Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Lilll
chcecie na prawde schudnan to nie jakies bajkowe antyczne ziola tybetanskie tylko : MEIZITANG !!! to jest to - po niom minus 30 kg w dwa miesiace to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meizitang=trucizna
Jestem lekarzem z 25 letnim stażem w Polsce i za granicą. Bardzo proszę wszystkich nie stosujcie Meizitangu to destrukcyjny syntetyczny środek odchudzający. Natomiast Zioła Tybetańskie są znane i doceniane na całym świecie od setek lat ze swojego zbawiennego działania na ludzki organizm. Znam osobiście osoby którym znakomicie pomogły. Słowa moje w obu przypadkach poparte są licznymi publikacjami i audycjami na ten temat. Jeszcze raz bardzo przestrzegam przed stosowaniem Meizitangu gdyż nie raz byłem świadkiem skutków tej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkk
fuc fuc fuc ziola tybetakie moja sadsiadka zmarlao po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Ewa
Rok temu postanawiam zmienić swoje życie raz na zawsze! Moje problemy z nadwagą zaczęły się w okresie dojrzewania (miałam 15-16lat) ale były pod kontrolą. Potem zupełnie wyszłam ponad normę.... Zaszłam w ciąże gdzie przytyłam 25 kg!. Po porodzie przybierałam nadal na wadze. Miałam TEGO dość! Najwyższa pora pomyśleć tylko o sobie . Chciałam to zrobić głównie dla siebie-dla swojego zdrowia, by wreszcie kupić normalny ciuch, by być zdrowszą..... Zaczełam pić regu;larnie Zioła Tybetanjskie. W grę wchodziło zdrowe odżywianie -musi być pod kontrolą gdyż schudnąć to jeden sukces ale chcę raz na zawsze utrzymać wagę. Oczywiście w grę wchodził również ruch! Każde 10 kg mniej było dla mnie wielkim sukcesem, niczym wygrana 6 w totka Startowałam z 122,3 kg przy 170 wz. Teraz ważę 71 kg i czuję się cudownie. Jestem przekonana że nie ma nic lepszego jak Zioła Tybetańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkk
faca faca sraka sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkk
ziola tybetanskie to najwoieksza trucizna swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafrecona
ktoś tu pisał, ze są w nich jaja tasiemca. Czy zalanie wrzątkiem je usuwa, czy nie bardzo? nie wiem, czy te ZT się zaparza, czy nie, ale zawsze mi się wydawało, że nawet jak w czymś są jaja tasiemca, to wysoka temperatura je zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
jak ktos nie chce pic ZT niech nie pije i nie pisze takich bzdur na forum jak sam sie nie przekona czy dzialaja Ja tez nie jestem do konca przekonana co do dzialania ZT ale zamowilam i o skutkach kuracji napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkk
ziola tybetanskie to najwoieksza trucizna swiata zabily polowe nowego jorku w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wea j
Gdyby zioła odchudzały nie byłoby grubych ludzi na świecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateringg
A mnie odchudziły !!! w pół roku o 32 kg i to nie reklama a szczera prawda. Polecam zioła tybetańskie wszystkim na których mi zależy aby byli ze mną jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wcześniej schudłam oraz pozbyłam się znacznie cellulitu na tych ziołach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Waldku Pan się nie boi !
