Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peep toe

peep toe i pończochy

Polecane posty

Gość peep toe

mam dylemat. wiem ze wg kanonow mody nie powinno sie zakladac rajstop/ponczoch do tego typu butow. ale strasznie mi sie one podobaja a w naszych warunkach klimatycznych chyba nie ma odpowiedniej podogy na takie :O bo w rajstopach chamsko a w upal za goraco w takich butach sama nie wiem co zrobic. z kolei widze duzo zdjec "gwiazd" w takich butach i rajstopach. czy to duze przewinienie wobec mody? jak myslicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heredykta
kabaretki jeszcze można zdzierżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
:O to nie jest aż TAKI grzech przeciwko modzie - co innego biłae skarpetki :D delikatne cieliste i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peep toe
heh no wlasnie kurna boje sie ze jak kupie te buty to bede sie wstydzic chodzic w ponczochach :O nawet bezszwowych :O ehhh te bebskie dylematy:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
rajstopy w sprayu i po problemie :) szukaj: " sally hansen airbrush legs"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peep toe
ale w nich chyba zimno? :P tak jak z golymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peep toe
no wlasnie qwiec to rozwiazanie mnie nie urzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze w pokolanowkach czarnych do czarnych lakierkow peep toe bo musze je rozchodzic bo narazie sa twarde i bez podkolanowek ani rusz bo obcieraja. nie wyglada to jakos tragicznie zawlaszcza ze mi wystaje malutki czubek duzego palca doslownie na pol centymetra jak bedzie cieplej to bede chodzic bez. jesli ci sie podobaja to oczywiscie kupuj i nie wydaje mi sie zeby to byla wielka zbrodnia. tez widzilam zdjecia gwiaz w takich butkach i w kolorowych rajstopach. ogolnie w tym sezonie jest wszystko dozowlone:) nie przejmuj sie tym sterotypy trzeba lamac:P:P sa to raczej butki na wiosne a wiosna bez ponczoch cyz potolanowek czy rajstopek raczej zimno wiec trzeba isc na kompromis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×