Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little natalka

Co ostatnio sobie kupiłyście fajnego

Polecane posty

Gość brunetka nocą
Kupiłam sobie właśnie wczoraj zajefajne spodnie bojówki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka nocą
Sexowna staniczek śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXowna
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ostatnio przyplyw gotowki i zaszalalam troszeczke, kupilam m.in. : plaszcz- trencz bezowy z reserved - 199zl krotki plaszczyk czerwony z de facto- 179zl dlugi szal w czerwono- czarna kratke z reserved - 39zl dwie cienkie bluzki z dlugim rekawem z duzym dekoltem, jedna czarna a druga zielona z reserved- kazda po 29zl turkusowa bluzka z krotkim rekawem obszyta koronka odcinana pod biustem z reserved - 59zl top na ramiaczkach z reserved- 19zl czerwona duza torebke z barona - 99zl czerwone skorzane rekawiczki- 15zl (przecena) azurowy zielony golf z texasu - 59zl wiem, ze duzo wydalam ale teraz robie duza przerwe w zakupach, no i chyba uzaleznilam sie od reserved :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam sobie -brązowe spodnie, -kopertowy ,ażurkowy sweterek i - czarne majteczki w malutkie biale groszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam czerwone baletki w deichmanie są super bardzo wygodne dałam 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
..a ja latarkę :(( by sobie lepiej oświecić debet na moim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis fajna marynareczkę w kratkę - taką sportową bo ma kaptur (odpinany) i jak odepnę ten kaptur to jest świetna do dżinsów i czarnych spodni. Kupiłam tez fajne okulary :) i błyszczyk dalej nie mam fajnej bluzki na imprezkę po świętach, a chciałabym taką super soczystą zieleń z satyny - taki modny kolor a wszędzie takie byle jakie te zielenie jak już wogóle są. Potrzebuję też czerwoną bransoletkę, kolczyki i coś na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanie zakupy w piatek:):):) czarna cieka letnia kurteczka z promoda srebrna z paseczkami srebrenj nici i czarnymi spodnica za kolano w reserved pol golfik bez rekawkow w reserved wczesniej: metaliczno srebrna koszulke z krotkim rekawem z satyny wiazana w yoshe lakierki bez palaca w stradivariusie jasno rozowy blyszczyk z loreala podklad cliniqe nadakl czekam badz poluje : butki z reylko bez palaca czarne lakierowane z kokardka puder cliniqe marynarke czarna lub szara fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×