Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość GrubszaJestLepsza
Moja koleżanka pije dokładnie to świństwo tybetańskie od pół roku i wygląda jak anoreksja. Sama skóra ścięgna i mięśnia. Można uczyć się anatomii na niej. Dawała mi namiary no kolesia ale sorki ja nie tańcze. Tłumaczę jej ale ona swoje. Na Boga opamiętajcie się dziewczyny, co wy robicie. Przecież naprawdę faceci wolą GRUBSZE a nie żyły. Ja nigdy bym nie chciała być chuda i bez ciałka. KOCHANEGO CIAŁKA NIGDY DOSYC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolabosackaWWA
trzy i pół miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambuuu
Pytanko do Siostrarydzyka : A ile jeszcze schudłaś po zakończeniu picia ziół i czy schudłaś czy może utyłaś po zakończeniu kuracji ?. Pytam bo zamierzam zamówić kurację i interesuje mnie co się dzieje po zakończeniu picia dalej. A ty masz jak piszesz pół roku doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlfaG
Zamówiłam w połowie lutego trzy pełne kuracje z wysyłką do Irlandii dla mojej siostry. Przy eksporcie musiałam zrobić 100% przedpłaty wcześniejszej. Po wysłaniu przelewu za 4 dni otrzymałam od siostry telefon że już otrzymała paczkę z ziołami. Duże brawo za szybkość i uczciwość bo przyznam miałam trochę obaw. Wczoraj rozmawiałam z siostrą która schudła 11 kg a od lat walczyła i nic nie mogła wywalczyć z tą swoja nadwaga. Siostra jest pod wrażaniem bo oprócz skutecznego chudnięcia czuję sie bardzo dobrze psychicznie a miała często doły a teraz nie ma o tym mowy. Siostra mówi że te zioła zdecydowanie poprawiają również nastrój psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostrarydzyka
do bambuuu - ja nie pije ziol już 4 miesiace i do dnia dzisiejszego nie pijac ziol schudłam jeszcze 7 kilo. Mam na pewno szybsza przemiane to czuje po tych zoilach ale jeszcze zamowie z dwa opakowania bo chce sprobowac co i jak bedzie z tym dodatkowym ich jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Chciałabym wymienić doświadczenia. Czy stosujecie dodatkowo jakieś ograniczenia pijąc zioła czy może unikać słodkiego, czy też odżywiacie się jak zawsze? Chciałabym się dowiedzieć czy samo picie odchudza czy też trzeba coś więcej, nie mówie tu o objadaniu się na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam 2 opakowania ziol,wczoraj mi przyszly ale jeszcze nie zaczelam ich stosowac,jestem jakos sceptycznie nastawiona,chcialabym schudnac tak 8kg,myslicie,ze 2 opakowania wystarcza?? pijecie przy ich stosowaniu alkohol? bo tam nic nie pisze ze nie wolno pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 5 kg
potrzebne są 3 opakowania. Przynajmniej taką informację otrzymałam od pana sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BK37
Malinko. Ja z ziołami otrzymałam certyfikat i opis stosowania w którym pisze to że dobrze jest na początku to znaczy w pierwszych 3 tygodniach dodatkowo pomóc organizmowi i aby szybciej zmienił się nasz metabolizm to ograniczyć słodycze i tłuste jedzenie. Ale ja tego specjalnie nie brałam pod uwagę przy piciu ziół a i tak zaczęłam gubić wagę i po 4 miesiącach zgubiłam 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Dziekuję za odpowiedź. Ja narazie się nie ważę, boję się hehe, zioła piję dopiero 11 dni więc dopiero zaczynam:) Wiem,ze trzeba na to czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zamawiam, chciałabym do wakacji zrzucić z 5 kilo a i mężulka też trochę odchudzić. Nie mam nadwagi ale na plaży zawsze lepiej wygląda 55kg niż 60. I tak uważam że to lepsze niż Dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam zioła tybetańskie i piję już ponad 3 tygodnie. Schudłam na razie 3 kg, ale co fajne i akurat dla mnie bardzo dobre to że miałam problemy z regularnym codziennym chodzeniem do wc i czułam się fatalnie to znaczy ciągle pełna, wzdęta