Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość NINA11124
wiecie co ...jestem załamana...wiem , że trzeba jednak ograniczyć golonkę..... ale ile mam pić tych tybetańskich żeby dup-a mi nie rosła???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta034
JolaSasWP - ja mam bardzo podobne dokladnie takie same doswiadczenia jak Ty. Ten sposob picia jest dobry choc i bez tego na samych ziolach chudlam srednio 2.5 kg w miesiac a teraz prawie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICONS
Po kuracji 2 paczki i około ponad jednego m-ca ich picia schudłam prawie 3 kg. Przy następnych dwóch opakowaniach i po ich wypiciu razem z jabłkami schudłam kolejne 5.5 kg. Więc nie wiem czy ten dodatkowy sposób picia zwiększa działanie ziół tybetańskich czy po prostu tak jak pisze na stronie sprzedawcy z czasem i nasyceniem ziołami organizmu odchudzanie jest lepsze. Teraz spróbuję jeszcze 2 torebki ale już bez jabłek tylko z powrotem same zioła jak na początku bo chcę jeszcze zgubić z 5 kg. Dzięki temu będę teraz wiedziała i wam napiszę co i jak za około miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniafisia
a ja pijał, zjadała zioła, i jadałam jabłka i nic nie schudłam, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniafisia
jadałam 30 kg jabłka dziennie i nic, piłam 10 litrów ziół dziennie i nic, co jest do diabła ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam normalnie, no i po 1 jabłku do ziół, czasem 2, więcej nie dawałam rady , brzuch by mi pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahaniaibeata
a jabłuszek jadłam dwa worki po 20 kg dziennie czyli 40 kg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toarga
Moja siostra mieszka od 14 lat w Rzymie. Od około pół roku ona i jej koleżanki z firmy są na tej ziołowej diecie. Prosiła mnie i ja kupuję dla niej zioła Tybetańskie w Polsce bo w Włoszech są podobno 3 razy droższe no i są dość spore koszty wysyłki paczką do Włoch. Siostra jest średnio 4 razy do roku u nas w domu w odwiedzinach to zabiera je jak wraca do Rzymu. Ja jestem szczupła i nie potrzebuję się odchudzać ale z tego co widzę po siostrze to naprawdę schudła bardzo. Ostatnio mówiła że schudła 19 kg i jej koleżanki podobnie a jedna z nich to nawet 24 kg w pół roku tej diety. Siostra miała od lat sporą nadwagę do swojego wzrostu bo 30 kg a z tego co widzę to sobie z tym poradziła na tej właśnie diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia46
Toaga - napisz prosze czy siostra i jej kolezanki stosowaly jakas dodatkowo diete. Interesuje mnie to gdyz ja pije te ziola prawie dwa i pol miesiaca i na razie schudlam troche ponad 5-kg a chcialabym koniecznie minimum 22 do Swiat i Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawikGocha
Ja stosowałam ziółka tybetańskie z jabłuszkami i schudłam na razie w trzy miesiące 11,5 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola2010
Droga hiro10 , przez lata stosowałam różne suplementacjie i diety i dopiero zioła tybetańskie pomogły mi zrzucić balast 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topviva
Czytając wpisy widzę że pewna grupa koleżanek nie jest zadowolona. Dlatego mam pytanko, czy może która z was chciała by sprzedać zioła Tybetańskie za połowę ceny ?. Kupiłam 2 opakowania od importera ale chciała bym kupić jeszcze 6 opakowań, gdyż te zioła fantastycznie mi służą. Pytam się was bo jestem na razie jeszcze biedną studentką i nie stać mnie. Cena jest dla mnie bardzo duża. Proszę napiszcie czy któraś z was koleżanki nie chce ich i chciała by odstąpić te zioła za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaAska
