Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolka

kosmetyczka i fryzjer w Radomiu

Polecane posty

Gość przy kawieee
Jeśli chodzi o Salonik Urody, to również gorąco polecam - zwłaszcza p. Julitę. Zresztą wszystkie pracujące tam babeczki są świetne i znają się na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam gorąco nowy salon Evasion. Na Partyzantow, przy Kolegium nauczycielskim. Jest naprawde rewelacyjnie - jakosc i klimat wypasionego spa, bardzo rozsadne ceny, fajne zabiegi w tym masaze, bardzo sympatyczna wlascicielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiac
Ja takze polecam Kwiaciarnie NERINA. Wcale drogo nie jest ale za to towar pewny. Kolezanka zamowila w innej kwaiciarni i zapomnieli o jej zamowieniu - w dniu slubu nie miala wiazanki! Ale Nerina ją uratowala i byla tansza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM PANIĄ KASIĘ Z GABINETU KOSMETYCZNEGO BABIE LATO,PEŁEN PROFESJONALIZM,SZYBKO ,MAKIJAŻ WYTRZYMAŁY,NIE ROZMAZUJE SIĘ I NAPRAWDĘ PODEJŚCIE DO KLIENTA INDYWIDUALNE,WYKONUJE RÓWNIEŻ SUPER TIPSY ŚLUBNE I NIE TYLKO JEŚLI JET KTOŚ ZAINTERESOWANY TO PODAJĘ NR TEL.600812605 NAPRAWDĘ WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjer - na paderewskiego Glamour sie nazywa,w nowym bloku intersolu,a kosmetyczka salonik urody - chodze tam na wosk i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm g
ja polecam kwiaciarnie NERINA na borkach kolo kościoła na wierzbickiej .... zamowilam gdzieś indziej kwiaty i jak zobaczylam w dniu odbioru ta wiazankę to myslalam że zemdleje--- zamowilam fioletową a dostalam bordową.... i Pani wmawiala mi że to jest fiolet ;( i z zupelnie innych kwiatow niz chcialam,, Z placzem babcia polecila mi NERINE - uratowali cala sytuacje. Włascicielka od reki zrobila piękną wiążankę - ale strachu sie najadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja100
Odradzam zakład fryzjerski w M1, a szczególnie P. Kasia - brak jakiegokolwiek pojęcia o fryzjerstwie + kompletny brak kultury osobistej!!!! Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strunka88
Jeśli wypowiadają się już tu dziewczyny z Radomia to ja zadam pytanie nie dotyczące fryzury i makijażu, ale sali weselnej i zespołu z Radomia. Gdzie się udać, gdzie jest ładnie czy kogoś możecie mi polecić. I tak nie drogo.. wesele na 100 osób. Bo ja nawet nie wiem gdzie się wybrać.. a może jak coś polecicie to wybiorę się w te kilka miejsc i coś załatwie. Nie znam Radomia mieszkam tu od kilku miesięcy nie znam żadnych lokali, domów weselnych nawet z polecenia, a wesele mam wlasnie juz w Radomiu pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famka
osobiscie polecam pania Kasia ze Struga 54 kolo witaminki . . panuje tam swietna atmosfera , z makijazu bylam bardzo zadowolona , a pare dni przed nim robilam oczyszczanie . . z pazurkow tez bylam zadowolona . . co prawda nie skorzystalam z fryzjera ale panie wychodzily z fajnymi fryzurami salon ten nazywa sie K2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abby
ja polecam gabinet "she". naprawde przyjemna atmosfera, rozsadne ceny, szeroka oferta zabiegow i dobra fryzjerka. http://she-gabinet.radom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam fryzjerkę z salonu fryzjerskiego prestiż radom, to przy Szklanej 67/69, tak naprzeciwko Lidla przy Struga, przystępne ceny, miła obsługa, zawsze ładne strzyżenie, i zawsze udana fryzura. http://fryzjerka.radom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyBiiird
Chciałam podzielić się z Wami moim doświadczeniem z salonem fryzjerskim "Beata". Pani Beata jest nastawiona tylko i wyłącznie na kasę. Miałam tam zabieg dekoloryzacji (totalnie nieudany), wychodząc z tamtąd moje włosy wyglądały zdecydowanie gorzej niż przed zabiegiem. Nakładnao mi na włosy trzykrotnie dekoloryzator, po czym na całośc położono farbę, którą włosy od połowy swojej długośi tak wchłonęły, że wyglądają tak jak pierwotnie, czyli są praktycznie czarne. Wyglądam jakbym miała wielki odrost, włosy mam koloru rudo czarnego. Za cały ten zabieg zapłaciłam 350 zł. A na moje nie zadowolenie usłyszałam tylko, że kolor będzie się wymywał. Teraz chodzę po innych fryzjerach szukając ratunku. "Beata" jest znana na mieście i wszyscy frzyjerzy u których byłam są bardzo zaskoczeni, że wypuściała mnie z salonu w takim stanie. No cóż, ja do niej trafiłam również z polecenia znajomych, po to chyba żeby przkonać się samemu, że nie warto. GORĄCO NIE POLECAM. Panią Beatę nie wiele obchodzi końcowy efekt jej pracy i zadowolenie klienta, najważniejsze żeby skasować pieniądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia2311
