Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Marysia40
Kobitki To Jest Na Reście To . Zioła Tybetańskie piję przez pół roku i schudłam 26 kg. Nie mam obwisłej skóry ani nie zwiotczałam. Mięsnie nie zmalały a moje ciało ma rzeźbę. Jem teraz normalnie bez ograniczeń i nie ma efektu jojo . Ja osobiście jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tych ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrututu
a ile one kuźwa kosztują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
szkoda kasy nic one nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
kupiłam te zioła nie na alegro tylko od sprzedawcy ze strony podawanej na topiku pije je ponad 2 miesiące i tylko straciłam ale kase, a waga jaka była taka jest. ktoś naprawde robi sobie renome zeby sprzedać te zioła które kosztuja dużo a nie działają nic. i przestańcie wypisywać ze wam pomagaja i chudniecie tak duzo bo jestem pewna ze to nie jest prawda, ja mam te zioła i nic nie pomagaja,pisze to zeby ktos inny sie nie nabrał tak jak ja i stracił kase dla idei.LUDZIE TE ZIOŁA TO OSZUSTWO, POMAGAJĄ TEMU CO SPRZEDAJE NA ZARABIA NA NAIWNYCH LUDZIACH TAK JAK NA MNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfgh
Jeszcze raz to prawda zioła tybetańskie to zwykłe gówno i nie działaja Tylko Meizitang !!!!! mówię wam kobitki . Zioła tybetańskie nie istnieją bo w Tybecie nie ma roślin tylko skały . Ja piję Chińskie Meizitang i TO JEST TO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfgh
a zapomnialam dodać że wspaniały meizitang ja kupuję u sprzewdawcy na stronie : www.meizitang.sklepy24h.pl/ goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modystka
Marysia 40 - jak naprawdę tyle schudłaś, to powiedz co jadłaś, czy stosowałaś jakąś dietę, skoro teraz jesz normalnie jak piszesz. Albo to tylko reklama? cfgh - może za krótko pijesz te zioła, może trzeba dłużej , albo za bardzo się objadasz? odnośnie Meizitangu- tam jest subitrmina, owszem nie chce się jeść i się chudnie, ale bez zmiany nawyków żywieniowych, waga powraca na 100 % uwierz mi wiem coś o tym. Nie mówiąc już o tym, że na większość żle działa, można wpaść w depresę-szczególnie jak waga powraca z nawiązką. Odnośnie tych ziół - wszyscy na tym topiku tak je chwalą, że ma się wątpliwości czy to nie reklama sprzedających, tym bardziej że te same wypowiedzi tych samych osób są na innych kafeteriach. Niech ktoś napisze prawdę, ile schudł po jakim czasie i poda przykładowy jadłospis. Bo cudów nie ma, nawyki żywieniowe trzeba zmienić na zdrowe, a jak zioła będą działać, to wolę zioła od Meizitangu. Pozdrawiam wszystkich pijących zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haidis
na ziolach tybetanskich schudlam w pol roku 30 kg bez specjalnej zmiany nawykow . Na poczatku jednak mialam problemy puki nie ograniczylam prawie do zera slodyczy ale tylko w pierwszych 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
nie obiadam sie, stosowałam nawet diete, nie spozywam słodyczy,nie słodze ani kawy ani herbaty,a zioła pije już prawie 2i pół miesiąca i zadnych efektów.mam przykład na sobie,nic nie chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
Jeszcze raz tylko Meizitanc !!! a nie jakieś ZIÓŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
przestań sie podszywać pod mój nik!Meizitanc nie proponuje, były nawet zgony od tych preperatów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Preparaty na odchudzanie ( w Twoim przypadku zioła tybetańskie) są tylko środkiem pomocniczym przy zrzucaniu nadmiernej wagi. Same nic nie zdziałają. Powinnaś oprócz łykania tabletek czy innych preparatów szczególną uwagę zwrócić na swój obecny jadłospis. Jeśli pozostawia wiele do życzenia, to koniecznie musisz go zmienić. Twoja nowa dieta nie musi być przecież restrykcyjna. Przy niewielkiej nadwadze wystarczą niewielkie ograniczenia. Ważne jest, by posiłki spożywać regularnie, w niedużych porcjach co 3 4 godziny. Łatwiej wtedy zapanować nad głodem i nie dopuszczać do podjadania smakołyków między posiłkami. Ponadto chcąc zrzucić parę kilo powinnaś zacząć uprawiać jakiś sport. Na przykład pływanie, które odchudza i wysmukla sylwetkę. Jeśli jesteś zainteresowana szybkim i skutecznym odchudzaniem to koniecznie zajrzyj na stronę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/01/03/tabletki-sposobem-na-szybkie-odchudzanie/ Tam znajdziesz dokładne informacje jak pozbyć się kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh
przestań sie podszywać pod mój nik!Meizitanc nie proponuje ale polecam , były nawet zgony od tych preperatów jak zioła tybetańskie !!! Zioła Tybetańskie to trucizna straszna i śmiertelna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka07
