Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość keira1
kropeczka tak ja cie rozumiem i wiem bo przeciez mam ta sama sytuacje i identyczne uczucie . Przeciez duzo rozmawialismy i bylo tak przyjemnie , a teraz jak sie odezwie raz na tydzien to jest dobrze i to jest dla mnie szokiem bo tego nie bylo w ciagu tych 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila uczuc
wszystko zalezy od sily uczuc. ja przez cale studia (5.5roku) prowadzilam zwiazek na odleglosc. teraz nareszcie jestesmy razem na co dzien, mieszkamy ze soba i ciesze sie, ze udalo nam sie to wytrzymac. jesli to milosc - to do czerwca zabi skok (spojrz ile nam sie udalo), jesli nie - pal to licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
powiem ci tak jeszcze sie nie widzielismy on nie moge powiedziec bardzo bardzo chcial zeby przyjechac do niego ale ja nie moglam akurat wtedy kiedy on chcial no po prostu nie moglam . Byl zawiedziony bardzo ale nie poddawal sie i prosil , ze moze w innym terminie jakos tak pamietam, ze bylam na niego zla za dlugie nieodzywanie sie i w konsekwencji nic mi nie powiedzialam i pozniej juz nie pytal . Ale mam nadzieje ze wkoncu sie jakos zgadamy tzn chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keira napewno bedzie ok:) Mam nadzieje ze u mnie tez. Ale te cholerne czarne mysli....to dlatego ze jest bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila uczuc
znasz odpowiedz: to panie tak czy inaczej. do czerwca sa dobre 3 miesiace. moze cos wiecej sie wyjasni do tego czasu. a moze po prostu sprobuj porozmawiac z nim o tym i spytac jak on to widzi. albo bedziesz latala w skowronkach albo cie ostudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila uczuc
co do padania: to byla oczywiscie odpowiedz na to co jesli to tylko jednostronne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kropeczka ja pewnie w najblizszymczasie z nim nie porozmwiam ale mysle , ze Tobie sie uda czekaj weekendu musi sie odezwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z nim na ten temat..... Powiedzial ze jestem dla niego bardzo wazna, powiedzial ze jestem \"w jego sercu\". Ale moze z jego strony to sa tylko slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaira ty masz takie same czarne mysli jak ja:P Nie wiem czy sie odezwie, mam taka nadzieje ale nadzieja matka glupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila uczuc
kropeczka: on moze myslec tak samo - tez nie ma zadnej gwarancji, ze ty na miejscu nie rozgladasz sie za innymi. moze postaraj sie troche poczekac. do czerwca na pewno troche sie to wszystko rozwinie, a potem bedziesz juz wiedziala, na czym stoisz 3mam kciuki za was obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kropeczka , a po jakim czasie wyznal ci uczucie sorki , ze sie dopytuje ale to tez tak dla orientacji bo ten moj to mam wrazenie , ze chcialby powiedziec , a jakos ciezko mu sie przelamac tzn owszem na poczatku slodzil mi , ze z nikim tak dobrze mu sie nie rozmawia, ze bedzie juz tylko ze mna i tylko ze mna rozmawial , ze nie potrzebuje nikogo wiecej mimo , ze przeciez wtedy slabo sie znalismy a ja sie wtedy z nim droczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc :) Podejzewam ze jak by byl blizej to nie mialabym takich obaw ale masz racje i tak musze do czerwca czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
sila uczuc wielkie dzieki:) a kropczka przeswietlila mnie chociaz moze nie do konca:p ja pozostaje przy nadzieii , ze faktycznie teraz ma ciezki okres i musze to przeczekac a potem mam nadzieje porozmawiamy szczerze i cos trzeba ustalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kurcze ja tez mialam nie dziekowac a w pospiechu napisalo mi sie czy to znaczy ze bede miec pecha?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis miesiac temu powiedzial ze jestem kims waznym...Wczesniej mowil ze teskni, ze ma wrazenie ze znamy sie od zawsze i ze nigdy nie tesknil za kims kogo nie zna w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila uczuc
no cos ty, keira, to tylko dla tych, co w to wierza :) dacie rade. a jesli nic z tego nie bedzie.... w anglii jest jeszcze duzo polakow ;) wiem, wiem, glupi zart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kropeczka no to pieknie .. to moze u mnie za wczesnie na jakies wyznania typu " chcialbym z toba byc " mnie w 1 miesiacu mowil ze teskni za rozmowa ze mna , ze wlasnie tak jak u ciebie z nikim nie rozmawialo mu sie tak dobrze jak ze mna i wogole ten pierwszy miesiac byl dla mnie taki szczesliwy czulam sie przy nim taka bezpieczna mimo ze na odleglosc jednak super bylo a teraz tesknota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wyjdzie to kupuje kota jak przystalo na kazda szanujaca sie stara panne:P A tak serio, jak nie wyjdzie to nigdy wiecej zwiazku na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
heh no mam nadzieje ze to zabobon :P bo w przeciwnym razie dalam plamę ale w sumie to tak z czystej uprzejmosci i radosci , ze ktos czyli sila uczuc nas podtrzymuje na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kropeczka nigdy nie mow nigdy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie teraz odezwie to sie zapytaj ile jeszcze bedziecie ciagnac ta wirtualna znajomosc? Powiedz ze chcialabys go wrescie poznac w realu..... Nie chce byc zlosliwa ale moze sie okazac ze w realu jest zupelnie inny niz w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt:) Dobrze jest pogadac z kims kto juz cos podobnego przerabial.... Jakos z za moich czrnych mysli slonko wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
kropeczka wlasnie wiem i tego sie boje najbardziej , ze rzeczywistosc okaze sie inna o ile bedzie mi dane to sprawdzic.. z drugiej strony czy to nie bedzie za odwazne z mojej strony bo wkoncu ja nie wiem czy on wogole mysli o czyms powaznym a jak zapytam to moge wyjsc na ta co sie narzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
ty masz ten komfort ze juz wiesz czego sie spodziewac widzieliscie sie na zywo i dalej tesknisz a wiec jest ok i z pewnoscia bedzie nic sie nie martw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
dziewczyny uciekam do spania dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dam Ci radę.....nie mysl o nim, żyj własnym zyciem, jak przyjedzie to dobrze, nie rób niczego na siłę. Nie traktuj jego słów aż tak bardzo poważnie, poszukaj kogoś na miejscu, jeśli znajdziesz to widocznie koleś z Anglii nie był dla ciebie. Skąd wiesz czy on kogoś tam nie ma? Skąd wiesz czy pracuje a nie baluje do póxna? Moja siostra mieszka w Anglii widziałam wieeele jak do niej pojechałam....Żonaci faceci, którzy zostawili swoje zony w Polsce mieli tam po dwie trzy dziewcfzyny, a ich zachowania na imprezach były lekko powiedziane \'niestosowne\' To jest bez sensu, uwiążesz się do komputera, a on albo napisze, albo nie. Przez internet ludzie mówią rózne rzeczy, których nie muszą się wstydzic, bo nie patrzą w oczy komuś z kim rozmawiają. I nie okazuj mu, że ci na nim zależy...ja tak zrobiłam, jestem w związku, ale nie takim jak chciałabym żeby był. Pozdrawiam ciepło i życzę dużo siły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
ja np wiem ze moj nie lubi imprez woli posiedziec w domu zreszta nie ma kiedy balowac bo nawet w weekendy pracuje zreszta to nie ten typ z tego co zdazylam zauwazyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×