Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolka

kosmetyczka i fryzjer w Radomiu

Polecane posty

Gość imili86
wiesz co mam kuzynke ktora ma strasznie cienkie wlosy i rzadkie ...i tez ja pieknie uczesala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile placilas za ta fryzurke??jej chyba sie tam wybiore,a moze wiesz gdzie moga mnie fajnie umalowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
powiem ci tak nie wiem czasami czy tam wykonuja makijazu slubnego ale na pewno na przeciwko salonu jest ganbinet kosmetyczny wiec tam pewnie a za fryzurke placilam 100 zl...jak chceszs to czesala mnie Pani mariolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje pewnie sprawdze ten salon w poszukiwaniu tego jednego heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
zycze powodzenia w szukaniu a kiedy slub :) ... eh bo u mnie dopiero pazdziernik 2008 :( chcielismy w tym roku ale juz brat narzeczonego bierze slub i za duzy wydatek pozniej :) ... no i musze znalesc chwilke czasu zeby pojechac do radomia poszukac sali itd bo ja ze slaska jestem a narzeczony z okolic radomia :) dlatego tam weselicho bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore slub 20 pazdziernika :)mam nadzieje ze bedzie ladniutka pogoda:) hahah bedziemy slubowaly w tym samym miesiacu.A dlaczego nie robisz wesela w swoich stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
dlatego ze tam mam całą swoją rodzinę ...i nie bedzie problemu tam z noclegami..tu mam jedyniejedna siostre od taty no i jej dzieci ze swoimi rodzinami wiec wiesz...w ogole wesele w radomiu to jest wesele a nie to co tutaj na slasku...brat narzecoznego robi wlasnie tutaj na slasku bo ma narzeczona stad ale zespol bierze z radomia czy spod zwolenia nie wiem dokladnie ale chcial zeby bylo udane bo tutaj jest lipa...no i gdyybm tu robila to pewnie sporo by odmowilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie,ja wlasnie bede miala problem z gosci mojego chlopaka gdyz beda musieli przyjechac ok 200km i wlasnie sie zastanawiamy czy wynajac autokar dla nich czy oplacic hotel ale wersja z hotelem naprawde uderzy nas po kieszeni:(ale mamy zamiar pytac gosci przy okazji roznoszenia zaproszen ktory wariant lepiej im pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no dokładnie wiem jak brat narzecoznego wlasnie bedzie pokoje w hotelu rezerwowal i to jest fakt ze strasznie po kieszeni daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Afrodycie mozesz zrobic i makijaż i sie uczesac bo Afrodyta z Hallera ma dodatkowy punkt na skłodowskiej w salonie fryzjerskim focus. ja polecam agnieszke świetnie czesze a makijaz robi kosmetyczka z Afrodyty z Hallera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzza80 a robilas moze tam makijaz ?? czy slyszalas od kolezanek? orientujesz sie moze jakie sa ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z Radomia i szukam makijażystki. Czesać mnie będzie Anna Kruk z Salonu na Moniuszki Anna i Honorata- moja sprawdzona fryzjerka :) gorąco polecam, taki salonik w bramie za urzedem stanu cywilnego po lewej stronie idąc w stronę zeromskiego. tez nie mieszkam w Radomiu b w wawie i niestety juz nie wiem gdzie sie udac po kwiatki i na jakis makijaż :( poradźcie wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick ja mam taka sama sytuacje ostatnie lata mieszkalam w rzeszowie a teraz musze wybrac fryzjera i kosmetyczke w radomi i tez mam te same dylematy.Ja bede musiala zdecydowac miedzy Nefretete,Afrodyta jesli chodzi o makijaz jesli o fryzure to dziewczyny polecaja Salon Beata kolo katedry salon w dawnym minimalu i salon Malgorzata nad rzeczkoa na struga .Tym bardziej ciezka sprawa ze trzeba juz rezerwowac sama nie wiem ktory wybrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej szukając telefonu do sprawdzonej fryzjerki natknęłam się na tą dyskysję.Jestem dyplomowaną WIZAŻYSTKĄ.Pracuję głównie w Warszawie,współpracując z wieloma fotografikami,pismami kobiecymi i agencjami modelek,ale jestem z RADOMIA.Wykonuję makijaże ślubne z dojazdem do klienta.Podaję numer telefonu gdyby któraś z was była zainteresowana 502 650 673. p.s.Lepiej kontaktować się ze mną telefonicznie,gdyż ze względu na tryb pracy rzadko mam czas posiedzieć przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moge to pomoge
czesc dziewzyny chwilowo jestem w kraju wie odam wam namiary na ten salon małgorzata 048 385 80 11 jesli hodzi o lokalizację to jak jest targ nad rzeczką jest sklep firmowy garmażerki SMAKOSZ stojąc do niego przodem salon masz centralnie za plecami. pozdrwaiam i zycze udanej imprezy dziewczyny nie martwcie sie ten dzien i noc tak szybko zleci ze nie bedziecie wiedziały ze juz po całym weselu. teraz jestem mądra bo juz jest po..... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niot
