Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ale ja nie jestem ta co wypisuje na temat galerii łódzkiej ;) sam/a sibie napisz do prezesa, podoba CI się, że tak o nim piszesz, na co jeszcze czekasz i chcesz wykorzystac inną osobę, pisz juz liścior do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wykorzystywać jak nie ma powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z tobą człowieku jest nie tak jak chodzisz za ludzmi i ich śledzisz...To może zahaczać pod paragraf. Wygląda na to że stałes i obserwowałeś panią jak wchodzi do sklepu, potem poczekałeś jak wyjdzie i dalej za nią szedłeś...Masz dużo czasu...Pewnie nie pracujesz i ci się nudzi...Co ci to przeszkadza że ktoś roznosi ulotki i wchodzi np. do sklepu na chwilę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc pracuje w Deichmanie ale mam coraz bardziej dosc,lubie prace kontakt z klientami ale nie znosze ukladow.Nie wiem czy tak jest wszedzie ale u nas trzeba podlizywac sie kierowniczce (ja tego nie potrafie i nie chce robic) i mam przechlapane.gdzies po cichu dowiaduje sie o awansach kolezanek propozycjach kierowniczki na szkolenia .osttnio juz nawet dziewczyny zauwazyly ze mnie zlle traktuje ale ocziscie przy niej nie powiedza slowa aby nie podpasc.czy tak musi byc?....Czy nie wystarczy ze dobrze wykonuje sswoja prace i sie angazuje ? POMOCY'''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie takich pomówień.Nikogo nie śledzę.Dziwię się,że popierasz wykorzystywanie czasu służbowego w celach prywatnych.Wobec tego gratuluję.Aby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki pomysl na spedzenie majowki w taka piekna pogode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrać kożuch i pod piec,albo zaciągnąć męża pod pierzynkę :)--chyba ta druga wersja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralam tę druga opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 91
Zwracam się z prośbą do wszystkich kasjerek, ekspedientek, kelnerek, hostess itp. o wypełnienie anonimowej ankiety dot. warunków bhp i czasu Waszej pracy. Ankieta posłuży wyłącznie badaniu potrzebnemu na studiach. Im więcej wypełnień - tym lepiej. Każda rzetelnie wypełniona ankieta się liczy. Z góry wielkie dzięki www.ankietka.pl/ankieta/146784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam przebudowa :) :) :) ,z damskim to trochę przesadzili-- za dużo pieprzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak co roku... zamiast ustanowic jedną wersję aby się trzymała cały czas to co chwila się zmienia, najpierw półbuty, potem koturny, sznurowane itd. teraz znów z zakrytym przodem i odkrytym a za rok znowu cos innego wymyślą... zresztą całe te przebudowy są bez sensu... zamiast w jednym miejscu miec skumulowane obuwie letnie i tylko tym miejscem operować, przychodzi zima to pakujemy lato i wystawiamy zimę bez przesuwania, co chwila klienci się burzą, że coś było dwa dni temu tam a teraz jest tu lub nie ma... inne sklepy raczej tak mają, że towar caloroczny nie zmienia swojego położenia... ale co zrobić robaki zapier**lają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wkurza to chodzenie z pudłami w te i wewte. A największy bezsens, że ciągle tylko 2 osoby na zmianie i właściwie przestawia 1 osoba - bo druga albo na kasie albo reklamacje itp. Budżet budżetem, ale tu chyba jest coś nie halo. A to wybieranie: stary sezon, nowy sezon, koturny, koturny na korku, sznurowane, wsuwane, zabudowane - niedługo pewnie kolorami będziemy segregować czy to w ogóle ma jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze... dla klienta nie ma żadnego znaczenia... najważniejsze aby było posortowane według rodzaju i tyle, ok niech będą już te bloki z marek i rodzaju ale kombinowanie właśnie to już przestaje być miłe... właśnie budżet, coraz mniejszy a roboty coraz więcej, w CCC rozkładaja towar przed otwarciem, wszelkie dostawy również a w trakcie otwarcia obsługa ciągle, zero przeciągania, jedynie co to brakujące rozmiary w razie czego donoszą i koniec a my wiecznie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym posegregował: skóra - tworzywo. i w obrębie tych bloków - sandały, klapki, pólbuty itp. A nie baleriny nowy sezon - skóra z tworzywem, stary sezon - skóra z tworzywem. I wychodzą bloki jak kolorowe jarmarki - ni to ładne ni to przejrzyste i estetyczne. No ale komuś na górze płacą za to, żeby wiedział co robi, więc nie wnikam - prosty robol jestem. A ta przebudowa na jedną osobę to jakaś porażka - u nas dodatkowa obsada no i przed otwarciem już zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z GALERII ŁÓDZKIEJ bierzcie się za pracę,a nie głupoty wypisujecie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nic nie robić,po sklepach chodzić i przymierzać ciuchy,buty.biżuterię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję krótko ale tych bloków zupełnie nie kumam ,ustawienie wiosenne co rusz się zmieniało ,po trzech dniach wolnego buty znowu były gdzie indziej ,wciągać ok ,ale te bloki masakra ...nawet się nie garnę do tego bo jeszcze coś namieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrowienia dla wielbiciela,wielbicielki G.Ł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wypowiecie się na temat nowych pudełek,które podobno miały nam tak ułatwić pracę? Bo moim skromnym zdaniem są do d**y:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie się je układa w sztaplu - szczególnie jak już parę przychodzi zgniecionych :) A i te buty, które to każdy oddzielnie zapakowany w papier jak świeże bułeczki (gallus albo easy) - no chyba komuś z porcelaną się pomyliło hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Bardzo pomysłowo , japoneczki chude a nowych kartoników 4 nie wciśniesz. No ale przecież tyle miejsca mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja mogłabym prosić centrale o informację na temat ; czy do piątku będzie wypłata? z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi byc bo 10.05 to chyba niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudełka to porażka totalna... dodatkowo dochodzą memphisy sandały big kartony dwa wchodza na sztapel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a catwalk-i obok highlnd-ów wygladaja rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to świadczy o tym,że takie ustawienie towaru powinien projektować sprzedawca, a nie ktoś kto siedzi za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam Eurowizje.Śpewała przed chwilą KOBIETA Z BRODĄ.Pieknie śpiewał(a).GENDER !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej kosmita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygra głos ma piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kto wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×