedzialek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wokalista the best :D poszla bym jutro na male wagarki.. idziecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×