Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belleteyn_

Ropiejące oczy u psa...

Polecane posty

Hej. Czy mialyscie moze kiedys taki problem ze swoim zwierzakiem? Na razie nie bylismy u weterynarza, ale jesli trzeba bedzie pojdziemy. Zakrapiam mu oczy Dicortineffem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
nasz boksia miała coś z rogówką. niestety nie obyło sie bez weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiygy
najpierw wyklucz przyczyny nieniepokojące jak wiatr w oczy czy więcej świeżego mięsa w pokarmie potem idź do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remiczek ma ropiejące oczy, bo ma jakąś wadę rogówki>lekarz poweidział,że można to zoperować, ale nie ma konieczności, bo widzi i nie przeszkada mu to w normalnym funkcjonowaniu. Zakraplam mu do oczu kropelki z wyciągiem ze świetlika, troche pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie bardziej na uszy jest ten dikortinef?Moje zwierzą ciągle na uszy leczyli maścią na zapalenie wymion.Co za uczone doktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dicortineff jest i na oczy i na uszy -sama zakrapiałam sobie taką wersją dla ludzi oczy:). Zastanawiam się, czy gdyby to byla jakas wada rogowki to nie wyszlaby wczesniej, tylko teraz jak pies ma 2.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miał wcześniej już takie problemy?Bo wiadomo,że jak nie powiesz o co chodzi to sami nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorry, nie nigdy wcześniej mu oczy nie ropiały.Teraz c odzień rano muszę mu je wycierać bo wiszą mu \'grudki\' (sorry za obrzydlistwo) z ropy. Zakrapiam mu te ślepia minimum raz dziennie, ale dopiero od 3 dni, więc ciężko liczyć już na jakiś rezultat. Chyba skończy się u weta - boję się tylko, że nie poradzi on nic innego niż to co ja stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u weterynarza wczoraj z tym samymy u mojego kochanego pieska, dostal antybiotyk, bo ma jakis stan zapalny, takze lepiej tego nie lekcewazyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska100
może jedzenie mu szkodzi-moj uczulony jest na zboża-dostawał kaszę jęczmienna teraz je ryż+warzywa i mięso i jest dobrze nie obyło się bez leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×