i ociężała. No i ciągle bolący brzuch. Przez to psychicznie u mnie też było bardzo źle , czułam się jak chora i obolała. To był dla mnie naprawdę duży problem. Teraz do wc chodzę 2 lub 3 razy dziennie bez problemu i poczułam się w końcu lekko i zdrowo. Miałam również problem z infekcjami dróg moczowych, częste pieczenie podczas oddawania moczu co też u mnie minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario z Gniezna napisz jak stosujesz te ziółka. Czy zaparzasz większą ilość na cały dzień, czy za kazdym razem parzysz świeże zioła? Czy ich smak jest rzeczywiście taki paskudny? Czy zamawiałaś je ze strony pana Krzysztofa ( nie będę wymieniać nazwiska i adresu strony żeby nie posądzono mnie o reklamę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak staram się parzyć każdorazowo świeże, ale podobno bez różnicy można je zaparzać w termos na cały dzień. Smak dla mnie nie jest taki zły, można pić i się przyzwyczaić. Tak kupuję zioła od tego sprzedawcy, ponieważ nie kupisz prawdziwych w innym miejscu. Kupiłam wcześniej na allegro zioła tybetańskie i dostałam biały proszek w granulkach podobnych do małych tabletek po których za pierwszym i drugim razem wymiotowałam i przestałam bo boję się tego brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam trochę o tych ziołach w internecie i ponoć nie tylko pomagają schodnąć ale obniżają poziom cholesterolu i regulują ciśnienie. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Może jest na forum jakiś lekarz lub ktoś kto konsultował z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersim
Anula64. Nie jestem lekarzem ale czytałam artykuły medyczne i prenumeruje czasopismo Moje Zdrowie wklejam Ci poniżej cytat. Cytat z gazety Moje Zdrowie artykułu o ziołach tybetańskich : "Zioła Tybetańskie skutecznie stymulują odchudzanie i obniżają ciśnienie krwi działając odwrotnym mechanizmem ale podobnym jak kawa która podnosi ciśnienie. Przy dłuższym stosowaniu ziół z Tybetu efekt obniżenia ciśnienia wraz z utratą wagi ciała może być unormowany."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie was zapytac czy jak stosujecie te ziola to trzymacie jakas diete czy jecie wszystko co chcecie?? ja jem tu ziola bo podobno jest lepszy efekt po nich... ale paskudne sa w smaku to jem je z jogurtem ziemniakami i bialym serem a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mersim dzięki za odpowiedź, zwłaszcza to ciśnienie mnie interesuje, bo przede wszystkim chcę odchudzić trochę męża a on on ma niewielkie nadciśnienie. Myślę że w takich czasopismach nie piszą byle czego żeby tylko zachęcić do kupna. Zobaczę jak to będzie działało, jak będzie coś nie tak napewno napiszę a jak będzie wszystko OK i ziółka zadziałają to oczywiście też napiszę, narazie czekam na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norra
Słuchaj Madzia85 ! ja od razu wiedziałam że ze mną nie będzie tak łatwo gdyż nic wcześniej mi nie pomogło a próbowałam wielu oj wielu ale nie liczyłam na cuda gdyż sama się zapasłam a mam już 40-che. Dlatego od początku dodatkowo jadłam z jogurtem pozostałe po wypiciu zioła oraz oczywiście w pierwszym miesiącu zrezygnowałam ze słodyczy i tłustego jedzenia. Straciłam 19 kg w pół roku co uważam za swój życiowy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzugagagalala
A ja nie jestem zadowolona, gdyż piłam uczciwie te zioła tybetańskie przed i po posiłku i jadłam je też całe 4 tygodnie i nie schudłam 10-12 kg jak pisano. Katowałam się tyle tymi ziołami i schudłam 5 może 6 kg a i tak tego specjalnie nie widać. No może trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norra dzieki bardzo za informacje :) ja tez probowalam juz wszystkiego i nic nie pomagalo,te ziola to ostatnia deska ratunku dla mnie... ja jem te ziola z twarogiem,ryba w oleju itp. tez nie jem slodyczy ani tlustego jedzenia w ogole i ostani posilek jem przed 17. powiedz mi jeszcze ile schudlas przez 6tyg? czekam na odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Dziś się zważyłam, po 16 dniach picia żiół efekt ŻADEN,nawet kilogram więcej, SZOK dziewczyny czy też tak miałyście jestem podłamana :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norra
