Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czuwająca anielica

Jaki PREZENT dla Rodziców? A podziękowanie?

Polecane posty

Ostatnio się zastanawiałam czy robić prezent dla rodziców na podziękowanie czy to raczej jest stampowe? A może wiecie jak można by było troszkę inaczej zrobić te podziękowanie......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczaj zwyczajem...
w tej materii ci nie potrafię doradzić, bo my będziemy mieli skromny ślub i obiadek; rodzice wiedzą że kasy potrzebujemy na co innego- więc nie bedzie upominków dla rodziców ani gości. Uważam jednak, ze pomysł jest bardzo sympatyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Niektórzy mówią, że to jest kicz. Innym się podoba :) O gustach się nie dyskutuje a Ty może znajdziesz coś ciekawego :) http://www.sklepweselny.pl/index.php?products=product&prod_id=313 http://www.art.istore.pl/sklep,800,,,03,--zakupinpl--,pl-pln,336541,0.html http://www.art-hand.krakow.pl/galeria/podziekowania.html http://www.sklepweselny.pl/index.php?cat_id=38 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczaj zwyczajem...
Wedding Planner- ładne :) dobre masz źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dla mnie są super te w rulonie. Ponieważ ładny tekst tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja się zastanawiam
Anielico, spokojnie. Czy nie najodpowiedniejsze będzie dziękuję?? My np. nie robiliśmy podziękowań, była "wiązanka" tańców tylko dla rodziców, ale po co podziękowania, czy dziekować należy tylko "od wielkiego dzwonu"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
mnie sie te skiegi nie podobaja sa strasznie oklepane My dalismy rodzicom obrazy z nazym slubnym zdjeciem i napisem podzekowan i data Po rpstu w zcasie wesela robilismy zdj w studio i gosc szybko tez djeceia wywoalal na odpowiednim papierze przypominajav=cym płótno i oprawił o przed 2 przywiozl je nam a my podziekowalismy rodzicom i alismy im te obrazy, ktore teraz wisza w domku i rodzice sa z nich dumni. a do tego oczywiscie byla pisoenka i sto lat i brawa i wogole polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ograniczamy się do dania ładych bukietów kwiatów. Uważam,że te popularne gadżety, które są przeznaczone dla rodziców są strasznie oklepane. A totalną głupotą jest dawanie koszów ze słodyczmi, jakby na weselu było ich mało, a i po trzeba je zjeść. Zresztą u nas to trochę inaczej, bo ja mam za co dziękować swoim rodzicom, a mój przyszły raczej nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...myślę ze pomysł z tym naszym zdjęciem dla rodziców to niezły pomysł....pewnie go wykorzystam....Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i czekam na dalsze pomysły,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy taki pomysł na podfziękowania: napewno nie będziemy robić tego podczas wesela. Gdzieś tydzień przed weselem zrobię jakaś dobrą kolację zaprosimy rodziców - i wtedy im podziękujemy za wychowanie, za pomoc w przgotowaniach do wesela i wogóle... jakiś ładny teks zaproszeń przygotuję na łądnej kartce, żeby mieli na pamiatkę. Początkowo chcieliśmy im dać w prezencie po odtwarzaczu dvd ( bo nie maja a filmy beda dvd). ale teraz obawiamy się że przed ślubem jednak nie starczy nam pieniążków na to, ale zobaczymy co będzie po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nadziejamyszki
Kiepskie. Rodzicom należą się podziękowania podczas wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona Berka
kasiegi z podziekowaniami będe miała dla 2 par rodziców. Postawią sobi ena pamiatke bo kwiaty zwiegnął i dlatego stawiam na ksiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×