Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość marcepanna23
to k** w koncu pomagaja czy nie> i ile kosztuja? tylko niech ta osoba bezmozga co pisze te reklamy podpisujac sie pod kazdym postem i ochoczo wstawiając kropki sie łaskawie nie wypowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska-VIP
Warszawianko nie jesteś inna . Ja też po pół roku picia schudłam połowę tego co chciałam , ale teraz po ponad roku popijania tych ziół szczycę się wagą 51 kg a ważyłam 107 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojka
zioła sa zajebiste 30 mnieeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitKatkaQ
Ziółka są OK , zgadza się . Ja - 34 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaZuReCzEk
Moja mama ma 78 lat i ważyła rok temu 95 kg przy niskim wzroście . Siadał jej kręgosłup , kolana i stawy . Dzisiaj za moją namową dzięki Tybetańskim ziołom waży 61 kg i czuje się o niebo lepiej i młodziej .Kobieta odżyła a ja jestem szczęśliwa bo ją bardzo kocham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misulka3
no wiem dokladnie , pewnie skuteczne sa ale zajebiscie drogie. Pytam kogo na to stac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojka
no wiesz , jak coś jest dobre to musi kosztować . dla mnie cena jest adekwatna do efektów które osiągnęłam . ja jestem wdzięczna i szczęśliwa że coś takiego jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misulka3
wiem wiem moja ciocia tez bardzo schudla ale mnie na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy co te pozytywy tu
wypisali-to niestety sami sprzedawcy tych ziół-ZENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
dżizas ludzka głupota jest niepojęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulung
Dodaj schudli żrąc batony przed telewizorem. Przemysł fitness i suplementów może się zwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi po jakim czasie były widoczne efekty?? Bo ja piję już ponad dwa tygodnie i jak narazie nic się nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko mogę pić nawet dłużej byleby był jakiś efekt. Powiedzcie tak szczerze ile straciłyście po tych min 2 miesiącach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitKatkaQ
mi odleciało w pierwszych 2 miesiącach tylko 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak by mnie chociaż te 9 kg spadło to byłoby super:) a powiedzcie mi ile razy dziennie pijecie zioła bo ja 3 razy przed posiłkiem i nie wiem czy to nie za mało... a czy wam też na samym początku waga stała w miejscu?? Bo ja piję już trzy tygodnie i narazie cisza... a czy stosujecie do tego jeszcze jakąś dietę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampanik
Sprzedawca lakoniczny . Dodzwonic sie aby pogadac bardo trudno . Ziola niby dobre ? po kuracji 2 miesiące picia schudłam 12 kg ( a miało być 30 -40 kg !!! he he)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monolka
12 kg w 2 miesiące to według mnie bardzo dobry rezultat. Chciałabym nabyć taką kuracje , gdzie je można kupić i czy to na pewno oryginał z tybetu bo nie chciałabym kupić jakiegoś chinskiego g..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz wiedzieć więcej o ziołach to www.ziolatybetanskie.com a mam pytanie o osób które już stosowały, czy w pierwszym miesiącu wasza waga stała w miejscu czy już spadała w dół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia11
Moja waga po miesiącu spadła w dół 3 kg ale po dwóch a w zasadzie w połowie trzeciego było mniej 17 kg. Mojej Szwagierce w pierwszym miesiącu spadło aż 12 kg więc chyba nie ma na to reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solkaaa
ja jestem bardzo zadowolona z stosowania tybetańskich ziół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunkaQ
Proszę napiszcie ile tracicie po pełnej kuracji ? gdyż ja po 4 miesiącach (pełna kuracja 4 opakowania) straciłam 23 kg a pisano że będzie 35-45 kg wiec to chyba duża ściema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solkaaa
kochana 23 kg w 4 miesiace do dobry i zdrowy efekt. Ja schudłam 31 kg w niecałe 4 miesiace i mój lekaż powiedział ze to jest na granicy zdrowego naturalnego odchudzania . Za szybka strata wagi może odbić się zle na twoim zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościć tylko.... ja piję od listopada i nic... kompletnie nic... waga nawet nie drgnęła...:( już nie wiem co mam robić... załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaanka 21
zapomniałam dodać że piję 3 litry CocaCola dziennie i zjadam jedną goloneczkę przed telewizorkiem . pomóżcie co robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czarnaanka21 pozazdrościć tylko.... ja piję od listopada i nic... kompletnie nic... waga nawet nie drgnęła... już nie wiem co mam robić... załamana" Wal codziennie 1000 pompek to zobaczysz efekty:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solkaaa
tak jak pisałam wcześniej Zioła Tybetańskie są ekstra , ja i moje koleżanki pijemy je od roku i uważamy że nie ma lepszej rzeczy . Schudłyśmy bardzo i czujemy się bardzo dobrze , ubyło nam z kilogramami wiele lat . Zioła Tybetańskie naprawdę polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondisa
zgadzam sie ja też uważam że ziółka tybetańskie są OK ! bo po roku schudłam 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X5V
Piję te zioła 0,5 roku i zleciałem 27 kg więc polecam wszystkim swoim znajomym . Twierdzę że one sa bardzo dobre bo nic innegpo tego nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonasV
Ja po jednym opakowaniu nic nie schudłem no może 3 lub 4 kilo . Postanowiłem jeszcze raz spróbować ale tym razem pełnej kuracji . Po pełnej kuracji trwającej 3 miesiące pozbyłem się 36 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzjatSmok
Skoro to takie wspaniałe zioła to czemu właścicielsprzedawał za 300.000,00zł domenę w necie? http://allegro.pl/odchudzanie-dieta-ziola-tybetanskie-domena-i1373465929.html Ja już 6 miesięcy na fittnes, schudłam 8 kg ijestem zadowolona.Jednak to dużó potu i wyrzeczeń bo trzeba też ograniczać się w jedzeniu. NIestety tacy ludzie będą ciągle mielikupe kasy z leniwych grubasków ehh. 48 kg... to ile wy niby ważyliście wszyscy 120-140 kg?? i po schudnięciutelekg nic wam niewisi cały nadmiar skóry zniknął? Przecież potakiem szybkim i dużym zrzuceniu wagi skóra wisiniesamowicie i to wygląda obleśnie... fufu Wolę powoli chudnąć na siłowniifittnesiejeszcze tylko 6-7 kg i będzie gites! Pozdrawiam nie leniuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×