Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zapach Orientu

Akademia Tańca w Poznaniu - był ktoś na kursie tańca?

Polecane posty

Gość marc
Dyplom albo papier w sensie ukończenia kursu, bo żadna ze szkół tańca nie może wydawać uprawnień do nauczania tańca, jeśli to masz na myśli. Natomiast dyplom ukończenia kursu tańca towarzyskiego np. Poznańska Akademia Tańca czy Studio Tańca Adamy Padły wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolis
ja akurat zaczęłam taniec brzucha w metrum jakos w kwietniu i musze powiedziec ze nie zrezygnowalabym za nic, bo widze teraz dopiero różnicę. w akademii tanca to bylo takie bardziej prowizoryczne a tutaj widzę ze pani wieczorek zna sie na rzeczy no i potrafi nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaas
pani wieczorek ? ona uczy electric boogie, hip-hopu, tańca brzucha i wszystkiego co popadnie. Czyli niczego porządnie. Więc prowizorka to właśnie ona. Widać jesteś jedyną, której nie odpowiada profesjonalne nauczanie i woli \"wieczorkową prowizorkę\". Więc albo masz jakiś problem, albo nazywasz się... WIECZOREK . I chyba wszystko jasne :-) Mamy Cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra007
Ja z tego co się orientowałam to na dzień dzisiejszy na fali jest szkoła tańca Kateriny. Zresztą umiejętności dziewczyn, które już tam chodzą można sprawdzić w dyskotece budda bar. Co jakiś czas mają tam pokazy. Ja od września startuje z nowa grupą gdzieś przy Św Marcinie. Myślę, że będę zadowolona bo instruktorka bardzo sympatyczną jest z kazachstanu ale po polsku mówi bardzo ładnie. Dla chętnych podaje numer 508 634 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatkaM
Hej Sandra. Ja też wybieram się od września do Kateriny na św Marcinie Chcę zatańczyć dla mojego chłopaka na jego urodzinach, i przy okazji zgubić troszkę tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olulu
cześć możecie podać gdzie dokładnie na św. marcinie uczy Katarina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatkaM
Katerina prowadzi swoje zajęcia na skrzyżowaniu św Marcina z Niepodległości przy samej Akademii Muzycznej. Z tego co wiem ma jeszcze inne punkty gdzie można się do niej zapisać. Jak chcesz mogę podać ci numer 508 634 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia333
No prosze Łada z Akademii tez nie jest Polką i tez swietnie zna Polski. Ja zapraszam do mojej ulubionej szkoly gdzie, chodze juz bardzo dlugo. Oprocz Łady uczy tez tam Aisha, ktora przyjezdza od czasu do czasu na warsztaty tanca brzucha i bollywood. Juz robia zapisy na 27 i 28 wrzesnia. Kiedy ma sie kilka instruktorek, od kazdej mozna sie nauczyc czegos innego. Mysle ze to duzy atut. Nie podaje telefonu bo zainteresowane moga poprostu wejsc na strone Poznnaskiej Akademii Tanca tam sa szczegoly. Widzialam dziewczyny w b.b. fajne maja uklady, tylko samo miejsce mi sie nie podoba jakos tam za burzujsko, wole klimaty w al mirage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsyy
Hej ja jestem nowa w miescie i mam pytanie - czy sa jeszcze jakies inne knajpy w Poznaniu z klimatem orientalnym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy któraś z was wybiera się na kurs tańca brzucha dla początkujących, który odbędzie się 28 września w Akademii Tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaneta
hej mam pytanie czy moge prosic o jakies szczegoly jesli chodzi o kurs tanca u kateriny na św marcinie...bo chciałabym sie tam zapisac ale chce miec pewnosc ze ona jest dobra w tym co robi i potrafi dobrze wytłumaczyc:/ no i wogole jak z cenami bo tego nie ma w necie ...przynajmniej ja nie moglam nic znależć...piszcie please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPoznań
Cześć Aneta. Ja chodzę do niej od 3 tygodni. Z tego co się orientowałam to Katerina raczej się ceni. Ja mam wykupiony karnet i za 1 godzinę płacę 25 zł Ale nie żałuje, bo jestem mega zadowolona, dziewczyna zna się na rzeczy. Jest fajny klimat, ale też spory wycisk. Nie nie potrzebuje już żadnego fitnessu bo u Kateriny oprócz tańca sporo można zejść z wagi. Najlepiej jak do niej zadzwonisz i sama sprawdzisz 508 634 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaneta
wielkie dzieki za odpowiedź Paula :) juz do niej dzwoniłam i chyba sie zdecyduję...bo na maksa kręcą mnie takie arabskie rytmy...dlatego chciałabym sie czegos nauczyć:) jeszcze raz dzieki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mink
czy ktos słyszal o szkole tańca sogdiana? czy jest warta polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nae
W akdemii tańca bylam na salsie solo i towarzyskim. Sala w której się tańczy jest duża, wystrój przytulny. O tańcu brzucha niewiele moge powiedzieć. Sama szukam czegoś ciekawego, dlatego trafiłam tu. Szkoda, że w Poznaniu nie ma nauki tańca tribal, wygląda efektownie i też polega na pracy brzucha (zreszta nietylko) Co do Patrycji Słabolepszej to uczyła mnie salsy i uważam, ze to mila kobieta. Zdobyla klasę S więc nie wiem czemu wątpliwości co do jej profesjonalizmu :) I wogóle taka negatywna reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sześc WITAM WSZYSTKICH I W TRĄCĘ SIĘ DO TEMATU ZE UWIELBIAM TANIEC BRZUCH TO MOJE DRUGIE JA. OSOBIŚCIE BYŁAM W akademia metrum I BARDZO SOBIE JA CHWALE PANIĄ MAŁGOSIE , MARTYNĘ ORAZ MALWINĘ KTÓRE TAM PROWADZA KARZDA MA SWÓJ NIEPOWTARZALNY STYL. POLECAM WSZYSTKIM GORONCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:50 zł za bon warty 120 zł za cztery lekcje wybranego tańca towarzyskiego lub solo plus 20 procent zniżki na kolejny miesiąc lekcji w Szkole Tańca PASO http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,71410?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania Ania
wszystkie szkoły tańca oferujące taniec orientalny, brzucha i ponad setke innych mozecie znalezc poprzez stronę http://gdzietanczyc.pl/. Są tam tez opinie kursantów o poszczególnych szkołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skype to przede wszystkim dobry (i darmowy) pomysł, aby rozmawiać z ludźmi z całego świata uczącymi się arabskiego i przez to ćwiczymy swoje mówienie. Myślę, że wiele po prostu zależy od predyspozycji, ale ja odczuwam dużą różnicę między kontaktem z realną osobą a za pośrednictwem internetu. Znajoma mi poleciła lekcje z tą szkołą http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje i chyba się na nią zdecyduje, w końcu trzeba szlifować swój język arabski w każdym wieku. Wniosek - oszczędność pieniędzy - z nauka kursy arabskiego w poznańiu nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a którą szkolę polecicie jeżeli szukam czegoś od podstaw. Byłam raz na zajęciach w bestime, zajęcia dla początkujących, początek kursu...niestety ale prowadzący wyszedł z założenia że każdy zna kroki i uczył układów tanecznych. Szukam czegoś gdzie przynajmniej na kilku pierwszych zajęciach będziemy pomalutku robić krok za krokiem, coraz szybciej i szybciej,a dopiero jak się nauczymy to dołączymy do tego muzykę... znajdę coś takiego? ja naprawdę nie potrafię tańczyć, szukam szkoły która mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×