Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie do pracownikow Deichmana a moze do RKS lub OKS o co chodzi w pracy w tej firmie na czym powinien skupic sie pracownik? Ja pracowalam w firmie 6miesiecy i wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie ze kierowniczka nie przedluzy ze mna umowy spodziewalam sie tego poniewaz caly czas mnie zle traktowala . wynyslala mi zadania domowe i dawala najmniej godzin nawet polowe tego co innym.Dzisiaj powiedziala ze jej bardzo przykro,wiele nad tym myslala i stwierdzila dzisiaj ze nie podpisze ze mna kiolejnej umowy(wlasnie sprawdzilam ze 11 dni temu pojawilo sie w internecie ogloszenie o wakacie w naqszym sklepie).Spytalam jej dlaczego przeciez staram sie jestem zaangazowana w maju mialam 60h imam 41000utargu,a pupilka szefowej przy 130h.31000 uslyszalam ze z firmie nie chodzi o utargi.......,powiedzialam ze sprawnie,szybko wciagam towar w system wspomniana kolezanka przeciagala w pn. meski i ukladala od prawej strony 9(tak wszystko zrobila) odp.kier.nie chodzi o prace z towarem.....nievmam na koncie pomylki w wyniku ktorej firma poniosla straty -sprzedaz butow np.lewy 42 a prawy 43 niektore kolezanki maja ich po kilka(doszla do tego kierowniczka).Fakt mam na sumieniu grzech ale ocencie go sami 5.05. robilam przebudowe z pupilka kierowniczki zostalysmy po godzinach zeby dokonczyc w pewnym momencie wyszlam sprawdzic o ktorej odjezdza moj autobus okazalo sie ze odjechal a nastepny jest za godzine;wrocilam i ze smiechem powiedzialam ze przez nia odjechal mi autobus i wrocilam do pracy.na drugi dzien bylam wezwana na dywanik ze kolezanka przezemnie jest zestresowana.Ta sama kolezanka ktoregos dnia siedziala na zapleczu a gdy otworzylam drzwi i powiedzialam aby podala mi lewego Nika kazala mi wejsc zebym sama wziela komentujac to......Aniech sobie kradna,ja jej nie posluchalam,ale kilka dni pozniej na naszym sklepie zginelo 8par klapek Fila nie chodzi tez o dbanie o powierzone nam dobro firmy A WIEC PROSZE WYTLUMACZCIE MI O CO CHODZI W DOICHMANIE?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie tak na kierowników, a powiedzcie, co oni tak naprawde robią? Pomagają wam na zmianie? Rozkładają z wami towar i obsługują klientów, czy siedzą w biurze i wszystkich opieprz***. Jestem ciekawa bo staram się o pracę jako kierownik i nie wyobrażam sobie nie pracować "ramię w ramie" z ekipą i tylko ich demotywować. Jak naprawdę wygląda praca kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzankapomorzanka
mój kierownik pracuje razem z nami ,ma swoje zdanie ,ale siedzi na kasie ,pomaga przy towarze ,wciąga i obsługuje klientów ,ma za to inne wady ale to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim mieście jest kilka sklepów Deichmann.Kierownicy są różni,każdy z nas ma przecież inną osobowość."Biuro" kierownika jest na sklepie.Pracuje razem z nami przy obsłudze klienta, przy dostawie.Nie musi stać nad nami i nas motywować do pracy.W piątek otrzymujemy postanowienia i to jest nasz motywator do działań.Każda z nas wie co jest do zrobienia i przy współpracy z kierownikiem osiągamy cel do którego dążymy.Fakt dużo zależy od dobrej organizacji pracy i chęci pracowników.No ja trafiłam na dobry zespół i nie mogę narzekać.Proponuję koleżankom w swoim gronie wyjaśnić w cztery oczy jakieś nieporozumienia.Opisywanie tego na forum nie da żadnego rozwiązania, wręcz przeciwnie zaostrzy sytuację.A operując imionami naruszacie koleżanek prywatność i same sobie wystawiacie złą wizytówkę . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzankapomorzanka
to ,że poprzedniczka ujawniła imiona koleżanek które ją irytują to chyba raczej wynik flustracji ,rozumiem ,że są osoby w pracy które potrafią zepsuć nam dzień lub zdołować nas psychicznie .Niestety ,trzeba znaleźć jakiś sposób żeby nie zaszkodziło to nam i naszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIODO
Pani/Pan, która/który dokonał/a wpisu o Galerii Łódzkiej wskazując na pracownice ze sklepu po imieniu złamał/a zasady ochrony danych osobowych. Nieznajomośc prawa szkodzi! odsyłam do przeczytania ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. i ustaw wydanych przez GIODO. w tym konkretnym wpisie i w tym konkretnym przypadku za publiczne wskazanie informacji można sądzić z art.212 kodeksu karnego- przestepstwo zniesławienia oraz z art.216 kodeksu karnego-przestepstwo zniewagi. Wskazane pracownice z imienia Anna i Iwona dodatkowo moga dochodzić zadośćuczynienia na drodze sądowej z powództwa cywilnego. Zlożone zawiadomienie w prokuraturzepozwoli informatykom dotrzeć do autora wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzankapomorzanka
a i kiedy letnie przeceny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 26.05.2014 . Fakt ilość kas zależy od obrotu ale w myśl e-maila, sklepy które nie osiągają obrotu a mają 2 kasy, będą miały je likwidowane/wymieniane sukcesywnie od 2015 r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest stawka za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że dobra.To zależy od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko ze godzin tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo, halo jestem na urlopie, na forum cisza, co tam w Deichmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko wszystko ok.Na urlopie to się odpoczywa .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w urlop przejmuje się firmą ? :) Niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak akurat przejmuję się firmą Deichmann, nie ma żadnej dyskusji na forum to się pytam czy pod moją nieobecność tak by się poprawiło, grafiki po 7 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poprawiło się właśnie wykreślono nam po 2 dni w grafiku,bo brak klientów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEZON URLOPOWY UWAZAM ZA OTWARTY ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoeurospokokoko
W hymnie jest z ziemi włoskiej do polskiej a w wawce z ziemi stalowej do łudzkiej a z łudzkiej do łomianek xD ajjjj te długie jezory xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam dobry stan konta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz chyba dzisiaj powinna byc ta marna wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna :( ale zeby była dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co chodzi ale.....z łudzkiej ....do łódzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miesiąc temat sie powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kiedy wypłata bedzie to juz rutyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata od godziny 14 jest na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pod kims dolki kopie ale niech chociaz konkretnie napisze o co chodzi, poki jeszcze sam w nie nie wpadl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoeurospokokoko
Nie ma drugiego dna tu, ktos tak se walnal ploteczke a ja dla smiechawy powtarzam zeby bylo smieszniej jeszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy wyniki tego durnego tajemniczego??????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o informację ile zarabia kierownik sklepu niskoobrotowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×