Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Maria34
anala to jest forum o zdrowych ziołach Tybetańskich a nie o świństwie jakim jest meizitang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETNAnr1
Niestety MEIZITANG,MIAOZI,LIDA i takie tam,to nie zioła tylko chemia.Wiem ze skuteczne,bo sama stosowałam miao,ale ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego.Działa,owszem...sama kiedyś 14 kg schudłam...Ale to trutka.Tyle że my kobiety nawet kosztem własnego zdrowia chcemy być ładne...Zaznaczam że nie wiedziałam kiedyś że to szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMoras
Ja jestem po trzech miesiącach picia ziół tybetańskich.Schudłam 9,5kg.Samopoczucie doskonałe.Problemy z wypróżnianiem mineły całkowicie już po 3 tygodniach od rozpoczęcia picia ziółek.Dla mnie doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbyfdaa
jaka jest cena tybetańskich ziół i gdie mozna je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Dostałam paczkę wczoraj i właśnie wypiłam pierwszą szklankę przegryzając sobie jablkami. Hm smak nie bardzo a ja w ogóle nie lubię ziół więc łyżeczkę posłodziłam, będą to z czasem minimalizować. Z tego co czytałam to jest tu potrzebna wytrwałość i nie ma co liczyć na bardzo szybkie efekty, choć ten czas jest względny. Będę pisać i podpatrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninaSegda
Doskonale! potwierdzam po poltora miesiecznej kuracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,zarówno ja ani moja siostra nie mamy pozytywnych doświadczeń. Myślę, że stosując się do zaleceń związanych z lekkostrawną dietą,jabłkami,jedzeniem do 17 też można osiągnąć niezły efekt. Piję herbatę od 10 tgodni (już 5 tydzień) i ubyło mi 2 kg,czyli do 5,10 czy kilkunastu kg daleko!!! Dokończę picie,ale właściwie tracę nadzieję.Każdy się ze mną zgodzi, że strasznie przykro kiedy traci się kilkaset złotych z budżetu rodziny. Za naiwność się płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi 2 kg ubylo po 1,5 tygodnia ale oprocz picia ziola zjadam je z kefirkiem bo mi smakuja jak naturalne musli. Kuracje stosuje sumiennie 3-4 razy dziennie od 14tygodni i schudlam ogolnie przez ten czas 12,5 kg. Dla mnie te ziola dzialaja bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenaHelena
Jestem 38 letnią kobietą i próbowalam schudnąć za pomocą Allie ale nie było praktycznie żadnych efektów. Zaraz po tym zaczełam stosować Zioła Tybetańskie, brałam je przez 3 miesiące i w pierwszym schudłam 7 kg stosując przy tym zdrową dietę i ćwiczenia... Najlepsze jest to, że nie miałam żadnych niepożadanych działań, jak kołatanie serca i bezsenność. Wcześniej odstawiałam leki po każdym takim problemie. A teraz już zamowiłam kolejne opakowania, szczerze polecam te zioła wszystkim moim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, powoli przyzwyczajam się do ich smaku. Mam do Was pytanie, a mianowicie czy też straciłyście apetyt? np. w sobotę byłam na imprezie i zjadłam kotleta i surówkę i to było wszystko na cały dzień, wczoraj byłam z siostrą na zakupach, zjadłam zupkę potem gruszkę i to wszystko, trochę mało jak na całodzienne wyżywienie. Czy to normalne? ziółka piję 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha39
Ja tez ogolnie mniej jem bo mi sie tak nie chce jak przed piciem ziolek ale ogolnie jem 4lub 5 posilkow ale duzo mniejszych jak wczesniej bo az tak mi sie nie chce schudlam przez 3 ,miesiace ponad 10 kg narazie puki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając wasze komentarze sama już nie wiem co robić... Chciałam bym je kupić, ale nie jestem pewna czy działają. Gdyby ktoś komu pomogły mógł się ze mną skontaktować na e- mail dacik13@gmail.com byłam bym wdzięczna. Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BanitkaXXX
Z mojej obserwacji na przełomnie dwuch miesięcy mogę stwierdzić że pijąc i jedząc ziółka chudnę dwa razy szybciej niż kiedy tylko je piłam. Dlatego warto się troszkę pomęczyć. Zioła nie są za dobre w smaku podczas jedzenia w przeciwieństwie do pica. Herbatki nawet mi smakuję ale z jedzeniem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta47
Odchudzanie nie jest takie proste, wiem bo sama mecze sie z tym od lat! ale te ziola tybetanskie ciekawe i duzo o nich slyszalam jak bylam w szwecji dlatego kupilam, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixipixi
