Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Zoniusia
Ja stosuję dietę PŹ czyli połowę żreć i moja waga stanęła ale nie mogłam schudnąć ani kilo mniej. Jak zaczęłam pić Tybetańskie zioła to po 5 miesiącach schudłam 15 kg. Przy piciu ziół dalej stosowałam zasadę PŻ. Natomiast co do oczekiwania na cuda że można pic zioła i sie obżerać to szkoda słów, naprawdę żenada jak się czyta te niektóre koleżanki. Na prawdę aż wstyd brać udział w tej prymitywnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka23
ja osobiście nie chcę reklamować ale tybetańskie zioła obniżyły mi ciśnienie poprawiły nastrój i odchudziły o 9 kg. Więc o co chodzi w tych postach nie wiem naprawdę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż zioła tybetańskie. Jestem po pełnej kuracji 4 opakowania. Podczas kuracji stosowałam się do wskazówek które otrzymałam z ziołami. Nigdy nie przesadzałam z jedzeniem i zawsze jadłam mało a jednak jak 40 minęła to się sporo przytyło. Mimo że jadłam w sumie mało nie chudłam czyli normalne śniadanie, nieduży obiad oraz lekką kolację. Podczas picia ziół dalej trzymałam swój rytm jedzenia i specjalnie nic nie zmieniałam poza dodaniem otrzymanych dodatkowych zasad. W sumie może nawet jadłam trochę podczas picia ziół. Schudłam po pełnej kuracji 11 kg co mnie satysfakcjonuje w całości. Zdecydowanie uważam że jeżeli ktoś chce schudnąć powinien stosować się do zasad oraz oczywiście podanej diety no i nie objadać się oczywiście. Jestem tego samego zdania co niektóre koleżanki że każdy jest inny i cudów nie ma ale jeszcze raz uważam że Tybetańskie zioła są najlepszym dostępnym środkiem na odchudzanie w dłuższym okresie czasu dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-tak__@@@
dorota hinc- a powiedz mi dorotko ty je piłas a fusy? bo slyszalam ze fusy mozna dodatkowo jesc? czy to prawda? i czy radzilas sie jakiegos lekarza w sprawie tych ziol czy sa zdrowe? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
Kasiu, raz zjadałam zioła a raz nie. Tak wiec nie było to jakąś regułą. Mój starszy brat jest lekarzem i właśnie on mnie namówił na Tybetańskie zioła. Brat Zioła Tybetańskie zna jeszcze z praktyki w niemieckiej klinice gdzie 27 lat temu odbywał staż. W zachodniej europie zioła Tybetańskie od dawna mają szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej stosowanej przez wszystkich lekarzy w wielu problemach zdrowotnych. Dlatego nie ma obaw zioła są bardzo zdrowe i korzystne na wiele schorzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2200
Doroto tylko czy te zioła tybetańskie kupowane na www.tybe...dalej nie pisze bo nie chcę być posądzona o reklamę są oryginalnie tybetańskie czy jakieś podróbki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniezno Maria
Przypomnę poniżej tekst który napisałam 15 Maja : ("Kupiłam zioła tybetańskie i piję już ponad 3 tygodnie. Schudłam na razie 3 kg, ale co fajne i akurat dla mnie bardzo dobre to że miałam problemy z regularnym codziennym chodzeniem do wc i czułam się fatalnie to znaczy ciągle pełna, wzdęta i ociężała. No i ciągle bolący brzuch. Przez to psychicznie u mnie też było bardzo źle , czułam się jak chora i obolała. To był dla mnie naprawdę duży problem. Teraz do wc chodzę 2 lub 3 razy dziennie bez problemu i poczułam się w końcu lekko i zdrowo. Miałam również problem z infekcjami dróg moczowych, częste pieczenie podczas oddawania moczu co też u mnie minęło.") Na dzień dzisiejszy schudłam dodatkowo 2 kg. Czuję się zdrowo psychicznie i fizycznie co bardzo cieszy. Masz rację popieram Ciebie Zonusia w całości ( do oczekiwania na cuda że można pic zioła i sie obżerać to szkoda słów, żenada na prawdę aż wstyd brać udział w tej prymitywnej dyskusji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
Ewa2200- Tak są potwierdzone to oryginalne tybetańskie zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusia_kub
wiecie co dziewczyny ja tez sie zastanawiam nad kupnem tych ziol na razie tak 1 paczke na "sprobe"bo ich cena jest nie ukrywajmy dosc wysoka. jednak mam obawy co do zdrowia i czy korzystnie wplywa na organizm! musze chyba spytac jakiegos lekarza. na tej stronie pisze ze jest tam sklad jakie to ziola ale czytajac posty to wiele osob pisalo ze nie ma skladu z jakich ziol. niewiem jestem tak przekonana na 80%. juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
Kubusia. Sprawdzaliśmy już to wcześniej i te zioła mają atesty medyczne potwierdzające ich zdrowy skład i zdrowe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusia_kub
a gdzie to sprawdziliscie jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Kwiatkowski
