Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jeszcze raz

zmywarka-kilka pytań

Polecane posty

Gość ja tam sie nie chce narazac
ale codzienne mycie naczyn w zmywarce nie jest tanie:( :( :( ja staram sie ja wlaczec co 2 dzien, gary myje w zlewie bo jak je wloze do zmywarki to za duzo miejsca zajmuja.. jest nas czworo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz - to jest obojetne w jakim kraju sie zyje wszedzie jednakowo wszystko jest droge nigdzie nie leci z nieba. niepowinno sie liczyc tylko ile kosztuje woda i prad trzeba swoja prace liczyc bo ta jest bardzo droga, jezeli twoje zdrowie odmowi posluszenstwa to nie kupisz go nawet za najwieksze pieniadze jezeli chodzi o wartosc pieniedzy to 1 euro = 1 zloty jezeli przyjade do polski to jest to 4 zlote a w domu 1 = 1 i nie inaczej pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy klasa AAA I AAB?I czym się różnią? Czym się kierować przy zakupie zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankhaXXX
Witam ;) Od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczka zm elektrolux i.. i jak narazie jestem zachwycona! Naczynia czyste a ja w tym czasie moglam poszperac po necie szukajac ciekawostek na ten temat. ..ale wracajac do tematu: AAA i podobne to oznaczenia jakosci \"zm\". Moja ma akurat wszystko AAA i dlatego ja wybralam. A - jest to klasa \"oszczednosci\" tak jakby. W przedziale od A do G jest najlepsza, czyli na A suszenie - znaczy super na A energooszczednosc, zuzycie wody itd itd. własnie szukalam jak to jest z drewnem w zmywarce bo instrukcja raczej nie poleca, by je tam umieszczac ale przez nieuwage wsadzilam patelnie (taka \"dzieci po dzieciach\" z drewniana raczka. Nic sie nie stalo, raczka wyglada normalnie i czysto - ba.. ze starej jak swiat zeliwnej patelni schodzi powoli zewnetrzny osad, ktory byl tam od zawsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fri
Witam, widzę że poruszono tu kilka istotnych spraw które i mnie pomogły rozszyfrować tajemnice mojej zmywarki, mam jednak prośbę posiadam także używaną zmywarkę firmy Miele Turbothermic G460SC i panel jest po niemiecku, byłbym wdzięczny jakby ktoś miał linka z instrukcją, bądź podesłal ja na maila bembenio1@o2.pl Część panelu oczywiście przetłumaczyłem sobie ze słownikiem, wiem już gdzie wsypywać sól, ale nie mogę dojść gdzie dokładnie wlewa się ten nabłyszczacz, też jest tam takie pokrętło z cyferkami, gdzie np wkładać te tabletki bo mam tam dwie kieszonki jedną zamykaną do połowy z cyferką I i drugą zamykaną całkiem z cyferką II Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tl
Z góry dziekuję, przyłączyłam się do wątku i też niektóre moje wątpliwości zostały rozwiane. Miele to bardzo dobra firma. Ja mam podobnej klasy, Franke. I tu jeszcze mam takie pytanie. Z jakiejfunkcji, trybu najczęściej używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimini23
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Sama kupiłam niedawno zmywarkę i miałam podobne pytania! ;) W ogóle wybrałam Siemensa z media expert i jak wyślę formularz to dostanę roczny zapas tabletek finish quantum, chciałam tylko zmywarkę, a tu taki miły dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×