Przepraszam wszystkich za styl ale " koleżanko " - (cfghnbvfghh) jesteś jakaś nienormalna , zioła tybetańskie nie działają ? a ja wiem że działają. Mi i moim bliskim bardzo pomagają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam nik bo ciagle mnie podszywa jakaś pomarańcza!co do ziół tybetańskich to szczerze mi nie pomagaja, zastosowałam diete dukana i dopiero zaczełam spadać z wagi.kończe pić te zioła bo mi sie kończxą i więcej nie kupie bo szkoda kasy.zycze powodzenia naiwnym i tym co dają sie wkręcać komus kto robi nieezła reklame tym ziołom albo sprzedającemu zeby mu bisnes nie upadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .cfghnbvfghh
Jeswzcze raz wszystkich ostrzegam Zioła Tybetańskie to trucizna straszna i śmiertelan !!!! ja tylko tylko Meizitang i dieta dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaZX
Kobieto ? lub nie wiem kto pisze te bzdury. Meizitang to chemiczna chinska trucizna z narkotykiem w środku. Dieta Ducana rozwala ponoć wątrobę i nerki. Zioła Tybetańskie to naturalny zdrowy produkt . Ja i moje koleżanki z pracy pijemy od roku Zioła Tybetańskie i każda zdrowo schudła ile chciała . Wszystkie mamy się dobrze i zdrowo. Ty chyba jesteś sprzedawcą tego świństwa - meizitang a to podobno aktualnie jest zakazane i karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampanik
dwa miesiące temu pisałam że skończyłam pełną kurację i schudłam tylko 12 kg. Dzisiaj skończyłam druga pełną kurację i z całym szacunkiem chylę czoła dla Ziół Tybetańskich , to niesamowite że zioła tak mogą działać . Mam łącznie mniej na wadze o 38 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjj
no nie wiem, czy w to można wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjj
Szampanik jak Ty to piłaś i co wtedy jadłaś, że udało Ci się schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampanik
ja piję trzy razy dziennie po całym kubku w którym zalałam wrzątkiem dwie łyżeczki ziółek . Gdy zaczęłam pić od samego początku przestałam jeść słodko i tłusto i do dzisiaj tak robię . Moja kumpela z pracy której zamówiłam zioła piję je za moją namową już cztery i pół miesiąca i schudła dwadzieścia trzy kilogramy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjj
Szmpanik dziękuje. Przyznam się, kupiłam te zioła, ale nie zachowywałam odstępów czasowych. Zaczłam jeść słodycze, bo pomyślałam, że skoro pije zioła to mogę i po 3 tygodniach przytyłam 3 kg :-( Stąd moje obawy. Postanowiłam zacząć jeszcze raz. Jak będą postępy to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka8615
Wszystko co piszecie jest naprawdę dobrym wabikiem na te zioła. Sama mam nadwagę, ale mimo stosowania różnych diet nie osiągnęłam zadowolenia. Może nawet zamówiłabym te zioła, ale zastanawia mnie jeden fakt: DLACZEGO NIKT DO TEJ PORY NIE NAPISAŁ ŻE SKONSULTOWAŁ SIĘ W TEJ SPRAWIE L LEKARZEM? Bardzo mnie ciekawi jak to wygląda z punktu widzenia lekarzy. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, to PISZCIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1000
Jestem lekarzem i osobiście nie potrzebuję tych ziół , gdyż nie mam nadwagi , Ale potwierdzam fakt skuteczności Ziół Tybetańskich na podstawie pracy znajomych dietetyków . To chyba jedyna naturalna i zdrowa znana mi metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1984
Droga Aneczko8615 masz absolutną rację że diety należy konsultować z lekarzem , gdyż mogą być nie zdrowe lub wręcz szkodliwe i trujące. Ale nie wydaje mi się żeby było to potrzebne w przypadku znanych specyfików które posiadają atesty. Zioła tybetańskie pije prawie cała moja rodzinka od roku z bardzo dobrymi rezultatami . Każdy jest bardzo zadowolony z ziół a właśnie mój brat który jest lekarzem był otyły schudł i właśnie On zaraził nas dietą tybetańskimi ziołami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
Witam wszystkich Przeczytałam wszystkie posty i zaczęłam wierzyć w skuteczność tych ziół. Boże jak ja Wam zazdroszczę tych zgubionych kilogramów ( o ile są to uczciwe wpisy). Jednak doczytałam się ostrzeżeń aby uważać co się kupuje. Jak na litość boską mam wiedzieć czy kupuję oryginalny produkt czy nie? Może ktoś napisze skąd nabywa te zioła. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź, bo czasu mam mało już jest marzec i robi się ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadd
Mam pytanie do Modystki jak idzie Ci odchudzanie? czy są pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie wierzyć, te zioła nie działają. mam przykład na sobie. nie jestem jakąś tam smarkulą jestem zoną i matką i mam nadwage, nic nie działa na odchudzanie. trzeba ograniczyć jedzenie i ćwiczyć,jeszcze raz mówie zioła tybetańskie to oszustwo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghnbvfghh.
Bzdury ! , mi zioła tybetańskie uratowały sens życia , schudłam i odzyskałam radość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×