Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYZA ZE ŚLĄSKA

Ile mozna schudnać w 7 dni na glodowce?

Polecane posty

Gość PYZA ZE ŚLĄSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
chcę byc tydzień tylko na warzywach, tydzień nei jeść, a potem znów tydzień na warzywach, a potem postarać się dawnych grzechów nie popełniać czy to ma sens? czy mam szanse 7 kg stracić? albo nawet 5, ale bardziej na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
chciałabym z Wami, ale od jutra dopiero zaczynam dni warzywne boję się tak z marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-7 kilo
spokojnie możesz stracić na diebie SB w przeciągu 2 tygodni-po co więc się głodzić? ta dietka jest super, nie chodzisz głodna , nie ma porcji głodowych.je się z głową i to jest wąłśnie podstawa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
dzięki 5-7 kg ale ja czytałam, że przy tej diecie nie chudnie się, jak się nie ma wielkiej nadwagi. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glownym celem glodowki jest chyba oczyszczenie organizmu z tego co sie orientuje, ale nie jestem pewna- ekspertem nie jestem lepiej odchudzac sie dluzej i z glowa- wtedy i efekt jest trwalszy a ile mozna schudnac.. no to juz indywidualna sprawa organizmu, chociaz podobno im kto wiecej wazy tym latwiej leca te pierwsze kg w moim przypadku najlepsza dieta sa problemy;/ wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
jak będziesz ćwiczysz i jeść regularnie i mało, to nie będzie ja mam mnóstwo obaw, bo z regularnością i samodyscyplina u mnei źle, więc postanowiłam zrobić głodówkę, bo tez muszę wyglądać....i to wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-7 kilo
nieprawda ja ważyłam 65 kilo(przy wzroście 175), po 2 tygodniach ważę już tylko 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
w głodówce chodzi o oczyszaczanie, ale i chudnięcie przy okazji, podobno zmienia metabolizm na korzyść i smak, ale nie wiem, czy to u wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
5-7 kilo brawo! tylko ze mną jest ten problem, że nie wiem, czy mi się będzie chciało te specjalne posiłki przyrządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
Jejku mam super kiece i nie daruje sobie jak w nia nie wejde :( stat poswiecenie z glodowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
wejdź sobei na www.glodowka.pl i poczytaj brzmi zachęcająco ale to chyba patent dla twardzieli a ja może jednak spróbuję głodówki, a potem SB, jak koleżanka zachęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
ja jadę na 1000kcl też polecam ale wpierw 7 dni glodowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-7 kilo
dziekuję:) ale tam nie ma żadnych "specjalnych "posiłków po prostu pewne produkty się odstawia i odpowiednio się łączy to co sie je.to wszystko to nie jest skomplikowana dieta. są 3 główne posiłki, są przekąski no i trzeba dużo pić, ale tak jest przy każdej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
Pyza, a będziesz robić głodówkę z marszu, czy pojedziesz troche na warzywkach? pamiętaj, że inaczej możesz sie źle czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
ale będę pić oprucz wody herbaty ,zielona,z zorawiny,bratka może do wody dodam troche cytryny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
nie mam wyjscia schudlam juz 11 kilo i jeszcze 10 przedemna ale jak pozbede sie tych 5 to juz na weselichu bede calkiem ,calkiem wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm i masz zamiar ciagnac ta glodowke do wesela? przeciez nie bedziesz miala sily na zadna zabawe, tance czy cos... a nie daj boze do tego jakis alkohol, to wiele z wesela Ci nie pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
moze faktycznie bede pila ski roscieczone z woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
jesli chodzi o alkochol to nie pije czasem kieliszek wina ,a przestane chyba w piatek wiec zmieniam pytanie :) ile strace na glodowie w 5 dni a nie w 7 :) i chyba powinnam sobie siłke darowac w tym tygodniu ?jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
wiesz, ja tam rozumiem nasze babskie głupoty ale uważam, że może jak masz tylko tydzień, to zrób sobie te warzywa i soki, ale nie głoduj ze 2-3 kg Ci padnie możesz też pochodzić na sunę do drugi dzień poćwiczyć brzuszki na pewno będzie efekt a nie zmarnujesz sobie tego, co osiągnęłaś do tej pory i pow eselu będziesz mogła wrócić do swoich planów dietkowych - oczywiście bez obżarstwa i pijaństwa na weselu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc blondynka- masz racje... i jeszcze bedzie miala sily na zabawe na weselu bo co po ladnym wygladzie, jak wesele spedzic siedzac w kacie ? wyszalec sie trzeba!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc blondynka
czytałam, że jak człowiek dopbrze się przygotuje do głodówki to może ćwiczyć, niektórzy maja full energii czytałam też o takiej głodówce uproszczonej: dzień przygotowania, 4-5 dni głodówki i 1 dzień na wyjście pisali, że można schudną 4-5 kg ale nie wiem, czy to prawda to było w jakimś Twoim Stylu czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza ze slaska
moze i tak :) oki od jutra postanowienie glodowe a dzisiaj spadam spac do jutra PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza ze slaska
Witam a wiec wypilam juz 2szklanki soku wycisnietego z marchwi i jablka ,rozcieczonego z woda,i 0,5 litra herbaty zielonej i biegam non stop na siusiu :),ale moze mi sie udazgubic:)kilosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to ja tez sie dołączam do Was dziewczyny :) to dziś pierwszy dzien głodówki waga dziś :72 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pza ze ślaska
Witam kolezankę :) Jejku jak mi w brzuchu strasznie sie przelewa od nadmiaru plynu ha ha ha:) Ale ogołem czuje się bardzo dobrze :)nie boli mnie glowa nie czuje głodu pelen luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycza noc
nóz się otwiera, schudniesz 5 kg w tydzien, a pozniej przytyjesz 15 kg w 3 tygodnie, tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycza noc
zdrowe odchudzanie to w granicach kilograma na tydzien, nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×