Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sertyunka

znacie jakies zabawne teksty, kwałay na przyjecie weselne?

Polecane posty

Gość sertyunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdas
Na jednej z bram wiodących do raju widać napis: "Dla pantoflarzy", na drugiej: "Dla mężczyzn, którzy nie dali się zdominować przez kobiety". Przed pierwszą bramą kłębi się tłum zmarłych, przed drugą stoi jedna samotna duszyczka. Podchodzi do niej święty Piotr: - A ty co tu robisz? - pyta. - Nie wiem... żona kazała mi tu stanąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam taki
oj maryś moja maryś ale z ciebie niechluja ty przy mojej mamie ciągniesz mnie za ramie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy wie, że Pan Młody przed ślubem należał do Klubu Starych Kawalerów. Cały klub przebywa teraz we Włoszech i przesyła telegram z życzeniami. Żeby udowodnić, że naprawdę przebywają we Włoszech będziemy czytać w oryginale i tłumaczyć. Dzień dobry drogi Kamilu Bongiorno Kamillo frajeri bardzo nas cieszy Kontato schizofrenio że się ożeniłeś Liberta kaput w tym uroczystym dla Ciebie dniu Akademio kabaretto życzymy Ci wiele radości i szczęścia La dyscyplina dyktatore pojąłeś piękną żonę Paloma maszkarone po weselu rozpoczniesz normalne życie Katorga, galera, patoga wasz związek będzie pełen miłości Finito amore... potem może przyjdą dzieci Cinquecento bambini zostaniesz ojcem Padre Virgilius będziesz się cieszyć tą perspektywą Silencio mortale dbaj o teściową Arszenikos cyjankare i o teścia Piwencjo kuflozo a zostaniesz doceniony Vizitato prokuratore życzymy Ci Gratulacjone miłej współpracy Non kolaboracjone dużo pieniędzy Forsa finito ładnego mieszkania Apartamento sutereno dobrego samochodu Karocze sireno udanych wakacji co roku Prego ciao Italia Bongiorno ogródek, sekator, działka Tego wszystkiego życzą Ci koledzy ze słonecznej Italii Cavalieros Sicilianos Italianos podpisano koledzy z Klubu Starych Kawalerów Kumplos smutatos P.S. Pozdrowienia dla gości weselnych Bongiorno stonka inwazione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialy byc ZABAWNE
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extraa kati24 !!:) juz to kiedys czytałam i znów się uśmiałam !!!:) Podoba mi się to na oczepiny...a kto by to mógł przeczytac? dac osobie z zespołu czy zaangażować świadka ...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×