Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfgfgfgfgfgfgfgf

czy szczupla moze ???

Polecane posty

Gość gfgfgfgfgfgfgfgf

szczupla znaczy 80/60/80 pare :) zakladac pasek w talii, nie bedzie to glupio wygladać? u mnie w klasie sa 2 dziewczyny ktore mi non stop dogaduja ze jestem za chuda,ze pewnie mam problem z jedzeniem itp. dlatego boje sie te swoja chudosc podkreslac, moze one maja racje,ze bedac tak szcupla nie powinnam sie tak ubierac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgfgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgfgf
pospieszylam sie... dzieki, ale one tym swoim gadaniem sprawily,ze zaczelam wstydzić sie swojego ciala :( teraz wydaje mi sie,ze one sa "normalne" (a są prawie 2 razy takie jak ja ) a ja nie... juz sobie wyobrazam co beda mowilc jak przyjde z tym paskiem, dopiero bedą wyzwiska :( a ja nie potrafie sie bronic... poza tym bardzo sie przejmuje tym co mowia inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Ty chyba żartujesz
masz prawie idealne wymiary! Nie przejmuj się co mówią Ci tamte zazdrośnice! Pewnie chciałyby mieć taką figurę jak Ty a niestety nie mają. Są zazdrosne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakrrkrkr
mysle ze bedziesz ladnie wygladac, ja tak czasem nosze, mam wymiary 82/61/90 wiec bioderka troche szersze i wyglada to ok. byle nie gruby pasek! widziaalm takie 10-15cm i w takim na pewno nie bedziesz korzystnie wygladala :) ale cienszy pasek dla urozmaienia stroju i podkreslenia talii mysle ze jak nabardziej. a masz widoczne biodra czy chlopieca figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgfgf
slabo widoczne ale są ;) chce ten pasek nosic do sukienki takiej rozkloszowanej wiec ona doda mi torche bioder, mysle,ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgfgf
ale w nodze tez mam takie wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile do tego masz wzrostu
:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno droga
ja wiem co Ty czujesz! u mnie jest identycznie....w klasie niektore panny gadają mi zlosliwie "Bożżże jaka Ty CHUDA!!" albo "Moge Ci oddac troche " itp itd... ja tez juz mialam tak ze wstydzilam sie siebie....i to bardzo;/ ale teraz :D nie interesuje sie nikim :d jesli ktos mi mowi ze jestem bardzo szczuplutka albo chuda to odpowiadam "dobrze ze nie gruba" "dziękuje Bogu ze taka jestem" to sa moje odpowiedzi odrazu sie zamykają :D mam sliczną figurkę i to mi sie podoba! a paseczek jak najbardziej noś noś noś! :D ja nosze bo bardzo mi sie to podoba :D a Ty tez masz tak ze przewaznie te grubsze osoby Ci mówią ze booony jaka Ty chuda,przytyj troche?? bo u mnie jest wlasnie tak! dziwne nie? buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile do tego masz wzrostu
upupupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgfgfgf
dokladnie, dziewczyny o "idealnej" wadze nic sie mnie nie czepiaja tylko te grubsze :( ja wiem,ze one maja kopmpleksy ale to ich nie usprawiedliwia... mam 168 w kapeluszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to płaska jesteś a nie chuda
:P mie łam się. dla zdrowia lepiej być nawet za chudym, niż za grubym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym sie nie przejmuj!! masz super wymiary i ciesz się tym! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL LOL LOL
fgfgfgfgfgfgf ---> no masz tyle co ja prawie bo ja mam 170 cm i moje wymiary to 90-67-90 i nie powiedziałabym,ze jestem normalnej budowy bo jestem za chuda :/ wiec nie rozumiem jak możesz być ze swoimi marnymi 80 cm nie chuda:/ na 100% jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL LOL LOL
A to,ze ejstem za chuda to nie mój wymysł bo słyszę to na każdym kroku,więc to nie tylko moje urojenia:) koleżkni maja racje - jesteś chudziną i to straszna w sumie to się ceiszę,ze mam te swoje 90 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×