Czy ktoś wie jak czeszą do ślubu w salonie Amikos na Żeromskiego? Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwal
Hej wszystkim mam jedno jednak bardzo ważne dla mnie pytanie i mam nadzieje że być może ktoś znajdzie na nie odpowiedz;) niedługo wychodzę za mąż i chciałabym iść do fryzjera u którego czesałam się kilka lat temu dosyć często mówię o zakładzie fryzjerskim na Traugutta znajdującym się niedaleko Kopernika zaraz za strażą pożarną (po prawej stronie w jadąc w stronę dworca:)uff mam nadzieję że dokładnie wytłumaczyłam:) chodzi mi o jedną z fryzjerek która kiedyś tam pracowała wiem tylko tyle że miała na imię pani MIECIA i że niestety odeszła z pracy żeby otworzyć swój własny zakład fryzjerski...być może ktoś z forum wie gdzie teraz przyjmuje pani Miecia???? bardzo proszę o jakiekolwiek informacje mogące mnie naprowadzić na cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno juz tu nie zagladalam heheh,no bo juz dawno po slubie ale widze ze ktos ten temat wygrzebal. na moj slub zdecydowalam sie na salon kosmetyczno fryzjerski Afrodyta na Kierzkowskiego i bylam super zadowolona .fryzurka przesliczna trzymala sie do rana nienaruszona.Makijaz tez cudowny choc nie obeszlo sie bez probnego oczywiscie .ale przetrwal do rana nic sie nie rozmazalo i wszyscy byli nim zachwyceni .ja mam dobre doswiadczenia z tym salonem wiec jesli bym polecala to ten .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka999
wielokrotnie korzystalam z uslug kosmetyczek i kilka razy wizażystek ,ale najbardziej profesjonalnie wypadłmakijaż w Saloniku Urody na ul,Żeromskiego pod kasztanami .Z wrażenia mowęmi odjęło i zrobiłam tylko \"wow\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna83
Hej! Ja mam ślub w pażdzierniku i jestem w trakcie poszukiwań dobrego fryzjera i makijazystki na ten dzień. Bardzo ciężko jest traić na kogoś, kto dobrze zna się na rzeczy i dobierze fryzurę która będzie dopasowana do konkretnej twarzy, to samo tyczy sie makijazu. Co do moich doswiadczen najgorsze wspomnienia mam z Laurentem. Czesałam sie tam na slub do znajomych. Niedosc, że siedzialam tam 3 godziny, zapłaciłam 120 złotych ( jedynie za pokrecenie włosow lokowka) to wygladałam jak stara baba dosłownie..Liczyłam na cos innego a tymczasem okazuje sie ze sama bym sie lepiej uczesała. Byłam bardzo zła. Dlatego jezeli ktos ma namiary na kogos kto zna sie na rzeczy to prosze dorażdzcie. Nie chciałabym zebym w tym szczegolnym dniu wygladała ta jak wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj podaalam i moge smialo polecic studio fryzur Moniki Pysiak...oraz Kleopatre na okulickiego..oba salony sa super i z czystym sumieniem polceam..idz wyproboj a zobaczysz ze bedziesz zadowolona..:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhumin
a może powiecie gdzie w tym radomiu robicie wesele? Przyłączam się do tego tematu, bo na innych małe prawdopodobieństwo, że znajdę zainteresowanych z Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna83
Dzięki ! Zaufam Ci i wypróbuje te salony:)A mozesz mi jeszcze powiedziec do ktorej pani warto sie zapisac? Z gory dzieki! A co do tego gdzie robimy wesele to w Lesiowie- ta nowa sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o salon Moniki Pysiak to chodzilam do Pani Mariolki...tylko nie wiem czy juz wrocila z macierzynskiego ale raczej tak :) w kleopatrze nie umie sobie przypomniec imienia fryzjerki..ale jak siedzialam tam pare dobrych godzin to widzialam ze wszystkie fajnie wloski robia..zapisz sie na probne fryzurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joja21
hej ! mam wesele w ty roku w sierpniu szukam kosmetyczki zastanawiam sie nad Salonikiem Urody na żeromskiego 46a tam pod kasztanami, co o nim sądzicicie prosze o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joja21
ninka999 ty pisałaś że byłaś zachwycona tym makijażem, a kto Cie malowała ? tam jest p. Aneta i p.Iza u której sie malowałaś? proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakmi1
ostrzegam przed salonem fryzjerskim w M1 zenada poprostu co oni robią a w szczególności p. kasia zero zainteresowania, z pretesjami podchodzi do osoby ze wogóle [przyszła do niej, nie mozna o nic poprosic robią fryzury na odwal i bula kase nie wiem za co... i jeszcze strasza ze jak sie nie podoba fryzura to zrobia inna i sie zapłaci podwójnie tacy uprzejmi , zamiast zrobic wszytko dobrze odrazu- wyszłam z tamtad ze łzami, a co dopiero by miała zrobic panna młoda jak by tak od.... jej fryzure. porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
W Radomiu działa już oddział konsultantów ślubnych Perfect Moments - polecam! Wybierzcie się, zrobią Was kosztorys, ofertę i wtedy możecie podjąć decyzję o tym czy podpisać umowę. Mają też swoje sprawdzone makijażystki! katarzyna.nadolska@perfectmoments.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×