Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość cfghnbvfghh.
przestań sie podszywać pod mój nik!Meizitanc nie proponuje ale polecam !!!, były nawet zgony od tych preperatów jak zioła tybetańskie !!! Zioła Tybetańskie to trucizna straszna i śmiertelna !!! Miliony ludzi zmarło od Tybetańskich Ziół w Polsce. Naprawdę jak chcesz schudnąć to pij tylko chińskie Meizitang !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam gdzie
są moderatorzy tego forum że pozwalają na tak bezczelną reklamę ? Nie pryszło wam do głowy że faktycznie ludzię się nabiorą na te bzdety i zaczną to hurtowo zamawiac ? Czy moderatorzy mają kasę z tego że pozwalają na to co tu się dzieje ? Poziom wypowiedzi - gimnazjalny nie wspominając o argumentach , wszyscy chudniecie po blisko 40-50 kilogramów w parę miesięcy a skórę przepraszam po tym tłuszczu zabierają ze sobą tybetańscy mnisi ? Jaki trzeba miec iloraz inteligencji żeby wierzyc w taką propagandę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomagają
Ja schudłam na Ziołach Tybetańskich przez pół roku bez problemu 24 kg i na pewno żadna skóra mi nie wisi . Chudną średnio 4 kg miesięcznie i czuję się dobrze . Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness-club
Od pięciu lat prowadzę klub fitness . W ramach klubu organizuję sześciomiesięczne zajęcia odchudzające na wykupiony karnet każdorazowo dla 40 osób 3 razy w tygodniu po godzinie zajęć . Zawsze na koniec godzinnych zajęć wszystkim uczestnikom daję do picia zaparzone Zioła Tybetańskie. Stosuję to metodę od dwóch lat z wielkim sukcesem . Przedtem osiągane wyniki były nieporównanie gorsze. Od kiedy stosuję metodę wspomagania Ziołami Tybetańskimi sukces z uczestnikami jest 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
Napisz mi gdzie zamawiasz te zioła bo przestrzegają przed fałszywymi dostawcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness-club
Bezpośrednio u importera : www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassiaka
Fitness czy możesz napisać ile chudną twoi ćwiczący , tak średnio po pełnej kuracji . Pytam gdyż ja po pełnej kuracji schudłam 12 kg a piłam zioła systematycznie i nie robiłam przerw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness-club
Odp. Casiaka na twoje pytanie ile można schudnąć na Tybetańskich Ziołach ? trudno mi odpowiedzieć, gdyż moi otyli uczestnicy piją zioła tylko po zajęciach fitness 3 razy w tygodniu . Ale średnio po 3 miesiącach utrata wagi to 16-18 kg. Wcześniej gdy nie stosowałam regularnego picia ziół po zajęciach było to 3-5 kg po 3 miesiącach zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandre
Ja schudłam na dwóch pełnych kuracjach tymi ziółkami przez 4,5 miesiąca 23 kg . Właśnie zaczęłam trzecią napiszę potem o wynikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doorris
słuchaj , ja schudłam po pierwszej 4 kg w czasie 2,5 miesiąca . teraz skończyłam drugą kurację i schudłam kolejne 12 kg . Właśnie zaczełam trzecią jak skończę napiszę o wynikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandre
OK. Doris jesteśmy umówione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agal1234
Ludzie, nie dajcie się nabrać na te ziółka. Prześledziłam cały wątek, w oczy rzuciło mi się jedno. Osoby które chwalą zioła nie logują się, widzę też inną prawidłowość. W większości tych wypowiedzi spacje przed kropkami - kto tak robi? I te spektakularne efekty 40-50 kg - rewelacja... dla mnie zupełnie niewiarygodne są te posty. A i jeszcze jedno, jak ktoś napisze, że to ściema, to zostaje obśmiany lub ktoś podszywając się pod tą osobę pisze bzdury (w stylu piję 2 litry coli dziennie i zajadam się golonką). To jest na poziomie przedszkola. Gdyby zioła tak świetnie działały nie potrzebna by im była taka żałosna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jak to bierzesz leki
To trzeba sie az tak zajmowac detektywizmem,zeby wiedziec,ze nie cud ani diety,ani srodków,to ze ktos jest gruby czy chudy jest w jego psychice i normalnym jest,ze nie zadziała nic oprócz pracy nad soba,o tym powinno się wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, przeczytałam wszystkie posty i mam mieszane uczucia co do tych ziół:/ pierwsze wrażenie zachęcające, aż za bardzo.Faktycznie to może być nakręcanie samoreklamy.Nie wiem co o tym myśleć. Na pewno trzeba się poradzić lekarza na temat tych ziół,jak bedę u lekarki to się spytam czy to zna i co o tym myśli. Wy też spróbujcie popytac lekarzy i dajcie znać ;-) To jest nic kupić jakieś ziółka, stracić kasę, tylko czy to naprawdę jest zdrowe?czy nie ma w tym jakichś narkotyków, larw tasiemca?W życiu takim kosztem nie chciałabym schudnąć. Nie dajmy się zwariować i wierzyć wszystkiemu co tu ludzie piszą. Ciężko tu odróżnić prawdziwe wypowiedzi od tych fałszywych. Jakby ktoś skonsultował to z jakimś wiarygodnym lekarzem, proszę odezwać się do mnie na gg 9279280. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
