Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

:) dzieeki za wszytsko :* jutro mam starsznie ciezki dzien... ide do szkoly nie przygotowana...w ogole chyba wychowawca mnie opieprzy... boje sie;( ... ale musze poniesc konsekwencje.. ide spac:( niech ten dzien sie juz zakonczy a jutrzejszy niech szybko zleci.. dobranoc:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki!Jak dzien minął? Mi cieżko,spytała mnie z chemii na szczęście zaraz był dzwonek :) Na jutro znowu nauki full ale olewam to,zgłoszę wszystkie mozliwe nieprzygotowania :D Buzkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole o dziwo bylo milo, szybko lekcje zleciały,moze dlatego ze sie umowilam z moim chlopakiem? ktory nei odzywal sie do mnie 2 tyg, wiec nie wiem czy moge go nazwac chlopakiem? tak czy siak, zerwał ze mna. dziwie sie sobie ze mi smutno, bo ani mi sie nie podobal ,ani nic.. ale byl zajebiscie inteligentny.. ach. no ale smutno mi i plakac mi sie chce. bo w ciagu miesiaca jednego stracilam 2 przyjacilki, \"chlopaka\", no i chlopaka z ktorym bylam 2 lata, hardcore.. zostalam sama:) sama jak palec. dziekuje za uwage co mi jeszcze trzeba do szczescia? zamknac sie wpokoju nie wychodzic przze najblizszy rok. mam dola i łzy na policzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo zadzwonie? komu wyzale sie? wyplacze w rekaw? nikomu ! kurwa mać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś nie płakaj :* Ale zyskalaś nas ;) Wiem że moze to nie pocieszenie ale zawsze cos optymistycznego.I masz zakaz zamykania sie w pokoju-absolutnie nie nie nie!Idz na spacer,na lody(truskawkowe) i nie martw sie!Wiem ze cudotwórcą nie jestem i gadaniem Cie nie pocieszę wiec przynajmniej moc usmiechów!:) :) :) :) :) :)Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam z kim na te lody pojsc!:(co za straszny miesiac:( chlopak przyjaciolki chlopak jezu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zalamie dlaczego placze po chlopaku ktory ze mna zerwal do ktorego nic nie czulam, ktory dopiero przy koncu zaczal mi sie podobac, a nie plakalam po chlopaku z ktorym bylam 2 lata?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... chyba ta \"rozpacz\" byla przedwczesna... dzis jedynie po kumpelsku jej czesc raczyl powiedziec i tyle po tej znajomosci..... nie wiem moze se kogos innego znalazla.. ta wiem,ze dzis ta rocznica,ale nie rozpaczam tak jak 2 lata temu:p zresztą predzej po kim innym bym mogla.... wchodze do budy a naokolo postawione są znicze. W sobote zmarl nagle na tetniaka, pewien chlopak z 1szej klasy,.... 17lat mial, bardzo przystojny,wesoly,zywiolowy itd......... nie znalam go raczej, ale szkoda kurde....(plakac tez nie bede) Moral z tego taki,ze nie znamy dnia i godziny.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jolie nie smuc sie, pamietam ze mialam taki okres w gimnazjum ze tez potracilam wszystkich, ciezko bylo, calym moim swiatem nagle stal sie internet, bylo mi bardzo ciezko, czasem wlasnie wchodzilam na czata i z tamtad z kims sie spotykalam, ale nigdy nie bylo kolezanki z ktora moglam pogadac, zmienilam szkole i znalazla sie, moze wlasnie Ty tez potrzebujesz zmiany otoczenia, niedlugo dziewczeta juz studia :) A ja oczywiscie dzis wagaruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LifeHateLife
moze wy podtrzymacie mnie na duchu? :( moi rodzice się rozwodzą, dziś jade na rozprawe, jest mi cholernie cięzko... :( będzie podział majątku i takie tam :/... ehh nie wiem jak mam ogarnąc myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... :( Moi też sobie grozili rozwodem, ale na razie ojciec wyjechał, mama wyjeżdża wtedy, kiedy on wraca. Nie wiem, jak cię pocieszyć, bo to musi być bardzo trudna i ciężka sytuacja... Chociaż czasem jest lepiej nie słyszeć tych niekończących się kłótni i zacząć wszystko od nowa. Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :classic_cool: wynudzona po wsze czasy...Popgoda do kitu :O wczoraj jak bylo 20 st. dzis jest 9 :] cale szczescie,ze tylko jutro do szkoly i troche wolnbego mnie czeka... Co do tej domniemanej parki to nic ze sobą nie gadali,kazdy w swym towarzystwie ,tylko raz jej czesc powiedzial i sie usmiechnal:P No chyba,ze chlopak celowo ogranicza z nią kontakty by moc skupic sie na nauce do matury,ktorą ma za miesiac:P :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ale miala dzis dzień...tzn.wszystko niby ok ale były mnie wkurzył.Wracając z rekolekcji go spotkałam jak jechał,potem jeszcze kilka razy zawracał i przejeżdzał obok ;/ W takich momentach cieszę sie kosmicznie ze juz z nim nie jestem,szkoda że tak sie zmienił ale to nie moja sprawa.LifeHateLife współczuję bardzo ale słuchanie ciagłych kłótni rodziców to też nic przyjemnego pewnie o tym wiesz,czasem żyjąc osobno jest lepiej.Moi rodzice są małżenstwem 30 lat ale też nie zawsze było i jest kolorowo.Na szczęście teraz jest w porzadku,z czego ogromnie się cieszę i mam nadzieje ze juz bedzie.Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się cieplutko!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :* Ja wrocilam wlasnie od zebologa, podkrecili mi srubki bo nosze aparacik :D Niestety obciera mi znowu warge :/ Dalej chce mi sie potwornie spac... nie wiem co mi jest... ide sie uczyc niemca Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ! dzis mam lepszy humorek :) pechowa szczesciara nie bede zmieniac szkoly, no c oTy.. w zyciu :P dzis bylam na zakupach znowu wypadalam pieniadze:P kupilam korale i branzoletke z korali, kolczyki i fajny kaszkiet:P jutro tez zakupy:D nie wiem po co ale zaproponowalam swojemu bylemu zakupy a potem rozmowe, nie wiem po co, ale.. mam ochote mu powiedziec ze wiem o tym ze mnie klamal i musze mu pokazac jego popelnione bledy.. nie wiem czy dobrze robie, ale jakos mam ochote:) jeju,,, swieta tuz tuz a ja niedlugo musze sprzatac:( od jutra zaczynam.. mam ogromny dom :P oki, ide sprzatac swoj balagan a potem... a potem przedsiebiorczosc=sprawdzian :/ buziaki kochania:* aha.. wczoraj od bylego kolejnego :D dostalam wiersz... cudowny... sam pisal.. a dzis wchodze na gadu, a tu.. kolejny wiersz ktory napisal kiedys dla mnie, i napisal ze powinnam go przeczytac(hyhy, miesiac a poznal ze jestem wrazliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie! juz nikt tu nie zaglada!! dzis bylam na wagarach,i...zakupach:D z moim przyjacielem. bylo swietnie, wspolczuje mu bo cale miasto przeszlismy w poszukiwaniu spodnicy:D no ale kupilam, swietna, w reserved za 150zł.. moze i przeplacilam, ale co tam, raz sie zyje.. potem poszlismy i dwoma kolezanki na piwo, swietnie bylo po prostu extra!:) a wczoraj kupilam sobie swietna dżokejke, czapke, mmm, powiedział ze ladnie mi w niej ;) ach.. sprzatanie, i jeszcze raz sprzatanie zaczyna sie od dzis... jutro przyjezdza moja siostra z bratyslawy, oj oj juz si enie moge doczekac:):) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
nareszczie wolne a jutro sobie tez moze cos kupie w koncu autko ale nie zapeszam a i nawet jest fajnie przynajmniej mysle teraz o samochodzie a nie o tym o czym nie trzeba pozdro dziewczeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!Co tam u Was?Jak prztygotowania do świat?Ja rano z mamą na wielkicgh zakupach byłam a teraz sprzatam ;/ Ale jutro rodzinka sie zjeżdza-juz sie nie mogę doczekać;)Buuuzki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mi dzis minal dzien pod haslem sprzatania, moja siostra wrocila z bratyslawy, wiecie jest jest po slowacku narzeczony? frajer :D:D hehe, jutro wielkie sprzatanie, a potem juz swieta, swieta i swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Jolie dobre z tym frajerem :P Mi tez dzien zaczal sie od sprzatania, potem zadzwonil byly, chce sie spotkac.. a potem sie uczylam, bo naprawde duzo tego mam a nie chce wszystkiego zostawiac na ostatnia minute, Ogolnie to nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×