Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna migotka.

Uległam mężczyźnie... jak podtrzymać jego zainteresowanie?

Polecane posty

Gość panna migotka.

Znamy się jakiś czas, dziś poszliśmy na całość. Uwielbiam go. Z tego co wiem, kobieta nie powinna na początku zbytnio okazywać swego zainteresowania, więc co mam robić? Napisać SMSa? że było mi cudownie? Czy czekać na jego ruch? Jak sprawić, by się szybko nie znudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................------------
faceci lubia gonic za zajaczkiem wiec nic nie rob...niech sobie jeszcze pobiega za toba, a jesli sie nie odezwie to znaczy ze chcial cie tylko zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
Ja mam 27 lat, on 32 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palce puścić w ruch posuwisty
!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cognij ciagnij
o jeszcze raz ciagnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mysle ze nic strasznego sie nie stalo,ze poszliscie na calosc. nie jestescie juz malolatami ządnymi tylko zaliczenia. spokojnie czekaj...ale jakis sms nie moglby Ci zaszkodzic,moze on na niego czeka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddas
a po jakim czasie poszlas na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
Czarniejsza Niż Mrok, myślisz?:) tylko nie jestem pewna co napisać... a może lepiej nie pisać. jejku nie mam wielkiego doświadczenia mimo 27 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
saddas, po kilku miesiącach :( może za wcześnie :( ale tak go pragnęłam, że to musiało się tak skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
Co nas łączy... takie krążenie wokół siebie, nie mogę tego nazwać przyjaźnią, tylko dobrą znajomością. Masz na myśli, kiedy doszło do seksu? parę godzin temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
trochę mnie martwi, że się nie odzywa, ale z drugiej strony wiem, że jest w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz
poczekaj na kontakt z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
OK, jak tylko wytrzymam - nie napiszę ani słowa. a na poważnie pomartwię się późnym wieczorem, jak on już będzie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: po prostu okaż mu \"nieseksualne\" zainteresowanie. Zaproponuj wspólne wyjście gdzieś, może wyjazd na długi weekend... jak nie chwyci, daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy jedna panne nazywają migotka:-O czasami nie jeździsz toyota yaris???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
Ja miałam taką sytucję--tylko niestety "pan" sobie potem odpuścił, chodziło o zwykłe zaliczenie:( a zabiegał o mnie ponad rok. No cóż przebolałam, i doszłam do wniosku, że jak ktoś jest zdźirem to jest to jego problem:( Widocznie moja kobieca intuicja zaszwankowała co do tego pana. A co do konkretnej odpowiedxi na twój temat---po naszej wspólnej nocy postanowiłam do niego nie dzwonić,zacisnęłam zęby i wytrzymałam tydzień----a po tygodniu wysłałam niezobowiązującego smsa " co słychać?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naftalina
z ulegałkami to taka sytuacja że po ugryzieniu pierwszego kawałku musisz zadecydowac gryżć czy nie gryżć oto jesyt pytanie ......tak więc sama musisz wymiarkować ,czy ten twój pierwszy kawałek byl na tyle smaczny i spowoduje u gryzonia następny gryz... pamiętaj jednak o tym,że po kilku gryzach zawsze się robi ogryzek.... a ogryzków to już nikt nie zgryzie,chyba że ogryskożercy,ale tych to nie polecam.............z uszanowaniem---------------krzywy zgryz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
nie jeżdżę toyotą yaris :D odezwał się dziś rano, przeprosił, że wczoraj się nie odezwał, i życzył mi miłego dnia. czy to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.y.s.p.
wysyp kilogram mąki tortowej na podłogę z wysokości jednego metra jeżeli ułoży się we wzór zbliżony do koła - wtedy widoki są pomyślne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahaha
zły powiem więcej fatalny na twoim miejscu już bym spieprzał do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzespana noc
dobry znak,napewno że sie odezwał, teraz możesz go kusi dalej:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naftalina
widocznie wciąż zastanawia się nad smakiem..............oj niedobrze musialo coś pójść nie tak.....czy aby napewno dobrze się sprawiłaś i w jakis niestosowny sposób chłopca nie uraziłas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka.
dobre z tą mąką tortową :D tak, myślę, że mogę go kusić... nie mogę się doczekać kiedy zaproponuje następną randkę, ale chyba inicjatywa powinna wyjść od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho Muchacho
co ty piepszysz jak się odezwał to znaczy , że nie jesteś mu obojętna , ja nigdy nie dzwonie po numerku do kobiet , które mnie nie kręca . Macho jestem . Nawet nie wiecie jaki pyschiczny ból sprawia po seksie , odezwanie się do kobiety , która jest nam obojętna i nas nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×