Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eLKa_23

jak ubrać się na rozmowe kwalifikacyjną?

Polecane posty

Gość eLKa_23

Niby na rozmowę powinno się ubrać elegancko, ale co w przypadku, gdy starasz się o pracę w sklepie odzieżowym typu house, cropp, reporter, reserved? Ich ekspedientki zawsze ubierają się na luzie, zresztą w takich firmac ponoć nie lubią "sztywniaków". Więc jak mam się ubrać na rozmowę? Z profilu sklepu wynikałoby że w jeansy i podkoszulek, ale czy tak wypada? A z drugiej strony nie chce odpaść jako "sztywniara". Czy ktoś z was tam pracuje i mógłby mi powiedzieć jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam firan
też się tak zastanawiałam, bo nie wiem czy w koncu nie wyląduję w jakims sklepie. Nie mniej jednak strojem wyrażasz siebie, jesli jesteś zadbana, wiadomo, że zadbasz o pracę, wykażesz się kulturą itd. Poza tym wyrażasz szacunek dla rekrutującego. Wybrałabym jakieś fajne materiałowe spodnie niekoniecznie w kant, mam akurat takie o szerokich nogawkach, do tego np. kopertowa bluzka, ecru, beżowa, szara, buty oczywiście płaskie. Może jakaś opaska na włosy albo dodatkowo ciekawie zawiązana apaszka, szal i luźniejsza torba, taka mało sztywniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×