Witam Czy zna ktoś salon albo chociaż prywatną kosmetyczkę w Radomiu gdzie mogę zrobić trwałą na rzęsy? Szukam od kilku tygodni,obdzwoniłam wszystkie dostępne w necie salony...i nic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwala???
Chodzi Ci o rzęsy metodą 1:1, 2D i 3D? bo nie wiem co to jest trwała na rzęsy szczerze mówiąc:P Beata: 669-131-145 oczywiscie z radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia2311
Chodzi mi o taką "prawdziwą" trwałą ondulację na rzęsy ;) Na przyklejone do specjalnego wałeczka rzęsy górnej powieki nanosi się całkowicie bezpieczny dla oczu płyn ondulujący a następnie się go utrwala. Dookoła Radomia robią a u nas panie w salonach robią tylko wieelkie oczy gdy pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem dyplomowaną wizażystką i charakteryzatorką. Od dwóch lat pracuję jako wizażystka w jednej ze znanych marek kosmetycznych. Kontakt z makijażem mam na co dzień także jestem na bieżąco z najnowszymi trendami :) korzystając, że w Sylwestra będę w Radomiu chciałabym zaoferować Panią usługę bajecznego sylwestrowego makijażu! :) Zostały mi już w tej chwili dwa ostatnie miejsca także proszę się spieszyć :) kępki rzęs gratis! W celu uzyskania innych informacji bądź przykładowych zdjęć proszę o kontakt drogą mailową: anna.wysocka90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1211
Jeśli chodzi o makijaż to Pani Magda z Laser Clinic maluje super. Serdecznie wam polecam. www.laser-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka122
Szczerze polecam makijaż permanentny w Laser Clinic. Mam super brwi a moja twarz dzięki tak pięknie wykonanemu zabiegowi znów wygląda świetnie. Umówcie się na bezpłatną wizualizację. Polecam laser-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Studio Kosmetyki Profesjonalnej u Pani Agnieszki bez obaw możesz poddać się zabiegowi makijażu permanentnego, natryskowemu opalaniu oraz depilacji laserowej. Pełną ofertę znajdziesz na firmowej stronie pod adresem www.studiokosmetyki.com. Tam również możesz zarezerwować sobie wcześniej termin wizyty na wybrany zabieg albo u szefowej albo u Pani Karoliny i Pani Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna3333
Ja polecam ci Studio Kosmetyki Profesjonalnej, którego ofertę znajdziesz pod adresem www.studiokosmetyki.com. Możesz tam liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi. Właścicielka salonu Pani Agnieszka zaproponowała mi ostatnio makijaż permanentny, z którego jestem bardzo zadowolona i który szczerze polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, też kiedyś miałam takie problemy, czy znajdę kogoś dobrego, co mi zrobi wymarzony makijaż, jak i fryzurę... Powiedziałam dość i poszłam do szkoły policealnej NOVA, na focha 12 i zrobiłam kurs kosmetyczny i fryzjerski, wszystko za rozsądne ceny. Teraz sama sobie robię, a tym bardziej jeszcze zarabiam na tym. Także dziewczyny, bierzcie sprawy w swoje ręce! :) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kole żanka poleciła mi klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) i okazało się, że oferta jest bardzo fajna. Poszłam tam na depilację laserową. W klinice wykorzystują bardzo nowoczesny laser Vectus, który naprawdę precyzyjnie i trwale usuwa wszystkie włoski. Jestem po I zabiegu (depilacja łydek kosztowała tylko 270 zł). Koleżanka korzysta z ich usług w Warszawie i mówi mi, że są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nova na focha zapisałam się na kurs henna i regulacja brwi i to za jedyne 99 zł , aż nie mogę się doczekać, kurs tuż tuż, trzeba się spieszyć, bo miejsc zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś polecić kogoś sensownego w radomiu? póki co kierowałam się opiniami z https://www.dobryfryzjer.pl/radom ale może ktoś zna jakiś fajny nowy salon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam atelier Christianna Kilinskiego czesalam sie tam na slub i bylam mega, mega zadowolona. Makijaz wykonywala mi Kamila Patyna Make Up do znalezienia na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie ogłoszeń na aktywnamarka.pl, może tam coś znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalne
Bardzo polecam www.eliko-uroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Kasię, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Olender Beauty Spot. Wykonywałam makijaż permanentny brwi - cudo! Precyzyjnie, dokładnie i symetrycznie. Kolor i kształt dobrane idealnie do mojej urody. Jak dla mnie najlepsza w Radomiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×