Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość ata333
Agal1234 masz racje, to samo zauwazylam,,,,wszystkie osoby tracace te dwuliczbowe kg..nie sa zalogowane..i ta spacja przed kropka..no i obsmiewanie tych,,ktorzy pisza prawde o nieefektywnosci ziolek..pozdro..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Zośkaaaa proszę pytam z ciekawości ile przybrałaś po porodzie a ile schudłaś na tych tybetańskich ziołach ale proszę napisz szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój topik był 11.07 gdzie obiecałam że jeszcze Wam napiszę. A jednak to prawdziwe i piękne koleżanki. Na mnie zioła działają wyśmienicie. Schudłam w kolejnym miesiącu a dokładnie w 1,5 miesiąca kolejne 5 kg. No mam radochę ! jak cholera mówię Wam. Obiecuję że za jakiś czas znowu napiszę. Myślę że w podobnym tonie a raczej jestem pewna gdyż z natury jestem optymistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelna nadziei
Hejka wszystkim jestem po dwoch opakowaniach i schudlam 3 kg stosujac sie do wskazowek na atescie super wiec zamawiam nastepne dwa opakowania bo chce jeszcze zmniejszyc sadelko o jakies 6-7 kg co bedzie zobaczymy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaaaa
Dla: Mycha32- 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze zal.pl
spojrzcie na czarne nicki ;/ maja raptem 1-2 posty , czyi sa niewiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Zośkaaaa ale ile przytyłaś po porodzie bo rozumiem że potem 12 kg schudłaś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam jeszcze bo zapomniałam Wam napisać że stosuję się do tej diety zioła Tybetańskie plus jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaaaa
Dla: Mycha32- przytyłam 16 i nie mogłam zgubić ani kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Zośkaaaa dzięki to super, zamówiłam własnie 2 opakowania na próbę. Jestem dobrej myśli. Do Grażka2000 - o co chodzi z tymi jabłkami po co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając Mycha32 to specjalna dieta a raczej sposób picia ziół Tybetańskich z jabłkami według instrukcji na ateście intensyfikuje bardzo substancje czynne zawarte w ziołach odpowiedzialne za procesy zmiany szybkości metabolizmu. Tak na te substancje działa ponoć kawas zawarty w surowym jabłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka2000 Zośkaaaa Mycha32 które prowadzicie tak inspirującą rozmowę między sobą, naprawdę wierzycie, że ktoś w te głupoty uwierzy??? Ludzie to oszuści, nie dajcie się naciągnąć Choć stwierdzam, że ja tez założę taki biznesik, stronę www zrobić żaden problem, ziółek moczopędnych z naszych sklepów zebrać i heja. Po ile sprzedajecie ten chłam z nazwą tybetański??? 150 zł? U mnie będzie taniej, no i bez tasiemca. Nawet jak mi wpłaci 20 osób miesięcznie to będzie git! A jak będą się ludzie buwersować że nie schudli to odpiszę co ten tam, że się nie stosowali do zaleceń ze strony. A zalecenia są proste: TRZEBA ZMIENIĆ NAWYKI ŻYWIENIOWE. Jak się zmieni nawyki żywieniowe, bez żadnych ziółek się schudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
A jak myślisz Grażka2000 czy jak ważę 80 kg i mam wzrost 160 cm i jestem w wieku 29 lat muszę jeść te jabłka czy wystarczy pić same zioła. Dzwoniłam dzisiaj do sprzedawcy i powiedział że jest to spora nadwaga i powinnam schudnąć minimum 20 kg oraz koniecznie powinnam wspomóc działanie ziół dietą z jabłkami. Co ty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..... myślę że nie zaszkodzi wspomóc ziółka. 20 kg to dość sporo kilogramków do straty i chyba nie będzie tak łatwo. Moja znajoma po pierwszej kuracji schudła 8 kg a przy następnej jak stosowała sposób picia ziół z jabłkiem schudła 14 kg załatwiając swoją sprawę nadwagi. Myślę że nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o odchudzanie to - "Światowa Organizacja Zdrowia uznaje Tybetańskie Zioła za jedną z nielicznych metod jako bardzo skuteczną metodę terapii naturalnej". Wczoraj zamawiałam dla koleżanki i w rozmowie z firmą która sprowadza te zioła uzyskałam informację że cena ziół ma wzrosnąć w związku z kosztami importy i samych ziół u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Tybetańskie to tradycyjny system medycyny, który jest praktykowany od ponad 2500 lat i nadal jest praktykowany w dniu dzisiejszym na całym świecie w walce z otyłością i oczyszczaniem organizmu z toksyn. Zioła Tybetańskie nie uzależniają i nie powoduję żadnych skutków ubocznych a po zakończeniu kuracji pozostaje trwała zmiana metabolizmu na szybszą co nie pozwala już szybko utyć. A ja mając 53 lata jestem tego żywym dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
RENIA46 jestesmy w tym samym wieku napisz ile czasu pilas ZT i czy stosowalas diete CO JADLAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja piłam zioła tylko miesiąc, schudłam 4 kg i okazało się, że jestem w ciąży... nie mogę już ich pić;/ mam całe opakowanie do odsprzedania, bo zamówiłam dwa i w zasadzie to nie wiem, co z tym teraz począć... Gdyby ktoś chciał to odsprzedam. Wszystko jest oryginalnie zalakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolkaKatowice
