Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość meg621
Dlaczego reklamujesz tutaj jakies tabletki?to jest forum o ziołach tybetańskich i niech tak zostanie.Jak ktoś szuka wątpliwych tabletek to znajedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna90/60/90
Piję tybetańskie ziółka trzeci miesiąc. Scxhudłam przez ten cxzas 11 kg.Jestem bardzo zadowolona i kontynuję tę dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam wczoraj wieczorem, smak nieciekawy ale trudno- nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale do jedzenia to one dla mnie w ogóle się nie nadają, nawet to że tyle kosztują nie przemówi do mnie żeby to zjeść, trzymajcie kciuki moje tybetańskie koleżanki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziary
ale pierdoły piszecie o ziołach przecież to wielka ściema te zioła one działają ale na odchudzenie portfela a nie tłuszczu NIE BYCIE NAIWNE I NIE DAWAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ NA TO GÓWNO JAKIMI SĄ ZIOŁA TYBETAŃSKIE ile jeszcze da się ludzi na to gówno nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziary
ale pierdoły piszecie o ziołach przecież to wielka ściema te zioła one działają ale na odchudzenie portfela a nie tłuszczu NIE BYCIE NAIWNE I NIE DAWAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ NA TO GÓWNO JAKIMI SĄ ZIOŁA TYBETAŃSKIE ile jeszcze da się ludzi na to gówno nabrać bo jak chcecie schudnąć to nie to gówno tylko ALLI i siłownia www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka111
Do czari. Ja od niedawna zioła zjadam zawsze bo to bardzo pomaga w schudnięciu. Mój sposób to po wypiciu naparu zioła które pozostały w kubku mieszam z naturalnym jogurtem wkrajam w to 2 pokrojone drobno kiwi i powstaje smaczny jogurt. Na ziołach jestem trzeci miesiąc a zjadam je od czterech tygodni i przez te tylko cztery tygodnie schudłam 7 kg wcześniej przez dwa miesiące jak je tylko piłam schudłam 6 kg to samo za siebie coś mówi. A smak? Nie jest taki zły no nie jest to herbatka owocowa na pewno to fakt. Życzę wytrwałości i trzymam kciuki powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paulinko za słowa wsparcia, spróbuję się przemóc i zjadać tak jak radzisz, bo jak piłam ziółka nasze to nie było szkoda mi ich wyrzucać, a te jednak szarpnęły po kieszeni, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czari.witaj,cieszę sie ze już zaczełaś i trzymam kciuki zeby Ci sie udało.Ja niestety tez nie mogłam jesc tych ziółek chociaż mieszałam je z jogurtem,serkiem,owocami i tak miałam odruch wymiotny a potem ból żołądka.Wiec piłam je tylko z jabłkami jedno jabłko i 1 szklanka ziół :)Do usłyszenia Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki evo że się odezwałaś, jakoś raźniej jak ktoś Cię wspiera, szkoda że tobie się nie udało, może dlatego, że nie masz dużej nadwagi, łudzę się że u grubasków to będzie bardziej skuteczne, po jednej dobie jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale będę obserwowała siebie i swój organizm i w wolnej chwili dzieliła się z Wami spostrzeżeniami..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czari.Wspominałaś ze jestes pod kontrolą dietetyka,powiedz prosze czy wspominałaś mi o tych zaołach?jesli tak to co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do evy, na początku moja pani dietetyk nie wyraziła swojej opinii, bo propozycję picia ziół zaproponowałam ja.Później mówiła, że może nie ma takiej potrzeby ze względu nawet na koszty, ale widząc że próbujemy wszystkiego z żadnym prawie skutkiem łącznie z oczyszczaniem wątroby ( -10 kg prze ponad rok) dała mi przyzwolenie i mówiła że sama jest ciekawa co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czari.Ok dzieki za odpowiedz .jeszcze raz powodzenia i informuj nas o efektach.Ja spróbuje jeszcze COLON SLIM podobno skutecznie hamuje łaknienie,zobaczymy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
nic te zioła nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Tylko alli: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx może pomóc naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna37
dziewczyny z jedzeniem tych ziół to ostrożnie!.mój dietetyk polecił mi i piłam zioła tybetańskie regularnie i zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. przez dwa miesiące schudłam tylko 4 kg. zamówiłam kolejne 2 opakowania i postanowiłam samodzielnie dodatkowo tym razem je jeść. teraz tylko po dwóch tygodniach picia ziół schudłam 7 kg a mój dietetyk absolutnie zakazał mi i jedzenia twierdząc że tak dynamiczne chudnięcie jest bardzo nie zdrowe i kazał tylko ich picie. dlatego kochane ostrzegam,ostrożnie z tym jedzeniem bo możecie zrobić sobie kuku prawie jak ja bym sobie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela40