Panie Waldku Pan się nie boi ! tasiemce w ziołach Tybetańskich polecanych przez najlepsze kliniki na świecie - bzdura. Moja mama pije zioła Tybetańskie od roku i jest zdrowa, czuje się wyśmienicie i na pewno nie ma tasiemca czy czegoś podobnego do tych bzdur. Rok temu nie mogła już chodzić na stawy. Schudła 35 kg i teraz lata jak fryga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie głupoty to mi się śmiać chce. Prawda jest taka, że człowiek otyły jest człowiekiem zdesperowanym i w każde głupstwo jest w stanie uwierzyć, jeśli je się przedstawi wiarygodnie. Ludzie nie dajcie się nabrać na coś takiego, te pochlebne wpisy są dokonywane przez jedną osobę. Kto nie wierzy niech sprawdzi po nr IP... To zwykli naganiacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotiiGross
W czasie mojej przygody która trwa 8 miesięcy z Ziołami Tybetańskimi schudłam 17 kilogramów. Myślę że tak jak ze wszystkim nie można uogólnić uzyskiwanych efektów odchudzających. Zależy to na pewno od indywidualnych cech osoby oraz od dyscypliny stosowania tej diety. Moja kuzynka uzyskała o połowę gorsze wyniki natomiast koleżanka z pracy o 3 kilogramy lepsze. Dlatego uważamy że nie można uzyskanych wyników nikomu gwarantować że to będzie tyle albo tyle. Natomiast wszystkie uważamy po tym czasie że jeszcze nikt nic lepszego nie wymyślił na świecie jak Zioła Tybyetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Tybetańskie są świetne. Ludzie ale to nie Czary Mary ! aby w tydzień schudnąć. Krytykują je jedynie osoby które nie zapoznały się dokładnie z ulotką i nie przestrzegały instrukcji i diety. Co wy sobie myślicie ,że waga sama spadnie jak będziecie się wszystkim obżerać !!!!???? Na pewno nie. Zioła myślę sobie krytykuje również specjalnie konkurencja i osoby które nie mają zielonego pojęcia co to są Zioła Tybetańskie. Wystarczy odrobina samokontroli i chęci a dieta Ziołami Tybetańskimi przynosi efekty. Ja zazwyczaj miałam problemy z wypróżnianiem i wzdęciami po zmianie kliomatu. Teraz w ogóle nie mam takich problemów i czuję się świetnie. Schudłam już 9 kg . Stosuję dietę i Zioła Tybetańskie od 14 tygodni . Ziołami Tybetańskimi zaraziłam się w Szwecji na kontrakcie jako anestezjolog. Poznałam tam ludzi którzy potrafili na nich schudnąć w ciągu roku 30 kg. I aby było jasne. Z sprzedającym nie mam na pewno nic wspólnego i nie reklamuję ziół dla celów zarobkowych tylko chcę podzielić się tym co wiem na temat ziół. Zioła tybetańskie w europie zachodniej są znane praktykowane oraz polecane przez dietetyków swoim pacjentom już bardzo długo a tam gwarantuję nikt by nie ryzykował wysokich kar czy odszkodowań. Polecam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portunio
kolejna ściema dla naiwnych wyciąganie kasy, równie dobrze można pić wodę - taki sam efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
ja tam kupilam je pół roku temu. pomimo, że nie jem mięsa, nie jem po godzinie 18, piję 3 litry samej wody (plus inne napoje) pijąc te ziółka nie schudłam ani grama. dla mnie te ziółka to typowe naciąganie ludzi na kasę. a jak nie wychodzi i napiszemy do sprzedawcy to odpisze nam że to my się nie stosowaliśmy do wskazówek:)))) zgadzam się z przedmówcą: jakby ziółka odchudzały to otyłość nie byłaby problemem społecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
a i jeszcze biegam 20 km codziennie i pije po tym 5 litrów wody i nic nie schudłam ani grama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
I na koniec płęta Ziola tybetanskie są do p-izdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
i tak na koniec huj- z nimi wszystkimi nie radzę ich pić bo utyjecie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
Dla mnie te ziółka to typowe naciąganie ludzi na kasę. 100% lepszy jest Meizitang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
ej no ktoś się podemnie podszywa. Moja wypowiedź była pierwsza, a następne to ktoś sobie mój nick skopiował:( nu, nu, nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplita
to jest do h-uja nie podobne nu nu nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia12
Sorki, ale co tu się dzieje ? kupiłam zioła 3 tygodnie temu i schudłam 2 kg. Zamówiłam następne dwa opakowania bo są OK. Więc o co kaman ???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystans !!!!! Martunia12 do niektórych wpisów. Ja schudłam 3 kg w miesiąc też uważam że jest OK !!!!....narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
A czy ten sposób na odchudzanie jest też dobry żeby schudnąć po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaaaa
Spróbuj, mi pomogły znakomicie gdy nie mogłam schudnąć po ciąży ponad rok temu. Ale wiadomo że zioła tybetańskie nie na wszystkich muszą działać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×