Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia12347

10 kg w dół! od jutra! zabijamy kilogramy!

Polecane posty

no i bardzo Ci zazdroszcze.. własnie zdjelam szyne bo mnie obtarla... olac to nie bede sie meczyc w szynie.. sama noga wyzdrowieje.. i niedlugo tez bede spacerowac..:) buziaki i dzien dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja juz po sniadanku, bananek + kanapka chleba czarnego z rama krem bonjour, troszke polędwicy zeby nabrac sil i ogorek zielony ( 6 plastrów):) popite sokiem marhwiowym:) spadam do szkoły 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od dziś walcze z Wami, 67 kg:O/1,71 m. Muszę schudnąć chciałabym choć te 7 kg:) A do świat choć ze dwa kg byłoby fajnie. Mam nadzieje, ze wkońcu się uda i że będziecie mnie odpowiednio motywować.;) Rano zjadłam serek truskawkowy 135 g i małe jabłko, teraz popijam czerwoną herbatkę. Pozdrawiam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje ukochane kobietki:) od 8 zjadłam jabłko, jogurt naturalny z ziarnami i pare paluszków z makiem bo nie moglam sie juz oprzec:) a jak wam tam idzie?:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje jednego dnia kazdego miesiaca zdajemy sprawozdanie albo w stopce albo w poscie jaka jest obecna waga! buziaki:) ja akurat bede podawac 21 kazdego miesiaca gdyz zaczelam od 21 lutego:) zobaczymy jake postepy robimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadłam: I snidanie: musli z mlekiem + kawa II sniadnia: dwie kromki razowca jakas przekąska: serek homogenizowany + kawa obiad: zupa z paczki + czerwona herbata Bez urazy ale ja nie chce miec stopki ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...ale jestem zmęczona...mało zmęczona i wściekła na maksa....ale udało mi się dziś zjeść całkiem mało...nawet bardzo..ciekawe jak będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie na pewno, bo w pierwsze dwa tygodnie glownie schodzi woda z organizmu:) myśle ze zaliczysz 2-3 kiloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wiesz co pokręcili mi z biletem...wsciekla jestem bo powtarzalam kilka razy kiedy wyjezdzam...i teraz nie wiem czy da sie to odkrecic...aaaaaaaa rozwale jutro tą babke przez telefon jak sie okaze ze nic sie nie da zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie obiecalam, że bede jesc od 1000 do 1500 kalorii A oto jak sobie radzilam: Niedziela : 809,00 Poniedziałek : 1029,55 Wtorek : 1046,4 Środa : 996,50 Czwartek : 1046,50 Jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po śniadanku:) kanapka czarnego chleba z rama cream bonjour + poledwica + ogorek zielony ( 9 plastrów ) i 2 jajka na twardo:) uciekam do szkoły buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja sobie troszke wczoraj pofolgowałam z jedzeniem, ale waga dzis rano pokazywała to samo:) cos sie tu na tym topiku cicho zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! coraz rzadziej każdy zagląda i w końcu ten topik nie przetrwa.. i kto mnie bedzie motywował..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly_wojtek
oczywiscie ze czuly wojtek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Kasia możesz przyjśc na ten drugi topik na ktorym ja tez jestem :) Ja dzis byłam u lekarza i zważylam sie na wadze lekarskiej pokzala 90 kg najpier sie zalamalam a pozniej jeszcze bardziej zmotywowałam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja startowalam z 91 wiec uwierz motywacja to jest Twoja najwieksza i najsilniejsza bron!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj co zjadłam: sniadanie surówka z białej kapusty + sos tysiac wysp + 3 jajka potem banan nastepnie pol grapefruita banan na obiad doslownie 3 razy ugryzłam wątróbke ( mam do niej słabosc! ) + kanapka z serem topionym 7 płatków ryżowych nie jest zle:) dzis ide z moim Miskiem na spacer wiec troche spale:D a poza tym po swietach zaczynam znow intensywnie biegac, gdyz wyzdrowieje mi kostka:) i bedzie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×