Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Zofijar
Dobre !!!. Mnie czyściły z 5 dni. Po 3 miesiącach mam mniej 10 kg i jestem bardzo zadowolona z tych herbatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
VENGE to jednak nie przez zioła brzuch mnie bolał poprostu cięzkie dni mi sie zbliżały wystraszyłam się na początku ale przypomniałam sobie że co miesiąc tak mam :D:D a co do ziółek to w smaku są fleeee ale daje rade je pić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
Carolkkka ja pije trzy tygodnie i chodze na klopa po piec razy dziennie ja jestem z tego zadowolona bo sie czuje lekko za malo zeby byly rezultaty w kilogramach ale mam jeszcze szesc opakowan w zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 223344
Chcę kupić dla siostry na prezent urodzinowy. Dziewczyny gdzie kupujecie tybetańskie zioła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marggi
Ja kupiłam bezpośrednio w sklepie internetowym. Poniżej podaję ci adres tego sklepu. Sklep : www.odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marggi
a polecam ci ten sklep bo tam są dużo niższe ceny pakietów niż na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
ja kupilam na www.ziolatybetanskie.com jest tam podany telefon do pana Krzysztofa bezposredniego dostawcy i kosztuja 150 zl a w sklepie internetowym 179 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
oczywiscie za jedno opakowanie czyli ok.O.50 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat.
Ja kupuję od zielarnia_24h@op.pl meizitang czerwony i wszystko ok, nie wiem jak z pozostałymi preparatami od nich bo nie brałam, ale czerwony póki co, działa. Biorę już drugie opakowanie. Od Trust0 też brałam i też niestety mimo oryginalnego opakowania, nic nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEIZITANG - chiński suplement diety. Został wycofany ze sprzedaży w Polsce ze względu na swoje groźne skutki uboczne. MEIZITANG zawiera sibutramine, pochodną amfetaminy, która sprawia, że osoby łykające te chińskie tableteczki nie mają łaknienia, może również występować jadłowstręt. Po zakończeniu stosowania Meizitang cechuje silny efekt jojo. To świństwo nie ma nic wspólnego z Ziołami Tybetańskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
wiecie co dziewczyny zastanawia mnie fakt dlaczego ludzie piszą że w tych ziołach moga być jaja tasiemca z tego co wiem to one moga być ale tylko w tabletkach i jakimś proszku produkowanym w chinach,a te zioła tybetańskie to susz i dla mnie to by to było dziwne gdyby ten facet co je sprzedaje nie bał sie że oszukuje ludzi i w koncu wyszło by to na jaw że to świnstwo....a tak dalej je sprzedaje wiec dla mnie to dziwne żeby ludzie takie rzeczy pisali...bo jak coś jest nie tak to by coś z nim już dawno zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolkkka ...jaja tasiemca w ziołach tybetańskich to największa bzdura jaka słyszałam. Przed tobą wyraziłam opinie o Meizitang to tabletki chemiczne i proszki bardzo niebezpieczne dla stosującego. Natomiast ja kupuję tylko oryginalne zioła tybetańskie właśnie w postaci suszu jak piszesz w autoryzowanym profesjonalnym sklepie internetowym importera z atestami i wyrobem sprawdzonym laboratoryjnie. Adres sklepu to : www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Z tego co się dowiedziałam sklep prowadzi oficjalną sprzedaż tych ziół na całą Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chcę dodać że sklep www.odchudzanieziolatybetanskie.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa a tym samym zgodnie z prawem towary oferowane w nim są oryginalne i sprawdzane przez organ certyfikujący sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
mam jeszcze takie pytanie ja te zioła pije z dodatkiem herbaty rozpuszczalnej o smaku malinowym dodaje 1 łyżeczke na kubek czy tak można??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
Carolkka zadzwon do sprzedawcy najlepiej i zapytaj ja pije same dla mnie sa dobre nie mam problemu pije piec szklanek na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
GUSIA1812 a powiedz mi ile je już pijesz i działają coś na ciebie te zioła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgis
Ja o to pytałam sprzedawcy ponad rok temu jak kupiłam pierwszy raz zioła. Ale ja chciałam dodawać miętę bo ją bardzo lubię. Odpowiedziano mi że ziół Tybetańskich nie powinno się z niczym mieszać w czasie samego naparzania. Jest to kombinacja unikalnych roślin i dodawanie do nich innych roślin podczas parzenia mogę obniżać bardzo ich działanie dzięki harmonii unikalnego składu. Ktoś nad tym pracował latami i wymyślił setki lat temu ten skład a dodawanie innych ziół to zaburza. A miętę mogę sobie wypić jako następną filiżankę po ziołach Tybetańskich. Więc koleżanko nie powinnaś tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
Morgis dzięki za info teraz bde musiała nuczyć się je pić same blee:D dobrze że wipiłam z tą miesznką 4 kubki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
i jeszcze jedno czytam sobie te posty i jest wiele wpisów że one nie działają...hmmm i są w nich te tzw jaja tasiemca,czegoś tu nie kumam jak by były te jaja tasiemca to by wszyscy chudli prawda??!! a żeby schudnąć trzeba mieć troche ruchu albo przynajmniej ograniczać słodycze i tłuszcze ja rozumiem że jest ciężko bo mnie też to dotyczy nie jest łatwo ale damy rade :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika29