U mnie było cięzko i ruszyło mocno dopiero w trzecim miesiącu. Dokładnie juz nie pamiętam ale po 2 miesiacach schudłam chyba tylko około 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tak was czytam
Czytam was i nie wierze. Wydaje mi się że te zioła to jeden wielki przekręt. Ja pije czerwoną herbatę i plus dieta. Nie jakaś tam super dieta. Poprostu trochę mniej i zdrowiej i w 6 tyg o 4 kg mniej. Różnica jest taka że moja herbata kosztuje jakieś 8 zł. Za to kiedy byłam młodsza i naiwna też wyczytałam w jakimś czasopiśmie o zgołach które nawet w tv reklamowały znane aktorki. No cóż zamówiłam zapłaciłam 120 zl a jakież było moje zdziwienie kiedy dokładnie te same zioła ta sama firma ta sama nazwa i skład znalazłam w sklepie za 3 zł z drobiazgami. Nigdy więcej w takie głupoty nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Ja sama nie wiem co myśleć....., ale jak wszystkie te osoby co piszą tu, że tak ładnie schudły po tych ziołach są oszustami to, niech ich Pan Bóg pokara. Ja nadal je piję i szczerze chcę wierzyć że schudnę po nich. Proszę więc piszcie tylko prawdę!!! To coś okropnego zarabiać na ludzkim nieszczęsciu i naiwności. Tak sobie myśle, że będę je pić 3 miesiące no i zobaczymy, chyba już wtedy musi być jakić efekt. Jeżeli nie....:( chyba stracę wiarę w człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Malinka:) powiem Ci tak,ze ja tez jestem sceptycznie nastawiona do tych ziol,oije je dopiero 4 dzien wiec nie moge nic powiedziec... zobaczymy jak to bedzie,mam nadzieje ze cos schudne... ja zamowilam jak narazie 2 opakowania tych ziol bo chce schudnac jakie 7kg moze sie uda... od poniedzialku dorzucam dietke scislejsza i mysle ze sie uda :)) moj brat ma dietke od dietetyka i w tyg schudl 7kg pozniej robi sie tydz przerwy (jesz co chcesz tylko z umiarem) i znow 2 tyg diety zeby nie bylo efektu jojo i zeby poprawila sie przemiana materii. a do tego bede pila te ziola to moze jeszcze wiecej cos pomoze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronnka
A ja schudłam. Też byłam sceptyczna ale piłam zioła Tybetańskie dokładnie tak jak pisze dołączona instrukcja stosowania i schudłam w 10 tygodni 11.5 kilogramów. Ale myślę sobie tak, co człowiek to inna reakcja gdyż koleżanka z pracy po kuracji schudła 15 a druga tylko 9. Na pewno trzeba bardzo przestrzegać instrukcji a historie o zielonej herbacie to można sobie wsadzić między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronnka masz racje,wszystko zalezy od naszego organizmu i tego co jemy,wiadomo,ze jak sie bedzie jadlo frytki,hamburgery i pizze i pilo ziola to sie nie schunie,wiec trzeba ograniczyc te potrawy do minimum... wiem ze lztwo sie mowi bo tez nie jest mi ciezko ale nie ma takiego srodka na odchudzanie,ze jadloby sie co by sie chcialo i by sie chudlo,zeby schudnac trzeba czasem pocierpiec-niestety a Ty Wronnka jadlas te ziola czy tylko pilas ten napar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Madzia85 Wiesz to co napisałaś to prawda, ale wiem z własnego doświadczenia, że jak się ograniczy potrawy do minimum to się scudnie i bez ziół. Nie sa one najtańsze więc.. Ja zakładam opcję pić 3-4 razy dziennie, jeść normalnie, nie objadac się. Jak mam się głodzić to zioła Nie były by mi potrzebne. Więc chudnie się po ziołach czy faktycznie po samej diecie... hehe, ciekawe. Ja zapłaciłam za 4 torebki 615 zł, na 8 tygodni, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×