tez bym tak chciala ale niestety za kolejne opakowanie musialam zaplacic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clariska
Dzisij skończyłam czwarte opakowaie czyli jak mniemam i tak jak pisze sprzedaca na swojej stronie to pełną kuację. Trwało to 2 miesiące schudłam 9 kilo i w smie jestem zadowolona a zgrzeszła bym gdybym nie była. Zioła z jabłkami zaczęłam stoswać od trzeciego opakowania i faktycznie zaczęłam dużo szybciej tracić na wadze. Czyli albo zasługa tej diety zioła + jabłka albo po prostu kumulacja działnia ziół i coś bardziej ruszyło bo po pierwszym opakowniu było kompletnie zero efektu a przy drugim czyli po miesiącu tylko 2 kilogramy. Potrzebuję jeszcze schudnąć z 8 kilo i nie wiem czy kontynuwać picie czyli jeszcze dokupić czy teraz już sama powinnam i będę tracić nadwagę samoczynnie. Może ktoś by mi podpowidział z swojego doświadczenia bo nie ukrywam że nie chciałaym iść dalej w koszty gdyż i tak to był dla mnie duży wysiłek finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudisia
Niestety ja mimo że piję zioła od wielkanocy regularnie ostatnio nawet z jabłkami, nic nie schudłam ani grama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellka
(odp. dla clariska) Osobiście nie lubię i nie jadam jabłek. Jabłka mnie wzdymają i mam po nich męczące gazy dlatego zioła tybetańskie piłam same bez jabłek. Po przebyciu pełnej kuracji schudłam 6,5 kg. Ziół nie piję więcej niż dwa miesiące a schudłam dodatkowo 5 kg. Myślę że metabolizm mój przyspieszył po tych ziołach i jest teraz szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] aniahaniaibeata a jabłuszek jadłam dwa worki po 20 kg dziennie czyli 40 kg dziennie" Jesteś słoniem czy wielorybem:D? "clariska Dzisij skończyłam czwarte opakowaie czyli jak mniemam i tak jak pisze sprzedaca na swojej stronie to pełną kuację. Trwało to 2 miesiące schudłam 9 kilo i w smie jestem zadowolona a zgrzeszła bym gdybym nie była. Zioła z jabłkami zaczęłam stoswać od trzeciego opakowania i faktycznie zaczęłam dużo szybciej tracić na wadze. Czyli albo zasługa tej diety zioła + jabłka albo po prostu kumulacja działnia ziół i coś bardziej ruszyło bo po pierwszym opakowniu było kompletnie zero efektu a przy drugim czyli po miesiącu tylko 2 kilogramy. Potrzebuję jeszcze schudnąć z 8 kilo i nie wiem czy kontynuwać picie czyli jeszcze dokupić czy teraz już sama powinnam i będę tracić nadwagę samoczynnie. Może ktoś by mi podpowidział z swojego doświadczenia bo nie ukrywam że nie chciałaym iść dalej w koszty gdyż i tak to był dla mnie duży wysiłek finansowy." przecież najtańsze wyjście jest oczywiste-solidna conajmniej mieśięczna głodówka:P.Może te ziółka pomagają schudnąć ale głodówka to jest zdecydowanie najtańsza kuracja odchudzająca:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniezno Maria
Piszę ponownie jak miesiąc temu. Schudłam kolejne 3 kg i już nie mam problemu z wypróżnianiem i hemoroidami oraz z układem moczowym. Jeszcze chcę kontynuować przez miesiąc to na koniec napiszę o efektach końcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500-100-900
Kończę niedługo drugie opakowanie ziół z rezultatem straty trzech kilo. Wczoraj zamówiłam kolejne dwa bo czuję i widzę że idzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. nie byłam do końca czy napisać, czy nie, ale jednak się skusiłam. Otóż dzisiaj zadzwoniłam do tego pana K., który sprzedaje tybetańskie zioła, powód dla którego je zamówiłam nie jest nikomu obcy- chodzi o spadek wagi. Póki co ważę 71 kg od środy zacznę kurację,chcę doić do 65-63kg, a po upływie jakiegoś czasu napisze do Was jak mi poszło. I żeby nie było, nie reklamuję nikogo, chcę po prostu przekonać się sama na sobie, czy owe zielcho