Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia12347

10 kg w dół! od jutra! zabijamy kilogramy!

Polecane posty

Gość kasia12347

witam postanowilam sie odchudzic i to dosc konkretnie! jestem od miesiaca na diecie narazie polecialo 5kg ale mam wieksze aspiracje! i chcialabym bardzo dowiedziec sie czy ktos ma moze te 8 minutowe abs? bardzo by mi na tym zalezalo.. chcialabym schudnac glownie z brzucha.. jest taki paskudny.. ugh..:| mam 180cm i z 91kg zjechalam na 86. chcialabym wazyc okolo 70kg. dziewczyny to co? działamy? zabijamy kilogramy? razem raźniej! to co od jutra! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repeat again
rzygać się chce!!!! co godzinę powstaje topik o odchudzaniu "od zaraz" lub "od jutra" - wchodźcie na 1 000 000 tych które już są i nie śmieććie tego i zak zasranego forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes
forum zasrane ? no to spadaj stąd jak ci nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 min abs jest na fitnesie, jst tam kilka topików:)powodzenia... ale ludzie są zgorzkniali, może ktoś nie ma ochoty pisac na czyimś topiku tylko mieć swój...ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się podłączam w takim razie, jestem z Tobą:) od jutra: mniej węglowodanow, diata 1000 kcal, codziennie ruch chociaż pół gdozinki, nie jem po 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale, ze ktos sie podłaczyl:) dziekuje zaraz sobie zajrze na ten abs:) pozdrawam dziewczeta i 3mam mocno kciuki:) wpadajcie czasem pochwalic sie osiagnieciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja juz dołączyłam do jednego topiku ale chyba bede tu tez wpadac regularnie poniewaz widze, że kolerzanka ktora zalozyla ten topik ma podobny cel do mojego tylko ze ja mam 175 i waze 88 kg, od dwoch tygodni jestem na diecie 1000 kalorii, również ograniczyłam wegląwodany :) jeszcze nie wiem czy schudłam bo bede się ważyc dopiero w piatek ale czuje ze spodnie mam luzniejsze... moje dotychczasowe zmagania sa na tym topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3345225&start=1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wspaniale kochana:) jest nas 2:D tez mi juz wisza na tylku:D hehe, ale mimo wszystko przyjemne uczucie:) widze, ze mamy podobne wymiary wiec wiem, ze nam bedzie latwo razem:) pozdrawiam goraco i fajnie, ze wpadlas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy w maju ale ja dzis zakrecona jestem :) to co jestesmy na tym topiku? czy dolaczasz do tego gdzie ja juz jestem (w sumie to mi wszystko jedno)? a jaka diete stosujesz? bo moja w sumie to jest taka mieszanka 1000 kalorii, mniej żreć i ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja zostaje tu- założyłam to prowadzę:D hehe:) tzn ja ogolnie nie jem slodyczy, białego chleba, ziemniaków, makaronu, miesa ( tylko szynke raz dziennie na sniadanie do kanapki) pije hektolitry wody, biore błonnik, chrom i therm line II, a do tego smaruje sie kremem wyszczuplajacym Nivelazione Farmona bo slyszlaam, ze naprawde fajna sprawa i w dodatku niedrogi:) na allegro za 20 zl! wiec duzej straty nie bedzie:) biegalam, ale w piatek skrecilam kostke i narazie to biegam co najwyzej o kulach :/ ale robie brzuszki:) wiec sie nie obijam całkiem:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) ja napewno nie jem slodyczy, bialego pieczywa, chipsow itd, zdarza mi sie jakis makaronik lub kluska ale nie duzo... ze sportow kupilam sobie rowerek trenningowy, spacery smaruje się balsamem wyszczuplajacym z Avonu, zobaczymy jakie beda efekty (jako konsultantka tez mialam go taniej wiec wielkiej szkody nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje:) no ja narazie nie moge spacerowac.. hehe:) ale bede robic abs wiec mysle, ze nadrobie te wszystkie kilometry:) bedzie dobrze.. buziaki ja spadam:) mysle, ze zajrze wieczorkiem!:) pa i walczymy do konca!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...no to moze ja sie przyłaczę...myslę ze 10 kg to byłoby idealnie gdyby udało mi sie zrzucic...ale u mnie to trzeba zrobić ostre cięcie bo inaczej nigdy nie schudnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! no to walcz z nami:) nie bedzie łatwo to moge zapewnic.. ale pomysl jak bedzie pieknie gdy staniesz na wadze a tu dyszka spadła:) schudniesz tylko uwierz w to, ze umiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...kilka lat temu udalo mi sie zrzucic 20 kg...wiem ze nie jest to łatwe i ze potrzeba silnej woli...ale damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.. to gratulacje:) a jak tego dokonalas? w jakim czasie i co robilas?:) buzki i fajnie, ze sie dołączasz:) bedzie nam bardzo miło!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wiesz zchodziło mi jakos po 4 kg miesięcznie...raz szło lepiej raz gorzej...trwało to moze jakies 6 miesiecy...no i zostalo mi to nieszczesne 10 do zrzucenia...daje sobie 2 miesiące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 czerwca wyjezdzam wiec nie martwie sie o to czy uda mi sie to utrzymac...jakos za granicą nie chce mi sie tak jesc jak tu:D...wlece później...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wyjezdzam do pracy do holandii z chlopakiem wiec mysle, ze tez nie bede miala ochoty na jedzenie:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaliczylam kiwi i jabłuszko na kolacyjke, akurat 17 i dopiero jutro sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×