DO GUSIA, TO ILE STRACIŁAŚ NA WADZE, BO JA ZACZEŁAM PIC ZIOŁA PIJE 3 DNI I NIE WIEM KIEDY SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW. CZY PO JEDNYM OP. MOGĘ LICZYĆ NA JAKIŚ SPADEK WAGI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaPas
odp.:carolkkka Jeśli chodzi o czyszczenie. Tak one na początku nieźle czyszczą ale o to właśnie też tu chodzi. Mnie czyściły ponad tydzień a moją siostrę tylko 2 dni. Nie ma na to reguły. Ale dla mnie nie ma nic lepszego jak Zioła Tybetańskie. Mnie odchudziły tyle ile chciałam przez 5 miesięcy. Dowiedziałam się o nich przypadkowo czytając : http://zdrowie.onet.pl/profilaktyka/terapia-z-tybetu,1,3660101,artykul.html A potem oglądałam o ziołach tybetańskich program i usłyszałam dużo więcej dobrych informacji na temat odchudzania i miażdżycy w Discovery. odp. : pika29 Ja po jednym opakowaniu nic nie schudłam no może pół kilo. Zaczęłam dopiero chudnąć pod sam koniec drugiego. Ale najwięcej zaczęłam tracić w trakcie picia czwartego ostatniego opakowania kuracji. Zioła piłam z jabłkami w taki sposób jak podaje dołączona instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
Carolkkka ja pije drugie opakowanie czwarty tydzien na wadze nic nie drgnelo nie stosuje zadnej diety po prostu na prawde nie chce mi sie jesc zawsze przed jedzeniem pije ziola z jblkami nie poddaje sie zamowilam osiem opakowan mysle ze po takiej ilosci wypitych ziol beda efekty CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolkkka
Dziewczyny mam do sprzedania te dwa opakowania z jednego mi troche ubyło jak któraś chce kupić to odsprzedam za 200zł wole za te pieniądze kupić sobie rower stacjonarny bo te zielska mi nie smakują i nie moge ich pić więc jak coś to proszę o kontakt caren85@wp.pl tylko ja nie mam już oryginalnego opakowania bo przesypałam w pojemniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosujcie zioła z jabłkami 4 -miesiące tak jak w opisie to oprócz tego że schudniecie pozbędziecie się toksyn podskórnych jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę, jęsli
jeśli nie stosujesz diety i ruchu, to same zioła nie pomogą, cudów nie ma. Ja stosowałam te zioła i na mnie działały jedynie pozytywnie, jeśli chodzi o regularne wypróżnianie. Jeśli ograniczałam jedzenie troszkę spadło, jeśli pozwoliłam sobie troszkę więcej waga wracałą. Nie działąły one zupełnie na ograniczenie łaknienia. Samo wypróżnianie to za mało, są na to tańsze sposoby. Uważam, że dobry wspomagacz odchudzania to taki, który hamuje uczucie głodu, je się wtedy mniej i waga spada. Niestety na taki nie trafiłam...jedyne co na mnie działa w tym względzie to ...stres. Wtedy rzeczywiście apetyt odchodzi, gardlo ściska i jeść nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z powodu siedzącej pracy ruchu nic nie miałam. Ale dzięki ziołom Tybetańskim bardzo schudłam a specjalnie jedzenia nie ograniczałam. Ten fenomen ziół opisywany jest zresztą na całym świecie w różnych czasopismach i audycjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Fenomen Ziół Tybetańskich że można być szczupłym i bez wysiłku fizycznego opisywany był niedawno w „ New Medicine „ odnośnie przemiany materii jako decydującym czynniku. Artykuł pisał : ( Przemiana materii to inaczej metabolizm, czyli wszystkie przemiany zachodzące w żywym organizmie. Dobra przemiana materii oznacza sprawne przyswajanie i przetwarzanie spożytych pokarmów, tak aby ich nadmiar nie odkładał się w postaci tłuszczu. Szybkość przemiany materii zależy od wielu czynników takich jak uwarunkowania genetyczne, wiek, płeć, masa ciała, stan zdrowia. Bardzo dobrym sposobem na poprawienie przemiany materii jest przeprowadzenie kuracji oczyszczającej organizm. Skuteczne oczyszczanie organizmu polega na usunięciu zalegających w nim toksyn i produktów przemiany materii poprzez przyspieszenie ich metabolizmu. To prowadzi do polepszenia ich rozpuszczalności w wodzie, a następnie wydalenia z organizmu wraz z moczem. Jednym z najlepszych sposobów oczyszczania organizmu jest zastosowanie Ziół Tybetańskich.) Podobne opinie o Ziołach tybetańskich ukazują się na całym świecie w różnych czasopismach i audycjach. Oczywiście. Ruch jest bardzo dobry zdrowy i bardzo potrzebny ale można się ruszać przez wiele lat i nie chudnąc jeżeli ma się wolną przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
To madre co piszesz ja ziola pije i potwierdzam ze wypróżnianie jest super a jak nic nie zalega to sie czujesz lekko dlaczego nie pijecie przez cztery miesiace wtedy można wypowiadac swoją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1812
Carolkkka nie zalamuj sie pij ziola ale po dwoch opakowaniach nie schudniesz trzeba wypic cztery czyli okolo czterech miesiecy zobaczysz schudniesz moja znajoma po pol roku stracila 29 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chcę dodać jeszcze że Światowa Organizacja Zdrowia uznaje Zioła Tybetańskie jako jedyny skuteczny z naturalnych sposób zmieniający szybkość przemiany materii i oczyszczania naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×