Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolka

kosmetyczka i fryzjer w Radomiu

Polecane posty

Gość trolka

Macie moze namiary na fajny salon kosmetyczno fryzjerski w Radomiu? wesele mam dopiero w pazdzirniku ale juz zaczynam sie rozgladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartur
Szczerze polecam salon Didymos przy Kościuszki 1. Zarówno do zwykłego strzyżenia jak i fryzur okazyjnych. http://www.didymos.pl/ Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
dzieki wielkie za informacje, a znasz moze jakas sprawdzona kosmetyczke z radomia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
jej chyba nikt z radomia nie zaglada na kafeterie:(szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda zagląda ;) Ja mam wspaniałą fryzjerkę panią Ewę, w tej chwili otwiera swój salon fryzjerski przy zakładach metalowych nad Ledą będzie się nazywał \"Freestyle\" chyba. Polecam jej fachowe rączki do układania fryzur. Słyszałam też że salon \"Beata\" czy jakoś tak przy Katedrze robi ładne fryzury. A co do kosmetyczki to niestety niemam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
dzieki wielkie za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
ja wlasnie tez slyszalam o tym salonie kolo katedry ze fajne fryzurki robie musze sie wybrac tam i sprawdzic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOGE TO POMOGE
hej ja moge polecic p. małgosie z salonu MAŁGORZATA . SALON ZNAJDUJE SIE NAPRZECIWKO TARGU NAD RZECZKĄ NA STRUGA W PAWILONACH WEJŚCIE JEST Z BOKU, JA MIALAM WESELE NA POCZATKU STYCZNIA FRYZKA TRZYMALA MI SIE DO WTORKU NIEKTORZY TO SIE SMIALI ZE NIE BYLO NOCY POSLUBNEJ A WSZYSTKO BYLO OK NIC MI SIE NIE ROZWALILO TAM JEST TEZ KOSMETYCZKA DZIEWCZYNY MAJA POJECIE CO ROBIA MOGE SERDECZNIE POLECIC TYLKO KONIECZNIE POPROS SZEFOWĄ. ZROBILY MI FRYZURE PRÓBNA NAWET IM ZOSTAWILAM WELON KTORY DOSTALAM OD BABKI ZSALONU SLUBNEGO TAKI UZYWANY SPECJALNIE DO FRYZURY PROBNEJ BOWIESZ LAKIERY PIANKI POWODUJA ZE WELON MOZE ZŻÓŁKNĄC. ZNAJĄ SIE NA WLOSACH I WIEDZA CO Z JAKICH WLOSÓW MOGA ZROBIC I CZY SIE W OGOLE DA. MOGE CI PODPOWIEDZIEC JEDNA RZECZ KTORA MYSMY ZROBILI NA WESELU I SUPER TO WYSZLO. CHODZI O ZBIERANIE NA WOZEK. KUPILISMY NA TARGU NA WERNERA TAM GDZIE SPRZEDAJĄ WIKLINE TAKI WOZEK JAK DLA LALKI OBSZYTY MATERIALEM W FAJOWE KACZUSZKI JEST KOLDERKA PODUSIA BUDKA TEZ JEST OBSZYTA. ZAMIAST ZBIERAC TRADYCYJNIE W KOSZYKI PIENIĄDZE ZBIERALIŚMY DO TEGO WOZKA NIE BYŁO U NAS PODZIAŁÓW ZEBY NIE BYŁO KTO ZBIERZE WIECEJ BO TAK LOGICZNIE MYSLĄC ZBIERA SIE PRZECIEZ NA WSPÓLNY WÓZEK. STARSI STALI SOBIE I PUSZCZALI WOZEK DO SIEBIE NAWZAJWEM ZAJEBISTY EFEKT BYL NA KONCU BO WOZEK BYL PELEN KASY KAMERZYSTA JESZCZE TO UJĄŁ NAPRAWDE POLECAM SUKCES ZACHWYTU MUROWANY. NASI ZNAJOMI CO SIE TERAZ HAJTAJĄ POZYCZAJA OD NAS BO TAK IM SIE PODOBALO. ŻYCZE POWODZENIA I UDANEJ ZABAWY I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA... POZDRAWIAM. ANGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOGE TO POMOGE
MOGE JESZCZE CI POLECIC KWIACIARKE SUPER BABKA NAZYWA SIE KASIA BIALAS I MA KWIACIARNIE NA SLOWACKIEGO 87 NA SZYLDZIE NAPISANE JEST STUDIO DEKORACJI SLUBNEJ I WESELNEJ JEJ NUMER TEL,607581799 (NAPRZECIWKO JEJ KWIACIARNI JEST MEBLOLAND CZY COS Z MEBLAMI) JESLI BEDZIESZ JECHAC OD 25 CZERWCA TO JAK MINIE SIE WIADUKT JEDZ\IECIE DALEJ PROSTO PRZEZ ŚWIATŁA I ZA MOMENT PO LEWEJ STRONIE JEST KAMIENICA W KTOREJ JEST KWIACIARNIA A OBOK JAKIS SMIESZNY SPOZYWCZY SKLEPIK. BABKA ROBI WSZYSTKO USTROILA NAM KOSCIOŁ SAMOCHÓD ZROBILA BUKIETY STROIKI DO WLOSÓW