Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opaseczka

JAK SIE TO NOSI DORADŹCIE!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość opaseczka

http://www.allegro.pl/item177812690__hit_modna_opaska_w_grochy_kingmarian_.html kupiłam wczoraj taka szeroką opaskę. Tylko że czerwoną, z imitacji skóry. Mam czerwoną,duzą otrebkę,dlatego chciałam jakiś akcent z nią korespondujący ;) Jak ją się nosi? włosy muszą być zaczesane? rozpuszczone? w kucyku? czy mogę wypuscić grzywkę siegajacą do kosci policzkowych,zaczesaną na bok? Z okularkami przeciwsłonecznymi wygląda to jak z lat 70 :) Kolejny problem...zastanawiam sie czy w ogóle ją założyć.... słyszałam opinię,że opaski są dobre dla nastolatek,a ja mam lat 20..... niby do tej pory nosilam cienkie opaski,ale taka gruba to....dopiero sie rzuca w oczy !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeeeee aleeee aleeee
fgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opaski są teraz bardzo modne i dwudziestolatce też pasują :), a nosi się dowolnie: i do rozpuszczonych i do związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 czarna w kwiaty i barzowo kremowa:) i zamierzam kupic kolejna:) mam 22 lata :) nie uwazam zeby byly dziecinne zwlaszcza ze sa teraz bardzo modne. ja nosze na kazdy mozliwy sposob:) zaleznie od tego jak mi sie wloski uloza. zaczesuje wszystkie wlosy do tylu, wkladam luzno miedzy wlosy, wypuszczam sama grzywke:) wedlug mnie sa super:) z okularkami niestety nie bo mi nie pasuje wielkie jakie sa teraz w sklepach i czula bym sie jak bym miala zbyt duzo na glowie:P pozdrawiam:) dobry pomysl z opaska i torebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×