Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zokka

mąż woli sex analny

Polecane posty

Gość gość
to niech sobie znajdzie chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim od 16 roku życia prawie do 20stego uprawiałam wyłącznie anal bo nie byłam gotowa pełen seks i utratę dziewictwa i teraz jest tak tak, że przyzwyczaił się w pupę i anal jest nadal bardzo często. Może twój mąż też tak miał, że wcześniej może nie ty ale inna dziewczyna dawała tylko w pupę i przyzwyczaił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zawsze kochamy się w obie dziurki i ja i mąż bardzo lubimy w dupcię w czasie seksu lubię jak przekłada k***ska z jednej dziurki to drugiej naprawdę super odlatuję wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat anal jest przyjemny, już baby nie ściemniajcie bo dajecie se wkładać by facet innej nie szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pieprzysz już bym robiła coś co by mi się nie podobało robienie laski to sprawianie przyjemności tylko facetowi bo ja np z tego nic nie mam a z analka doznania fajne więc ne zabieraj głosu jak nic nie wiesz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kogo Was maja wasi męzowie? Jesli mi to nie odpowiada, nie robię tego.Jak mozna siebie tak upokarzać. Dziewczyny, litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawanie mężowi bo trzeba/ bo znajdzie inna/ w anus robienie mu zboczonych rzeczy jest poniżaniem jak dz/i/wka. Wspolczuje spaczonych mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet33L
Prawda jest taka - NIE MA kogoś takiego jak zboczony mąż! Facet to facet! ma popęd i nieustannie myśli o sexie! chce eksperymentować i wprowadzać w życie nowe pomysły! a to ograniczone tępe świnie pruderyjne tylko nas blokują! Sam taką mam w domu! to nie tamto nie itp. i właśnie dlatego walę na boku inne laski - a jak chcę pewnego anala idę do agentury i masakruje tyłek jakiejś laski! i tyle ! Zatem drogie panie nie róbcie tego i marudźcie dalej! ale stare przysłowie mówi - jak facet nie ma obiadu w domu to jada na mieście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaaBustaa32
Zgadza się przedmówco w dòpe trzeba dawać, dzisiejsze czasy są takie ze to obowiązek dla nas. Ja się tez musiałam przełamać kiedyś i teraz nie wyobrażam sobie nie mieć czasami dòpska przetrzepanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks analny może być przyjemny. Potrzebny jest jednak dobry lubrykant. Z własnego doświadczenia polecam pjur med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby seks analny był udany to musi być zgoda dwóch partnerów. Na początku się nie uda to trzeba praktykować i oswoić sie z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex analny jest świetny, to dopełnienie. Uwielbiam to robić z moja partnerką, nie robię tego za często, anus jest na specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, też miałem ex. żonę co marudziała anal, to był raz na pół roku, lodzik raz na dwa trzy miesiące, zbliżenie to wielka łaska. Dlatego jest już ex. żoną. Obecnie mam partnerkę, której nie muszę prosić czy namawiać, co jest śmieszne, jak jestem z nią nie oglądam się za innymi. Ona wie jak zadbać o mężczyznę, szpileczka tu pończocha, czasem zapomni ubrać majteczek, czasami mówi mi że dziś nie dostanę cipci tylko dupcię..... ale muszę się postarać i jej dogodzić. Panowie w związkach jak kobieta nie spełnia waszych oczekiwań nie męczcie się szkoda życia. Ta nie da da inna, pół kwiatu tego światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z sexem w związku, mąż bardzo chciał analnego oraz abym zrobiła mu ustami. Nie mogłam się przemóc, po 2latach, odkryłam że mnie zdradza :( Nie jesteśmy razem , teraz żałuję że nie pozwoliłam mu zrobić tego analnie. Z obecnym partnerem jest trochę inaczje, on nie wymusza, ale też chce dostawać się do wszystkich moich 3 dziurek. Anal na początku bardzo mnie bolał, pomogło trochę alkocholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste jak mężczyzna nie dostanie w domu, znajdzie poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swinstwo i grzech smiertelny, to bilet do piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal jest bomba. Daj mu i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama lubię anal byl okres że sama go sobie wkładam w dupke wszystko jest dla ludzi. Był okres że prawie rok nie pozwalam na anal bo jakoś nie chciałam ale dziś jakoś tak wyszło że był ten anal ochota była, okres też miałam to stwierdziliśmy że będzie w dupe i było cudownie nie do opisania mmmmm m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Naprawdę byłam w szoku" bo jestes zacofana haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś zacofany bo komentujesz post sprzed 11 lat haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podziwiam wasze dopska z gumy... Miałam kiedyś grzybice sromu po jakimś antybiotyku w dzieciństwie i bol przy robieniu kupy byl koszmarny. Dlatego szokuje mnie jak można świadomie sobie niszczyć o***t. Jak cos tam sie uszkodzi, drobna ranka jakas to bol przy zalatwianiu jest masakryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za gupole ! Dupsko jest od s...a a nie od r.....nia .Potem bedziecie ryczec gdy bedziecie chodzic os...i bo zwieracze nie beda trzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anal jest dobry w czasie okresu, tylko zaczynając uprawiać seks analny trzeba robić to stopniowo i ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron

Anal jest extra dla obu stron, partnerka uwielbia moją 19to cm kolbe w dupie i ma mega orgazmy jak w ją nią rżnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Slawek71 napisał:

Faceci lubią pokochać się z ukochaną w dwie dziurki kobiety nie wszystkie,ale to lubią,t o też zboki? Ludzie są dorośli i każdego indywidualna sprawa,jak uprawiają seks.Ale to moje zdanie.

Lubią tylko kobiety - pustaki, które zostały zeszmacone przez zboków. Od kobiecej pupy do faceta du*y bardzo krótka droga, ciekawe kiedy Franek weźmie się za Leosia dupkę? Większość kobiet zgodziła się bo bała się odrzucenia, nie dam mu to pójdzie do innej, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Co za ciemnogród! Jak anal to zaraz gej. Zacofane ...y tempe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K32

Na wyjeździe integracyjnym dałam się raz namówić na sex analny, bo uważam, że cipka jest WYŁĄCZNIE dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXL-ka

Ja spróbowałam pierwszy raz analu jeszcze przed ślubem,ale byłam za bardzo spięta i wtedy tylko wszedł,a że boloło jak cholera to na jakiś czas daliśmy spokój,potem po ślubie było kilka prób już nie bolało ale przyjemności też nie było.Niedawno mieliśmy taka bolesną wpadkę przy ostrzejszym seksie że z rozpędu zamiast do pochwy wjechał w odbyt.poplakalam się z bólu,ale po trzech dniach sama się nakręciłam(sama się tam podotykalam,zrobiłam lewatywę)  i spróbowaliśmy jeszcze raz i tym razem się nie zawiodłam było bosko nigdy się nie spodziewałam że to może być takie przyjemne,teraz robimy to często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXL-ka

Mąż nie polubił bardziej anlu po prostu jest to coś innego co też daje nam obojgu satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×