Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość gość
U mnie po 1mc tylko 4 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmegi
Kupiłam zioła tybetańskie od słynnego pana Krzysztofa który sprzedaje je w internecie. Zamówiłam 3 x po 2 opakowania. Schudłam całe 0 kg za to mój budżet bardzo. Szczerze przestrzegam i odradzam kupowanue tego szajsu który nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmegi
Wszystkie pozytywne komentarze dodawane są przez tą samą osobę która napędza sobie klientów na zioła. Ludzie nie dajcie się oszukiwać, te zioła to ściema i to bardzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po 5 dniach stosowania zdecydowanie polecam rewelacyjny ADIPEX a nie zioła tybetańskie. Dzięki Adi schudłam już 3,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosćmegi
Koleżanka na Adipex poleciała w dół z wagą przez tydzień 8 kg. A zioła tybetańskie to szit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to wielkie oszustwo!!!!Pan Krzysztof znalazł sposób na to jak dorobić sie na naiwnych ludziach.Stosowałam calą terapie i schudł,ale moj portfel.Nie dajcie sie oszukac,to mix zwykłych ziół,które powoduja częstsze bieganie do toalety-nic pozatym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie lepszy!!! jest Adipex....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do Adipexu-to nastepne wielkie G......nie rozumiem tez ,ludzi ktorzy namawiaja do brania tego swinstwa kosztem ludzkiego zdrowia?!ludzie opamietajcie sie!jak mozna narazac czyjes zdrowie dla zarobienia paru groszy?!Adipex jak i wiele innych tego typu lekow jest zakazany w Pl.!!!!!!!!!!!!!!!!sama osobiscie zglosze to forum za reklame i nagabywanie ludzi do kupna nielegalnego specyfiku!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na Adipex schudłam ! ...i to 17kg ! a brałam tylko 60 dni to cudowny !!!środek na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec gratuluje,ale braku mozgu!!!!!!!!!!!!ciekawe jaie spustoszenia ten cudowny srodek zrobi w twoimorganizmie?tyle schudłas? super:) za chwile przypierdzielisz podwojnie z waga:) hahaha-ptasie móżdzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adipex jest super i nie ma nic lepszego potwierdzam za koleżanką ja rok temu schudłam 23 kilo w niecałe 3 miechy i nie na powrotu wagi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,ze ten Adipex zachwala jedna i ta sama osiba:(zenada!!!!!!!!!!!gdybys faktycznie znała prawdziwe działanie Adipexu-nie pisałabys takich bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!szybkie chudniecie,poprzez srodki farmakologiczne-to zabojstwo dla organizmu i zawsze-powtarzam zaswsze powoduje przynajmniej podwojny wzrost wagi,srodki typu ądipex-stosowane byly tylko POD ŚCISLA kontrola lekarza!!!!!!!!!!!!on dobierał dawki itp.Nie namawiaj tutaj innych ludzi do zazywania tego swinstwa!!!!!!!!!!!!bo mozesz miec czyjes zycie na sumieniu,Chyba,ze nie masz sumienia!!!!!!!!!!Zamiast inwestowac w Adipex ,warto sprobowac zdrowgo odzywiania,zmniejszyc porcje jedzenia,ogranicztc slodycze i duuuzooo wody mineraleej :)to działa!!!!!!!!!!!!i jaka satysfakcja,ze mozna samemu,bez trujacych specyfikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda ! ja też stosowałam Adi 3 lata temu przez miesiąc a chudłam przez 3 i straciłam prawie 30 kg :) i do dzisiaj waga stoi i nie utyłam i jestem szczupłą cały czas osóbką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten ostatni post ,to napewno napisala inteligentna osóbka.(stosowałam przez miesiac,a chudłam przez 3) ludzie ,robicie sobie chyba żarty.......czyli z Twojej wypowiedzi wynika,ze Adipex ma działanie ,ktore uwalnia sie jeszcze przez 60dni po zaprzestaniu jego stosowania!!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie to jakies brednie-jezeli nie ma dawki ustalonej przez lekarza ,i okreslonego czasu przez jaki sie ten lek powinno brac,nie ma cudu ze samemu sie schudnie i to jeszcze bez efektu jojo!!!!!!!informuje tylko,ze to forum jest zgloszone juz.Wiec osoba 9jedna i ta sama)ktora namawia do zakupu zakazanego leku w Pl.na dniach bedzie namierzona :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też jak u koleżanki efekt po Adim utrzymywał się jeszcze prawie pół roku jak skończyłam łykać. To niesamowite bo schudłam do dzisiaj 37kg i nie mam jojo. Adipex jest rewelacyjny. Ale inni mogą mieć inne zdanie jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
A ja w obronie ziół i P. Krzysztofa. Fakt zeszczuplalam tylko 10kg w 5 m-cy. Mało? Może...Ale nie chce mieć skóry obwislej. Fakt ten nie zniechecil mnie ani do stosowania ziol ani do samego sprzedawcy moze dlatego ze od poczatku mimo problemu związanego z zastosowaniem ziół,Pan Krzysztof pokazal swoj profesjonalizm i wiedzę,doradzajac jak stosować zioła tak aby nie były dla mnie obciążeniem szczególnie ze miałam dwójkę małych dzieci i byłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepszy jest DNP i ADIPEX. Polecam tanio i szybko megi@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś ma do odsprzedaży.ziola tybetańskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia47
może koleżanko dołącz do nas jak zamawiamy to będzie większy pakiet do podziału i jeszcze dużo taniej :) mój email : Gosia.kuszynska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia47
sorki gosia.kuszynska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie te zioła tybetańskie nei zadziałaly, ale może to kwestia indywidualnych predyspozycji. mi waga spadła po amlanie forte - takie tabletki z agrestu indyjskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale adipex taż jest ok!!! - bo kumpela zleciala dwadzieścia w dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaWroc
Dla mnie te zioła to prawdziwa rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia47
czy jest ktoś chętny aby dołączyć się do naszego zamówienia ? razem z koleżanką zamawiamy w przyszłym tygodniu dwie kurację dwumiesięczne a im więcej tym taniej. moja poczta to gosia.kuszynska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam zamówioną paczkę. Od jutra start bo na noc się boję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorizs
Witajcie.Kiedys brałam zioła tybetanskie, wszystko było w jak najlepszym porządku, schudłam i efektu jojo nie było. Z własnej głupoty przytyłma kilka kilogramów MAm zamiar ponownie pić zioła. Czy przyniosą efekty?Jest ktoś kto stosował kurację więcej niż raz w życiu?Proszę o podpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowlam i mialam z powodu wyjazdu przerwe na pol roku. wrocilam i lece z kg w dol dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Myślę nad zakupem ziół tybetańskich. Zastanawia mnie tylko brak firmy, która się tym zajmuje - nawet na ich stronie nie ma danych firmy. W Centralnej Ewidencji też nie występują.... Odpowiedzi mailem też nie dostałam... To jak handluje cicho - ciemny czy co? A kto gwarantuje skuteczność ziół? Takie zapisy o gwarancji znajdują się na stronie... Rozumiem, że jak nie działają to zgodnie z gwarancją pieniądze oddają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam osobiscie w firmie po wczesniejszym umowieniu sie przez telefon i kupilam dla siebie ziola tybetanskie bez jakichkolwiek problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moca
schudłam 13kg stosując do diety zioła Tybetańskie. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×