Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Krysia47
Duży plus dla ziółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed piciem ziół niewiadomego pochodzenia, bez certyfikatów i podanego składu. Nabijacie oszustom kieszenie kosztem swojego zdrowia. Bonifratrzy mają ziołowe mieszanki i u nich chociaż wiecie, co pijecie, Większość napisanych tutaj postów to kryptoreklama-piszą ludzie dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja po tym syfie wylądowałam na oddziale sor-u. przestrzegam przed piciem tego dziadostwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo lepszy jest meizitang schudłam na nich 23kg w dwa tygodnie. zdecydowanie bardziej polecam niz te zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo lepszy jest meizitang schudłam na nim 23kg w dwa tygodnie. zdecydowanie bardziej polecam niz te ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka45
No powiem kurczę jest moc !!! Ale pierwsze trzy tygodnie trzeba przeżyć ufff. Szkoda że sprzedający o tym nie uprzedza, ale po rezultatach łaskawie wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może schudnąć jak chce...ja miałam ogromny problem z nadwaga bo zawsze kiedy brałam sie za jakas diete to nie widziałam efektów i mnie to denerwowało od razu. Musiałam zobaczyc efekty szybko tu i teraz... Teraz z doświadczenia moge juz powiedzieć, że konieczna jest zmiana swoich nawyków,np. jeść częściej, ale w mniejszych porcjach, ograniczyć słodycze, a zastąpić je warzywami, nie jeść późnych kolacji, więcej ruchu, aktywności fizycznej itd. Dodatkowo polecam Wam zainteresować się Bophasic Slim, dzieki któremu stracicie szynko na wadze. W raz z dietą i nawet małą ilością ruchu efekty przychodzą szybko i są bardzo fajne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Dominiki, kom 732 845 431. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika39
Bardzo zadowolona :). Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jlincia
do monika39 - gzie zamawiasz ziola tybetańskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika39
W sklepie internetowym odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejzi 777
Zaczęłam stosować zioła tybetańskie i jestem zadowolona. Dzialanie na mój organizm to tylko raz mnie porządnie przeczyscilo. Tak po każdym posilku kozystam z toalety ale bez wiekszych problemów gastrycznych. Apetyt też zmalał i czuję sytość w żołądku. Zamierzam przejść kurację 10 tygodniową. Napewno wyjdzie mi to na zdrowie. Osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie :) naprawdę polecam te ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz miesiac na ziolach i -6kg !! jupi ;D oby tak dalej ;p teraz cel 63 kg :P czyli kolejne 5-6 kg w tym miesiacu mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta45
Z kuracją ziołami Tybetańskimi wystartowałam 1 września bo zamierzam być dobrą uczennicą ;) Pogoniło mnie już szybciutko do toalety :) Zawsze budziłam się głodna a dzisiaj chociaż już pora mojego śniadanka w ogóle nie czuję głodu. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta45
Waga 86,00 - 01.09.2018 Waga 83,50 - 12.09.2018... :) Cel-60 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się odchudzaniem szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachała" więć byłam bardzo uważna. Dożp czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. Zamówiłam Sibutramine 20mg ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Dominika kom 732 845 431, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdecyduj się gościu co stosujesz w końcu ? Sibutramine czy jak pisałaś wcześniej Bophasic Slim :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolincia
To jest topik o chemii ? Czy o naturalnych ziołach ? Bo już nie wiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka45
ja od ponad 3 tyg biore ziola tybetanskie i od 1 wrzesnia do 21 schudlam 6kg i 700 gram , teraz sie nie wazylam..Jezeli chodzi o skutki uboczne to niesttety bardzo mnie czyscilo a teraz juz przestalo..Ziola tybetanskie nie szkodza zdrowym osobom , lekaz mi powiedzial ze oczywiscie jak najbardziej mozna pic te ziola ale trzeba byc na to przygotowanym i to jest ten warunek .. Na mnie te ziola dzialaja bo jestem najedzona ale rano lapie mnie taki wilczy glod ze trudno sie opanowac ale naszczescie mam silna wole...Zeby schudnac na tym duzo mysle ze trzeba trzymac też diete i cwiczyc...Ale wlasnie nie wiem jak to jest z antykoncepcja czy obniza czy nie , jedni mowia ze tak a jedni mowia ze nie i w co teraz uwierzyc? Wlasnie z tym mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim, piję sobie kawkę przed robotą i się nudzę ;). Ja stosowałam zioła Tybetańskie i jestem bardzo zadowolona.W końcu sukces i pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. Dla mnie to naprawdę bardzo wiele znaczyło, bo gdybym nie schudła, to mozna by było dokonać operacji biodra, a była ona niezbędna bym mogła nada chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttik
Dla mnie kuzwa te zioła to petara ❤ niezle wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dziś ,czekam na dostawę . Ile razy dziennie pijecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik46
Ja piję kubek przed każdym posiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mi przyszły ziółka , zaparzyłam wypiłam , mi tam smakowały :-) Ciekawa jestem czy nie odbarwiają zębów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkara
Ja je pije codziennie ponad cztery miesiace i mam zabki biale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Takkara. A coś schudłaś oprócz białych ząbków? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×