Mieszkam w niemczech i ziola tybetanskie kupowalam w Kln Medical Institute. Cena za 1/4 kg 40 euro to jest 160 zl. Od roku zamawiam w polsce te same ziola za pol ceny i kosztuje mnie to 65 euro za prawie pol kg. Ziola tybetanskie maja od lat miedzynarodowe atesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan2330
dziewczyny ile schudłyście po pełnej kuracji ????. tak jak pisałam wcześniej pod koniec marca zaczęłam pić zioła. kończę niedługo kuracje myślę że jeszcze ziół mi starczy na 2 tygodnie. schudłam do tej pory 8 kg. piłam zioła przed i po posiłku ale ich zawsze nie jadłam. chciała bym jeszcze trochę schudnąć. czy jak teraz już nie będę piła będę dalej chudła czy muszę jeszcze kupić jedno czy dwa opakowania i pic dalej ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
Agan2330 !!!!- poczytaj wyżej posty bo pytasz o to co jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHinc
kubusia_kub - sprawdzaliśmy w atestujących placówkach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
mam pytanie piję zioła od trzech tygodni, regularnie, jem mniej, co nie oznacza, że wógóle sie ograniczam, jest lepiej bo czuje sie lżejsza, zioła oczyszczają, ale wiecie co nie schudłąm ani pół kilograma, nie wiem może jeszcze trzeba poczekać jak myślicie? czy u kogoś tez tak było że dopiero później zaczęły lecieć kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka23
for nina11124 !.....Ja po trzech tygodniach schudłam około 1,5 kilo a po 3 miesiacach schudłam 9 kilo więc mysle że to narasta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
ok. dzięki, będę cierpliwa, chciałabym chociaż 5 hihi...a powiedz mi jeszcze jakąś radykalną dietę stosowałaś przy piciu ziół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka23
żadnej rygorystycznej diety nie stosowałam tylko postępowałam zgodnie z otrzymanymi od sprzedawcy radami i dietą zioła tybetańskie z jabłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
a co oznacza dieta z jabłkami znaczy że jeść jabłka i popijać ziołami tak? w sumie to robie tak ale tylko czasami, trzeba to jakoś systematycznie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka23
systematyczność zawsze i koniecznie to podstawa moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrins
Od 17 lat mieszkam w Szwecji 6 dni temu zamówiłam zioła Tybetańskie pełną kurację czyli 4 opakowania. Zapłaciłam wcześniej przelewem bankowym za opakowanie 40 euro i wysyłkę 20 euro. Wczoraj otrzymałam przesyłkę i są to dokładnie z wyglądu paczek identyko takie same paczki z ziołami jakie można kupić w Szwecji w sklepach ze zdrową żywnością. Cena opakowania tutaj kosztuje 95 euro czyli ponad dwa razy tyle co zapłaciłam zamawiając w Polsce. Moja mama na tych ziołach zgubiła 14 kilogramów więc postanowiłam spróbować gdyż mi również się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
wiecie co ...jestem załamana...wiem , że trzeba jednak ograniczyć więcej jedzenie, ale czwarty tydzień piję i nic zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
wiecie co ...jestem załamana...wiem , że trzeba jednak ograniczyć więcej jedzenie, ale czwarty tydzień piję i nic zupełnie nic a ja jem tylko jedną golonkę na obiad a kolacja delikatna jajeczniczka z 5 jajeczek na boczusiu natomiast śniadanko lekkie tylko biała kiełbaska i ciasteczko tortowe. Na podwieczorek zrezygnowałam z trzech torcików i jem tylko jeden ale już bardziej nie mogę się ograniczać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
No i dup a rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
bez sensu ....po jaką cholerę wchodzisz na forum i podszywasz sie pod nickami...nie masz nic innego do roboty ...nudzisz się w życiu ...strasznie głupia sprawa..ludzie chcą tu pogadać na poważnie i problemach i otrzymać wsparcie a tacy idioci wszystko psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
bez sensu ....życie bez golonki jest !!!!....gdy ziółka nie pomagają. A ja tak lubię jeść golonkę i schabowe.... no i z dup ą w dzwi się nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSasWP
Dziewczyny ja na ziołach Tybetańskich chudłam miej więcej 2kg na miesiąc. Piję już Tybetańskie zioła 5 miesięcy. Miesiąc temu dostałam przy nowym zamówieniu opakowania propozycję wzmocnienia działania ziół w połączeniu ziół z jabłkami. Podobno kwas jabłkowy w surowych jabłkach potęguje bardzo substancje czynne zawarte tych ziołach i ich działanie. W tym miesiącu schudłam 4,5 kg więc jest to bardzo trafna i słuszna rada sprzedającego. W instrukcji pisze żeby na 15 minut przed posiłkiem zjeść pokrojone 2 lub 3 jabłka popijając każdy kawałek i dokładnie przeżuwając z Tybetańskimi ziołami. No u mnie efekt jest błyskawiczny dlatego o tym spostrzeżeniu od razu Wam piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina11124
dzięki i o takie rady mi chodzi bo może źle się coś robi...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×