Ja stosuje zioła i schudłam już 11 kg dlatego bardzo chętnie odkupię te opakowanie od ciebie gdyż właśnie chcę kolejne zmówić. Proponuję 100 zł. Jeżeli zgadzasz się to proszę o informację jak możemy to sfinalizować. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. cena mi odpowiada. mogę ci to wysłać w poniedziałek, oczywiście za pobraniem. Podaj mi dane do wysyłki na mój adres mailowy: dodzias4@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już na innym forum że czytałam o tym że fenomenem Ziół Tybetańskich jest to że osoby szczupłe nie chudną poniżej odpowiedniej i zdrowej dla ich organizmu wagi a jedynie tracą toksyny podskórne ( CELLULIT ) poprawiając stopniowo jakość skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhmmmmm wszyscy we wszystko wierzą. ekstra ściema. Ale po części was rozumiem, to biznes jak każdy inny:))) Im więcej naciągniecie ludzi, tym więcej kasy wam wskoczy. Ważna rzecz: dobrych rzeczy nie trzeba reklamować, tym bardziej na takim podrzędnym forum jak kafeteria, gdzie by wpisywać kolejne posty nawet nie trzeba się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marggi
A ja czytałam niedawno artykuł w Cardiology Journal to jest dwumiesięcznik wydawany przez Wydawnictwo Via Medica że Zioła Tybetańskie oprócz skutecznego działania odchudzającego i likwidacji uciążliwych wzdęć i bolesnych zaparć działają prewencyjnie i leczniczo przeciwko miażdżycy i chorobom żył oraz obniżają nadciśnienie i to że pozwalają utrzymać wysoki poziom HDL i obniżać zawartość LDL we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! na serio! Jaki to fantastyczny środek! lekarstwo na wszystko: otyłość, żyły, wzdęcia, brak efektu jojo ... i co jeszcze? koniecznie muszę to mieć. a jak kupię i okaże się wielkim bublem to gdzie mogę składam reklamacje? hmmm niech pomyślę: NIGDZIE! Bo uzyskam odpowiedź że nie stosowałam się do wskazówek:))) Te wskazówki to dobra wymówka! No dobra dość tego. Nabierajcie innych, mnie już się nie chce z wami polemizować. Ten kto będzie chciał spróbować tego cudu spróbuje, ten kto szanuje swoje pieniądze przeleci ten wątek przez wszystkie strony - tam niejednokrotnie było poruszane że to jeden wielki przekręt. Kiedyś znalazłam cudowny krem na powiększanie ust. Będąc właścicielką niezbyt imponujących rozważałam czy go kupić. Napisałam na priva do osoby która ten cud zakupiła. Odpisała szczerze: po nałożeniu kremu usta lekko szczypią po czym są jakby troszkę nabrzmiałe. Czy estetycznie to wygląda? Kwestia gustu. Zastanowiło mnie to i zapytałam się, co powoduje obrzmienie, okazało się że zwykłe chili. Odpisałam tej dziewczynie, że na bazie chili są błyszczyki do ust w rossmanie za cenę ok. 7 zł. Też jest efekt lekkiego obrzmienia. Podziękowałam jej szczerze za wypowiedź, bo dzięki temu miałam nadal stówę w kieszeni. Takich środków jest multum, bo mamy multum kompleksów i zastrzeżeń do własnej urody. pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej pisałam bo będę bronić tych ziół które sama piję i jestem bardzo zadowolona z ich działania bo chudnę i czuję się zdrowo że - "Światowa Organizacja Zdrowia uznaje Tybetańskie Zioła za jedną z nielicznych metod jako bardzo skuteczną metodę terapii naturalnej w zdrowym i skutecznym odchudzaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej śmieszą mnie osoby które są najmądrzejsze a raczej za takie się mają, mądrzejsze od wszystkich naukowców, lekarzy i Pana Boga ŻENADA !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
Ja powiem że po przeczytaniu wszystkich opini zamówiłam i od dziś zaczynam pić,do tej pory jeździłam na rolkach a od jakiegosz czasu codzień gram w siatke ze znajomymi min.30min dziennie i do tego ograniczyłam słodycze do minimum i tłuste jedzenie ale nie chudłam tzn mój organizm nie był przemęczony jak kiedyś... mam nadzieje że zioła mi pomogą jako dodatek....i będe je pić z jabłkami a jak przyjdzie zima to zapisze się na siłownie oooo :) jetem pozytywnie nastawiona i 3mam kciuki za reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
dziewczyny mam do was pytanie mnie po wypiciu 4 szklanek w ciągu dnia na wieczór brzuch mnie strasznie zaczął boleć a potem musiałam iść na wc normalnie jak przy biegunce ale tylko raz poszłam i nie wiem czy to normalne że organizm na nie tak reaguje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaPas
Tak zioła na początku nieźle czyszczą ale o to właśnie też tu chodzi. Mnie czyściły ponad tydzień a moją siostrę tylko 2 dni a koleżankę 3-4 dni. Nie ma na to reguły. Ale dla mnie nie ma nic lepszego jak Zioła Tybetańskie. Mnie odchudziły tyle ile chciałam przez 5 miesięcy. Dowiedziałam się o nich przypadkowo czytając : http://zdrowie.onet.pl/profilaktyka/terapia-z-tybetu,1,3660101,artykul.html A potem oglądałam o Ziołach Tybetańskich program i usłyszałam dużo więcej dobrych informacji na temat odchudzania i cellulitu w Discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
corollka jaja tasiemca zaczynają działać stąd ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×