BUTONIERKI KWIATY DLA RODZICOW WIĄZANKI NA STÓŁ ZA NAMI MIELIŚMY USTROJENIE ZE BYL BIALY TIUL A NA TYM DROBNIUTKIE KWIATUSZKI I LAMPKI CHOINKOWE TAKIE MALE ISKIERKI JA JEJ POWIEDZIALAM CO BYM CHCIALA ONA MI POKAZALA DORADZILA WSZYSTKO DOWIOZLA NA MIEJSCE ZE NIE MUSIELISMY MYSLEC W TYM DNIU O TAKICH PIERDOŁACH. NIE MAM CHWILOWO DOSTEPU DO INTERNETU JESTEM OBECMIE U BRATA ALE W RAZIE CZEGO MOGE SŁUZYC POMOCA I RADAMI. JA JUZ MAM ZA SOBĄ TO CALE ZAMIESZANIE ALE WARTO BYLO BAWILIŚMY SIE DO NIEDZIELI W NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
wielkie dzieki za full informacje ciesze sie ze ktos pomocny z radomia sie znalaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
a mozesz mi jeszcze napisac jaki byl koszt fryzury z probna i makijazu.ja znalazlam salon nefretete ale nie wiem czy jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka
JAK MOGE TO POMOGE czy moglabys mi powiedziec ile wczesniej musze sie umawiac na wszystko czyli fryzjer kosmetyczka no i na kwiatuszki i wystroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOGE TO POMOGE
KOCHANA JA FRYZJERKE MIALAM UMOWIONA INNA A TA ZNALAZLAM NA DWA TYGODNIE PRZED SLUBEM BO MOJA UMOWIONA CHCIALA NA SILE MI WYPROSTOWAC WLOSY BARDZO MNIE TO WKURZYLO BO DO SLUBU W WYPROSTOWANYCH WLOSACH TO MI SIE NIE WIDZIALO ISC TYM BARDZIEJ ZE TO BYL MOJ DZIEN I CHCIALAM WYGLADAC NAPRAWDE SUPER. KOLEZANKA BYLA W NEFRETETE ALE EFEKT NIE BYL ZADOWALAJACY. JA ZAPLACILAM 100 ZŁ ALE NAPRAWDE BYLO WARTO . SLYSZALAM ZEBY SIE NIE PRZYZNAWAC ZE TO FRYZKA SLUBNA BO CIE SKASUJA ALE JA POWIEDZIALAM OD RAZU ZAPLACILAM 20 ZŁ WIECEJ ALE WTEDY UZYWAJA NAJLEPSZYCH SRODKÓW BO WIEDZA ZE TO TY MASZ BYC GWIAZDA WIECZORU I NIE MOZE BYC SYTUACJI ZE FRYZKA CI SIE ROZWALI TYM BARDZIEJ ZE KAZDY GOSC CIE PORYWA DO TANCA. CO CHODZI O KWIATKI TO WYBIERZ SIE DO NIEJ NA DNIACH BABKA MA TYLE ZAMOWIEN ZE IM WCZESNIEJ TYM LEPIEJ. WIEM ZE DO PAZDZIERNIKA JEST DALEKO ALE DLA WLASNEJ INFORMACJI BEDZIESZ SPOKOJNIEJSZA. MY WSZYSTKO ZALATWIALISMY NA ROK WCZESNIEJ MOGE CI POLECIC FOTOGRAFA - NA PIŁSUDSKIEGO FOTOGREGIER- ZDJECIA LEGITYMACYJNE MA NIE ZACIEKAWE ALE ŚLUBNE TO REWELACJA TANIO I DUZA ILOSC WIEM BO TROCHE SIE NAJEZDZILISMY I SZUKALISMY GOSC ZROBIL NAM SESJE W STUDIU DO TEGO ZA DARMO PRZYCHODZI NA WESELE ROBI ZDJECIA GOŚCIOM. WY DOSTAJECIE GRATIS ZDJECIA A ON SPRZEDAJE GOSCIOM PO 5 ZŁ SZTUKA MY SIE ZGODZILISMY A ZA TO ZE GO POCZESTOWALISMY OBIADEM NA WESELU I ZAPROSILISMY ZA STÓŁ(BO TO SIE PONOC RZADKO ZDARZA)TO DOLOŻYL NAM TROCHE WIECEJ ZDJEC DOSTALISMY OD NIEGO DWA ALBUMY PELNE ZDJEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOGE TO POMOGE
TROLKA OBECNIE WYBIJAM SIE DO DOMU JESLI BEDZIESZ CHCIALA UZYSKAC JAKIES DODATKOWE INFORMCJE TO ZOSTAW NA FORUM SWOJ ADRES MAILOWY ZOSTAWIE CIE WTEDY WIADOMOSC. ZA KILKA DNI WYJEŻDZAM Z POLSKI JADE DO MĘŻA ALE JESLI BEDE MOGLA JAKOŚ POMÓC TO PODAM CI WTEDY JAKIES NAMIARY. POZDRAWIAM JESZCZE RAZ POWODZENIA!!!!!!!! ANGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak sie sklada ze ja rowniez jestem teraz poza Polska no i nie mam jak sprawdzic tych wszystkich fryzjerek i kosmetyczek :( a jak robilas probny makijaz i fryzure to placilas mniej czy normalna cene? I czy ta florystka jest droga??milej podrozy i chwil spedzonych z mezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uupppssss i jeszcze zapomnialam czemu Twoja kolezanka byla niezadowolona z makijazu z nefertete??sorki ze tyle pytan zadaje ale wiesz to jeden z najwazniejszych dni w moim zyciu wiec ....staram sie wiedziec jak najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uupppssss i jeszcze zapomnialam czemu Twoja kolezanka byla niezadowolona z makijazu z nefertete??sorki ze tyle pytan zadaje ale wiesz to jeden z najwazniejszych dni w moim zyciu wiec ....staram sie wiedziec jak najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RE: JAK MOGE RO POMOGE Cześć, Mam pytanie - nie masz może dokładnego adresu albo nr telefonu do Pań z salonu fryzjersko-kosmetycznego na Struga? Nie jestem z Radomia i wpisując w wyszukiwarkę - wyskakuje mi kilka salonów przy tej ulicy;( Chciałam już zadzwonić i zapisać się na próbną fryzurę i makijaż ale boję się że zadzwonię nie tam gdzie trzeba:) Dzięki, Pozdrawiam serdecznie PK szoko1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
hej dziewczyny ja również jestem z Radomia i poszukuję fryzjerki, florystki i kosmetyczki. Fotografa juz mam zamówionego - to ten pan co ma zakład fotograficzny przy dworcu za przystankiem 9. Robi naprawdę świetne zdjecia, ma bardzo wiele zamówień i żeby sobie znaleźć wolny termin trzeba zamawiać rok wcześniej. Podobno w kwiaciarni Nerina robią fajne bukiety ale drogo. Jeszcze tam nie byłam, musze się więc czym prędzej wybrac. Najbardziej zależy mi jednak na fryzurce i makijażu, żeby były trwałe i takie jakie sobie wymarzę, w ogóle nie wiem gdzie mam się udać. Dzięki za wcześniejsze podpowiedzi. Może jest ktoś jszcze, kto ma już doświadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja mogę polecić salon pryzjerski w dawnym minimalu nie wiem jak sie teraz nazywa chyba billa cos takiego bo ja jestem ze slaska ale chodzac na wesela czesze sie tam u Pani Marioli super czesze upina wloski pieknie :) moje wesele odbedzie sie w okolicach radomia a wlasnie tam sama bede sie czesala :) polecam z czystym sumieniem jak bedziesz chciala podam ci namiary na zaklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz na 99% sie zdecydowalam na fryzjerke kolo katedry a makijaz wykonam w Nefretete choc caly czas zastanawiam sie nad Afrodyta bo tam moge zrobic makijaz i fryzure w jednym miejscu.Poza tym czytalam duzo pozytywnych komentarzy o Afrodycie wiec moze tam.a Wy macie juz jakies namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolka a powiedz
a o Afrodycie na Hallera mówisz czy o innej? Że można tam i makijaż i fryzurę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki rzeczywiscie w Afrdodycie mozna tylko makijaz zrobic.no wiec musze i tak udac sie osobno do fryzjera a szkoda najlepiej robic wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dziewczyny gdy uslyszycie o jakiejs fajnej kosmetyczce lub fryzjerze dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
trolka jak chcesz moge ci przeslac jak mnie np uczesala w radomiu w minimalu jak szlam na wesele takze nie byka to slubna ale czesza super sama sie tam bede czesala na swoj slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki imili86 za informacje:) teraz mam naprawde trudny orzech do zgryzienia.Dziewczyny myslicie ze miesiac wczesniej przed slubem wystarczy zeby umowic sie do kosmetyczki i fryzjerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hmm roznie to bywa ..ja zamawialam jak szlam na wesele 2 miesiace przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow super jest ta fryzurka, tylko wiesz ja mam cienkie i delikatne wloski.Ty pewni masz sliczne i grube wlosy bo raczej takie sa potrzebne do stworzenia tej slicznej fryzurki.Ja nawet zastanawialam sie czy sobie treski nie przypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×