Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Migrenowcy-tutaj!

Polecane posty

Czy ktoś z Was cierpi na migrenę? Jak sobie z tym radzicie? Kiedy ja mam migrenę, to nie pomaga mi żaden lek, umieram przez trzy dni, ból jest ostry, przeszywający, jest mi niedobrze... Troszkę ulgi czuję po pastylce CEFALGIN, jest tania i najlepsza moim zdaniem. Ostatni atak miałam trzy tygodnie temu. Podzielcie się ze mną swoimi sposobami na migrenę, opowiedzcie swoją historię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam migreny. Co pomaga - nic, tylko sen. Ale od dobrych 8 lat, nie miewam już potwornych bóli głowy, które towarzyszyły migrenie, jedynie przez ok 30 min. tzw. aurę jasną, czyli nic nie widzę, i potem się wszystko uspokaja. Trzeba te 30 min przeczekac w przyciemnionym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczekać_____
Przeczekać + podwójna dawka przeciwbólowego. Czasami wspomagam też Migrenolem, czeskim olejkiem aromatycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjajah
A o sumatriptanach panie słyszały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam smarować się amolem, olejkiem chińskim i innymi cudami wiankami. I co z tego? Wielkie nic. Podobno Aulin jest dobry, mnie na przykład pyralgina w czopkach wogole przestała pomagać. A co to te su...coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cierpię na potworne bóle głowy, trwają nawet do 5 dni.Dopadają mnie raz w miesiącu obowiązkowo przy miesiączce, a czasem również i częściej, przy okazji stresu lub jakiegoś wysiłku. Nie pomagają mi żadne leki bez recepty.A ponieważ mam już tego dosyć, bo bóle coraz częściej uniemożliwiją mi pracę, muszę się zwalniać z roboty, wymiotuję i normalnie jestem nie do życia idę we czwartek do neurologa. Jestem z Łodzi, może ktoś da namiary do dobrego specjalisty od migreny. Ja idę do doktora Rożnieckiego. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etr
Przy migrenie skuteczna jest akupunktura. Po klilku zabiegach nakłuwania (lekarka z Mongolii - Łódź) minęły okropne napady migreny trwające średnio 2-3 dni. Zabiegi trzeba powtarzać co kilka lat. Niestety, straciłam ostatnio kontakt z lekarką (zlikwidowano Przychodnię w której przyjmowała) i martwię się co będzie za rok. Najwyżej pójdę do innego lekarza (ale ta lekarka była wyjątkowa). Atak migreny przerywają tylko leki nowej generacji, dostępne na receptę (Imigram, Sumamigram, ... ). Inne środki czy zabiegi są nieskuteczne - szkoda żałądka i wątroby. Trzeba przetrzymać atak jak najłagodniej (przeleżeć, przespać w spokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 28
Witam ja również od liceum cierpę na migrenę, i jakoś specjalnie bym tego nie leczyła gdyby nie ostatnio trwajacy trzy mieśiące ból głowy dzień w dzień, wymioty światłowstręt... rezonans nic nie wykazał na tk czekam, ale co istotne to to że dziś odebrałam wyniki z boleriozy i co okazało się ze IGM mam bardzo wysokie i dostałam antybiotyki ale na poradnie chorób zakaznych poczekam pó łroku .. zresztą tak jak na wszystkie inne badania ... moje diagnoza nasiolnego bólu głowy trwa już pół roku i gdyby nie to ze przyśpieszam niektóre rzeczy prywatnie męczyłabym się dalej.. zalecam wszystkim migrenowcom zrobić ten test, sama bym na to nie wpadła gdyby mi pani dr nie poradziłą.. niewiem czy to było przzyczyną bóli ale napewno może to nasilić objawy migreny.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenab5
Ja cierpię na migrenę od 20 lat jest to najprawdopodobniej na tle miesiączkowym Pozdrawiam serdecznie Mam na imię Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie może to komuś pomoże na migrenę pomaga kawa z ganodermą lub herbata z ganodermą.Ganoderma jest to grzyb reishi leczniczy z Dalekiego wschodu.Produkty sa dostepne przez internet wystarczy wpisać kawa z ganodermą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×