Ja już skończyłam pierwsze opakowanie i od niedawna zaczełam brać drugie i musze przyznać że widać efekty,nie sa one jakieś nie wiadomo jakie ale 2,7 kg mniej cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę same pozytywne opinie na temat tych ziołek, i chcę się zdecydować na kurację, zwlaszcza, że są zdrowsze niż meizitang. Mam tylko pytanie - ważę 65kg przy wzroscie 165 i chcę schudnąć do 58 kg czyli 7 kg. Czy myślicie, że wystarczy jedno opakowanie żeby osiagnac efekt? czy ktoś skonczył i przestał? nie ma efektu jojo? bo jestem zdesperowana i jak to nie dziala to wezmę meizitang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixipixi
Ja już po sobie widzę że jeżeli chcesz stracić te swoje 7 kg to musisz nastawić się na dwa miesiące a meizitang sobie daruj to niezła trutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagniana
Witam mieszkam w Rzymie i zamawiam ziola tybetanskie od pol roku z polski bo tu u nas sa dwa razy drozsze. Dla mnie fantastic jeszcze nic tak mi dobrze nie robilo przy okazji chudniecia duza poprawa jakosci mojej skory i moich wlosow. te ziola zamawiam dla siebiue i trzech przyjaciolek.Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek40
Hahahahahahaha bawicie mnie ludzie. Ja mam skuteczny sposób na odchudzanie. Jem mniej, nie jadam słodyczy, cukru, mięcha smażonego, chleba, ziemniarów. Za to dużo warzyw, owoców, ryb, trochę drobiu i wołowiny, białe chude sery, kefiry, jogurty, czasem zieloną herbatke (z MARKETU), dużo wody mineralnej pije. Nie obzeram się jak swinia. Praktycznie nie uprawiam żadnego sportu. I co? Przez 3 mięsiące schudłem 16 kg. Zostało mi jeszcze 4kg (plan był 20 :). Przestałem stawac codzien na wadze (z poczatku to robiłem - kg więcej, potem mniej i sie wkurzałem hahahahahahaha). Wystarczył wiekszy klocej w kiblu i była różnica na wadze :). Nie nastawiajcie sie na szybkie chudniecie bo wakacje, bo wesele itd. Wystarczy zmienic tryb odzywiania i............tyle. Reszta zrobi się same. Kasę wydajcie na co innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerins
Zioła Tybetanske zaczelam pic od wrzesnia przez dwa i poł miesiaca schudłam juz 10 kilo z 80 na 70 kg. jestem bardzo zadowolona i dumna z siebie jadłam 4 małe posiłki dziennie wzbogacone o warzywa, rzodkiewkę w szczególnosci gdyż swietnie pobudziaja przemianę materii. Do tego cwiczę co 3-4 dzien po 150 brzuszków rozłożonych na 4-5 seri. więc ten preparat faktycznie działa choc na poczatku troche nie wierzyłam ale udało mi się w koncu schudnąc i naprawdę go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna46
Ja powtorze za moja poprzedniczką. Zioła Tybetańskie najlepiej przyjmować wraz ze zbilansowaną dietą. Jedzcie warzywa, owoce, unikajcie tłustych rzeczy. Ćwiczenia to też podstawa. Trzeba ciału pomoc do odchudzania i bedą efekty. Pijąc zioła Tybetańskie schudłam przez 5 miesięcy18kg więc naprawdę wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lailaM
Mieszkam w Szkocji od 4 lat.Miesiac temu zamowilam na spolke z kolezanka kuracje na 6 miesiecy bo koszty wysylki duze no i przy tym zamowieniu cena za opakowanie lepsze.U mnie na razie 3kilo w dol a u kolezanki 2,5 mniej.No i pierwsze 2 tygodnie to czyszczenie jelit niezle ale teraz juz spoko.Ja chcialabym schudnac po 3miesiacach 8-9kilo i to mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 19
Witam! mam pytanie czy ktoś ma odsprzedać zamkniętą paczkę taniej .W normalnej cenie mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia ..
witam ja chce kupic te zioła ... ale wchodze na strone tybetanskieziola.pl i mam duzo opcji do wyboru .. jak mam znalesc te najlepsze ktore tak pomagaja .!! Pomocy to moja ostatnia deska ratunku ... !!!! odpiszcie .. prosze.. z góry dziekuje .! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość jolanta273
proszę podać link do tej właściwej strony gdzie można kupić te zioła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam prawie całe forum i dalej nie wiem co o tym myśleć. Ważę 70 kg przy wzroście 170 cm, chciałabym ważyć 60 kg. Zastanawiam się ile opakowań ziół musiałabym kupić, niestety aktualnie nie pracuje i chyba mnie na nie nie stać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-wroco
Pije te ziola chyba okolo 5 tygodni i schudłam póki co 4,5 kg więc na razie nie odpowiem zobaczymu co dalej????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika02
Gdzie kupujecie te zioła, bo jak wchodzę na te stronę:www.ziolatybetanskie.com to tam są tylko pod tym różne inne strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopejka
www.ziolatybetanskie.eu Tam zamawiam i nie miałam nigdy problemów zawsze oryginaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopejka
Doczytałam też nika02 że jest sklep internetowy importera pod adresem:www.odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×