pomaga zgubić zbędne kilosy:) Pozdrawiam wszystkie kobitki i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss! przepraszam za literówki...mam nadzieję, że nie utrudni wam to czytania..hmm...w pierwszym zdaniu brakuje slowa pewna, a poźniej winno być słowo dojść a wyszło doić;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam 6 kg na 4 torebkach ziół Tybetańskich. Dobrze, że ten produkt jest i jest legalny bo czuję taką euforię i energię, ale to pewnie szczęście! Jeszcze nie mogę powiedzieć o długoterminowych wynikach, bo stosuję Zioła tylko przez 2 miesiące, zostało mi jeszcze 15 żeby zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza586
Witam Cześc dziewczyna Ja piję 2 opakowanie ale efekt mizerny.czy któraś z was też tak miała bo jestem załamana.Wszyscy tak chwala a na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero ruszyło pod koniec 3 torebki a tak też waga stała jak zaklęta, choć mąż po 3 tygodniach mówił mi że wizualnie widać że schudłam no ale na wadze nic nie drgnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxsa
Próbowałam schudnąć od lat. Dla mnie to była przegrana bitwa. Mam 30 lat i teraz nienawidzę mojego ciała. Po prostu nie udało się schudnąć od mojego drugiego dziecka. Ilekroć próbuję coś mi się nie uda. Używałam innych spalaczy tłuszczu, tebletki, jabłkowy cydr, diete kopenhaską i kapuścianą. Nie widziałam efektów albo nie umiałam być cierpliwa w czasie diet. I również sceptycznie podeszłam do tego poduktu. Ale pomyślałam nie zaszkodzi spróbować. Więc kupiłam Zioła Tybetańskie, na przesyłke czekałam krótko. Zaczełam pić te zioła i niecierpliwie czekałam na rezultaty. Już w pierwszym miesiącu schudłam 5 kg. Czuję się lepiej i mam więcej energii niż wcześniej. Inne spalacze których używałam wcześniej, czułam że są słabe i nie miałam tyle energii. Efekty są naprawdę zupełnie różne po stosowaniu Tybetańskich ziół. Jestem naprawdę podekscytowana, aby zobaczyć jak wiele stracę kilogramów. Nigdy nie byłam w stanie wytrzymać bez efektów dłużej niż miesiąc. Idę na imprezę z okazji ukończenia studiów i na impreze rodzinną i nię mogę się doczekać aż opowiem swojej mamie o tym że ten produkt na mnie działa i chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkaccc
Jestem 33 letnią kobietą, która próbowala schudnąć za pomocą Allie ale nie było praktycznie efektów. Natomiast potem zaczełam stosować Zioła Tybetańskie, stosowałam je przez 4 miesiące i w pierwszym straciłam 6 kg wraz ze zdrową dietą i ćwiczeniami ... Podoba mi się fakt, że nie miałam żadnych działań niepożadanych takich jak szybkie bycie serca i problemy ze spaniem. Co mi się wcześniej zdarzało. Właśnie zamowiłam kolejne opakowania, polecam ten preparat komu mogę z moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka23
Wystarczyła jedna paczka Tybetańskich Ziół i schudłam 2 kg! Chcę teraz zamowić dwa dodatkowe opakowania żeby pozbyć się tłuszczu zupełnie przed sierpnowymi wakacjami i założyć bikini. Myślę że to jest najlepszy spalacz tłuszczu jaki kiedykolwiek próbowałam - nie mam żadnym drastycznych zmian w mojej diecie, a ja absolutnie nie mam czasu na ćwiczenia. Jest to idealne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna27
A ja nic nie schudłam !!!!! po ZIOŁACH TYBETAŃSKICH !!!! ani grama a piłam ZIOŁA TYBETAŃSKIE !!!! pół roku i ani grama mówię wam ani grama naprawdę . Teraz piję ale tylko miesiąc inne zioła (nie chce być posądzona o reklamę) ale za to bardzo skuteczne i schudłam 7 kg w jeden !!! miesiąc, na prawdę polecam kupuje je na : http://www.klimuszko.pl/index.php?symbol=produkt.htm&idkat=13&id=97&setlang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×