do czari.zioła tybetanskie nie odchudzają.To gowno.Ja spróbuje jeszcze Alli podobno skutecznie odchudza i hamuje łaknienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela40
POLECAM www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eli---- za późno już kupiłam więc muszę się sama przekonać, ali wcale nie jest tańsze, a zioła na pewno zdrowsze, po dwóch dniach nic konkretnego nie mogę powiedzieć, ale tak jak obiecałam będę Was na bieżąco informować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela40
do czari.no to szkoda bo ja na alli schudłam 26 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 230973007
Katarzyno37, ja też jak Ty po wypiciu jadłam zioła przez miesiąc i dzięki temu schudłam 10 kg tylko w miesiąc. Też wszyscy wtajemniczeni w moje odchudzanie mówili mi że to niezdrowe tak szybko schudnąć. Powiem ci że minęło już sporo czasu a ja utrzymuję wagę i czuję się bardzo dobrze. Aktualnie już tylko piję zioła tybetańskie bez ich jedzenia. Globalnie przez 4 miesiące na ziołach schudłam 19 kg. Cellulit z pośladków który miałam znikł prawie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zamierzam i ja kupić te zioła. Jednak to spory wydatek,więc proszę o odp. na kilka pytań: - czy ktoś zauważył jakieś efekty po 1 opakowaniu? - jakie sa zalecenie dodatkowe, które wysyłane są razem z ziołami? - w jakiej paczce (czy dyskretnej) wysyłane są zioła? (mam bardzo wścibskiego listonosza ;)) Z góry dzięki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 230973007
Tola78, ja po jednym opakowaniu nie schudłam ani grama ale moja siostra schudła 2,5 kg po pierwszym opakowaniu to znaczy po ponad dwóch tygodniach picia tych ziół. Z ziołami dostałam atest oraz instrukcje jak je pić. Paczka jest dyskretna i nie wiadomo co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : 230973007 Dzięki za odpowiedź. Widzę, że masz fantastyczne wyniki. Gratuluję :) Jeśli to niedyskretne pytanie to przepraszam i nie odpowiadaj, ale z jakiej wagi startowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 230973007
Tola78, żadna tajemnica, startowałam z 77 a teraz ważę 58 przy 160cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaa ale Ci zazdroszczę .... Marzenia te 58 kg .... Nie pamiętam kiedy tyle ważyłam :D Nic, nie ma chyba co czekać a zacząć działać :) Dziś stanęłam na wadze i był 71 i ciut.... MASAKRA A dodam, że też mam 163 cm, więc czas sie zabrać za siebie :) Obym tylko nie zwątpiła jak po pierwszym opakowaniu tego zielarskiego cudu nie było efektów ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam, że będę na bieżąco Was informować, więc po czwartym dniu efektów wagowych oczywiście żadnych, bo cztery dni to tyle co nic, ale samopoczucie lepsze, wypróżnianie (jakby to kogoś interesowało) ok. Przełamałam się i zjadam ziółka z białym serkiem, muszę tylko bardziej zacisnąć pasa z jedzeniem bo jakieś imprezki po drodze i trochę sobie pozwoliłam, ale o dziwo jak zawsze po jakimś lekkim obżarstwie było od razu przynajmniej 2,5 do przodu to tym razem nic nie przybyło, więc czekamy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czari.Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Polecam też Lide jeśli chcecie zrzucic ciałka lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuschia
Pod koniec lutego zaszalalam :) kupiłam2 opakowania tybetanskich ziolek. 2 tygodnie picia i schudłam 6 kg czy to nie zadużo? :( czuję się dobrze i nic mi nie jest :). Nie mam żadnych niepokojących objawow ale wczoraj zadzwoniłam do sprzedawcy powiedzialam o osiągniętym wyniku a on kazał mi ograniczyć i pić tylko raz dziennie obserwując wagę. Jestem bardzo zadowolona że tyle tak szybko u mnie poleciało.Chciałabym schudnąć jeszcze 17 kg więc to sporo. Boję się tego nie zepsuć.Jak myślicie czy mogę pić dalej tyle ile zwykle i nie ograniczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz
Fuschio- czy tylko piłaś, czy też jadłaś zioła, że tak ładnie poleciało Ci na wadze. Patrząc pod względem medycznym to niby nie bardzo zdrowe, ale jak się próbuje tyle razy i nic to nagle taki spadek wagi cieszy jak cholera. Z drugiej strony, to patrząc na siebie gdy całe życie jest najpierw waga w dół, później do góry i tak kilkadziesiąt razy w życiu, to nawet taki duży spadek wagi na stałe, na pewno jest zdrowszy niż taka huśtawka wagowa non stop, pozdrawiam wszystkie tybetanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×