Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość gość
5 dzien na ziolach. Fantastyczne czyszczenie po kazdym jedzonku. Wczesniej czesto nie moglam 3 dni i chodzilam wzdeta z bolem glowy. Teraz wszystko jak po masle a na wadze minus 3kg :) A brzusio jakby mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa7777
...sorki chciałam komus zamowic ziola ale nie mam namiaru na strone .czy napisze mi ktoś adres strony z której najlepiej zamawiac? będę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda72
Długo zastanawiałam się po przeczytaniu opinii na tym forum czy kupić zioła. W końcu zaryzykowałam. Zioła piję od miesiąca. Schudłam 7 kilo. Ja jestem zachwycona. Polecam. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może pora zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ? jak jest coś co pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 37
Boże dzięki !!! Schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile gosiu schudlas? ja pije drugi miesiac i na razie tylko 6 kg ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaak
Witam. Piłam te ziółka przez 4 miesiące i nie schudłam ani kilograma. Od dwóch tygodni przestałam i mam problemy z pójściem do toalety, a przed ich stosowaniem takich problemów nie miałam. Jestem więc ciekawa czemu na stronie sklepu zapewniali, że zioła te nie rozleniwiają jelit i po zaprzestaniu ich stosowania przemiana materii nie będzie spowolniona. Kupując je miałam nadzieję, że nie po miesiącu, ale chociaż po jakimś czasie schudnę 1-2kg na miesiąc- a tu nic. Osądźcie sami. Może wam pomagają, ale mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaak
Zdecydowanie lepszy jest Adipex. Koleżanka schudła 15 kg w miesiąc i nie ma problemów z wypróżnianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zgadza się bo moja siostra schudła na Adi w miesiącu 25kg. Też bardzo poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meizitang !!! bije wszystko podobno na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Adipex i Meizitang to zakazane trucizny bo wiele kobitek się przekręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zioria
Duzy i bardzo duzy plus dla ziol tybetanskich w moim przypadku. Schudlam 17 kg w 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę zamówić orginalne zioła Tybetańskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję już pół roku na www.odchudzaieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiiiik
czy u Was tez tak było, że pierwszy i drugi miesiąc - waga leciała szybko, w 3 miesiącu zastój bo tylko 2 kg ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie odwrotnie bo w pierwszy 4 kg w drugim 8 kg a w trzecim 2kg ale spoko jestem zadowolona i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie wszyscy uwaznie.Jezeli te ziola bylyby skuteczne to nie byłoby tyle ludzi otyłych.Zioła bardzo skutecznie odchudzaja ale konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero skutecznosci,kasa wywalona w błoto.Ludzie nie dajcie sie oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleklolek
Gość napisał: "Witam. Zgadza się bo moja siostra schudła na Adi w miesiącu 25kg. Też bardzo poleca. " hahahaha człowieku weź ty się w czoło puknij z takimi wpisami. To żaden rekord bo moja siostra wzięła zioło wieczorem, a rano po przebudzeniu miała 20 kilo mniej. Po 4 dniach miała na minusie 20kg! To dopiero jest działanie. hahahahaha Ludzie nie wierzcie w cud ziółka, na nadwagę pracuje się latami i aby to odwrócić trzeba zmienić złe nawyki i ciężko pracować i trzymać się zbilalansowanej diety. Nigdy nie przychodzi to łatwo jak tu opisują gigusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tymi wpisami. Stosuję zioła tybetańskie 4 miesiąc i jestem wdzięczna bo skutecznie chudnę a poza tym bardzo dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VegaMari
Halo doświadczone Tybetanki ! Rozchorowałam się, rozłożyło mnie :( Angina. Na razie bez antybiotyku ale od wczoraj rana gorączkuję i ratuję się pyralginą, strepsilsami i płuczę gardło. Czy któraś z was brała antybiotyki podczas kuracji ziołami Tybetańskimi ? Zależy mi aby nie przerywać kuracji bo fajnie już schudłam. Chciałabym się rozeznać zanim wezmę cokolwiek... dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to nie ma przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria43
ja biorę antybiotyk i u mnie ok, nie narzekam - nie mam na co. Samopoczucie dobre, kg swietnie spadaja po ziółkach więc czym sie martwić? tym , że brzydka pogoda? że głowa boli? bo za oknem chlapa? nie ma powodu więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu dopadła mnie grypa i nie przerywałam kuracji. Antybiotyki brałam 14 dni i wszystko jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, z ceną tych ziół to jest jakiś kant! W Polsce są sprzedawane za blisko 180 zł za najmniejszą porcję, a na anglojęzycznej stronie tego samego sprzedawcy - za 20 dolarów! Biorąc pod uwagę to, że dolar jest po ok. 3,4 zł, to różnica jest ogromna! Nawet jeśli doliczy się kosmiczne koszty przesyłki, to i tak jest taniej. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiamasosia
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta37
Stosuje ZT od 3 miesięcy. Pierwsze dwa tygodnie były dosyć trudne bo biegunki i musiałam zmniejszyć stężenie. Potem już z górki. Bardzo polecam te zioła ja schudłam prawie 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×