O matko ale mnie wystraszyłaś tymi narkotykami i jajami tasiemca, czy to w ogóle możliwe? aby takie rzeczy dodawano do ziół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile się znajduje tych ziół w paczce na ile starcza ? jeśli za 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniff
Ziola tybetanskie to nic nowego na swiecie gdyz sa uznane przez lekarzy i znane od wielu wielu lat jako bardzo zdrowy i swietny srodek odchudzajacy. Ja pilam te ziola rok temu przez 5 miesiecy i schudlam 23 kg. Podobnie moje kolezanki. Aktualnie juz nie potrzebuje pic ziol a moja waga jest ok. Jezeli mam polecac to na prawde polecam ziola tybetanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaskabalbinka
Słuchaj angells, ja kupiłam dwie paczki i każda to około 0,5 kg. Kończę właśnie drugą paczkę a minęło 4 tygodnie. Myślę że starczy do 4,5 tygodnia, czyli jedna paczka starcza na ponad 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka100
a możesz napisać szczeże ale bez ściemy czy i wogóle coś schudłaś ??? i jak się czujesz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słysząłam że teraz do tych różnych cudów na odchudzanie daja narkotyki zeby się człowiek uzależniał od nich.szczególnie takich które nie sa dostępne w aptekach, a te zioła tybetańskie to właśnie pytałam w aptekach u nas, to mi mówiły że nie ma tego w aptekach.Niewiadomo jaki mają skład te zioła. A ogólnie stało sie to dosyć popularne larwy tasiemca jako sposób na odchudzanie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaskabalbinka
lilka100 - ja schudlam 4 kg. Moja siostra po 6 opakowaniach schudla 11 kg . Naprawdę czujemy się obie dobrze. Nie ma żadnych niespodzanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkagg
wiem że narkotyk występuje w chinskich ziołach. o jajach tasiemca słyszałam w innym kontekście, że co niektórzy specjalnie je łykają żeby schudnąć. z tego co się orientuje zioła tybetańskie to historyczna mieszanka tylko zdrowych ziół nie mają nic wspólnego z ziolami chińskimi a poza wszystkim posiadają atesty potwierdzające ich zdrowe i skuteczne działanie i nie ma mowy o narkotykach czy jakiś tasiemcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
Ja kupiłąm te zioła kilka dni temu, dlatego tak się przeraziłąm jak przeczytałam o tych paskudztwach w ziołach, które mogą dodawać. Za wcześnie aby coś mówić o spadku kilogramów, ale jedno jest pewne nie chce się tak jeść, może dlatego, że one są w smaku okropne, nie przesadzam. Piję 2 razy dzienne, 3 razy nie dam rady. Dla mnie i te 2 razy to poświęcenie, nie wyobrażam sobie jak można to pić przez 5 miesięcy. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka!
Hejka Wszystkim ! jak ktoś kupuje podróbki ziół od przypadkowych handlarzy to niech nie ma potem pretensji. Ja polecam oryginał od jedynego przedstawiciela na kraj na : www.ziolatybetanskie.com Kupuję osobiście od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Krinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaskabalbinka
to nie ma smakować a ma działać i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
Karinka ja właśnie z tej strony kupiłam, ale one są wstrętne w smaku nie mów mi, że Ci smakują, w to nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
A może ja za mocne parzę te zioła? i dlategfo są takie niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka100
ile schudłaś ? Karinka napisz PRAWDĘ proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka!
o jej ! spokojnie dziewczyny , po kolei odpowiadam : aniadd każdy artykuł w naukowych pismach o ziołach tybetańskich mówią o fatalnym smaku jako jedynym minusem tych ziół. Faktycznie są nie dobre ale można się do nich przyzwyczaić widząc efekty. teraz lilka100 na prawdę 17 kg i myślę że to nieźle bo specjalnie nie szalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksv-bi
ludzie przestncie , ziola tybetanskie działaja po woli nie od razu . to nie sa cuda nie widy . to trzeba [pic latami od dziecka i miec w genach . ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×