Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Z czystej ciekawości się nie dowiesz :D To chyba logiczne, że osoby spoza firmy też tu zaglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że nie pracuje, może jestem nowym pracownikiem i jeszcze dokładnie nie wiem jak takie sprawy wyglądają. Jeżeli moje pytania ci się nie podobają to nie musisz na nie odpowiadać, a tym bardziej tutaj wchodzić, to jest otwarte forum a nie jakaś zamknięta grupa ... Można trochę z kulturą podejść do posta a nie od razu z agresją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robcie tajemnicy, potraficie narzekac to i pochwalcie firme bo malo jest sklepow gdzie personel dostal po 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim pracownikom życzę spokojnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy pracowniku przyszedł mail na sklep i na pewno twój kierownik nie schował go do szuflady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się ze w ogóle coś dostajecie na święta a nie marudzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś się nudzi i już wypowiada się na forum.ŚWIĘTA są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wychodzicie za dzień urlopu po zmianach na stawkach urlopowych? wg mnie to strasznie duże różnice się zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto korzysta z was z opieki na dziecko ? Dwa dni się przysługuje ,czy nikt nie korzysta w obawie przed utratą pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym sklepie wszystkie uprawnione osoby bez problemu wykorzystują te dni na opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas też wszyscy kożystają z opieki, wręcz kierownictwo o dziwo samo przypomina o wykożystaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie przypomina, ale wszyscy korzystają bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko , że u nas kierowniczka ustala dni jakie mamy wybrać na opiekę na dziecko. Szkoda gadać. Po to opieka jest, że w nagłym przypadku dzwonię i mówię, że biorę opiekę bo mi dziecko wymiotuje i nie mam z kim je zostawić. To nie jest ważne w tej firmie. Ustala się z góry jakie dwa dni wybiera się( u nas robi to kierowniczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam się czy my aby na pewno pracujemy w tej samej firmie? Pracuję ponad 10 lat i nigdy nie odczułam co to jest mobbing, zabieranie godzin za kare, szykan albo wybieranie za mnie terminu urlopów albo dni opieki nad dzieckiem. Z reguły opiekę wybiera się nie wtedy kiedy dziecko choruje, ale wtedy kiedy jest kiepski miesiąc i chcemy podreperować swoją wypłatę. U mnie z tym nie ma problemu, nawet w miesiącach listopad lub grudzień jesteśmy w stanie dostać opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury opowiadasz. dwa dni opieki nad dzieckiem ZDROWYM to dodatkowe dni wolne dla jednego z rodziców dziecka do lat 14, opieka na chorym członkiem rodziny to L4. zupełnie różne tematy. jeśli dziecko ci choruje idziesz do lekarza, a nie korzystasz z art. 188 kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczony,że pracownicy sklepu DEICHMANN czas przeznaczony na rozdawanie ulotek wykorzystują na przymierzanie odzieży i obuwia w innych sklepach w GALERII ŁÓDZKIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku daj sobie spokój z tą Galerią. To się już nudne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd człowieku wiesz od której do której godziny te panie z galerii roznoszą ulotki? Skąd wiesz czy czasem nie skończyły swojej pracy? Wtedy mogą sobie mierzyć ciuchy ile chcą!! Nie twój interes.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,że nie skończyły pracy,bo były służbowych bluzkach.Po przymiarkach dalej rozdawały ulotki !!! Jestem zaskoczony TWOJĄ wypowiedzią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu ma bardzo smutne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
a ja jestem przekonany,że jesteś pracownikiem sklepu Deichmann w tej galerii i za wszelką cenę chcesz oczernić koleżankę -i. ale uważaj bo ''kto pod kim dołki kopie,ten sam w nie wpada''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tracić czas na forum. najlepiej napisz donos, weź rower i grzej prosto do prezesa,może tak osiągniesz swój cel....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może koleżanki wyszły w czasie swojej przerwy, a to jest ich czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te panie może mają płacone od ulotki a nie za godziny...:) Niech Pan się tak nie dziwi i nie wchodzi na babskie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czry mary hokus pokus
Ludzie są tacy zawistni że w głowie się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,że nie skończyły pracy,bo były służbowych bluzkach.Po przymiarkach dalej rozdawały ulotki !!! Klamczuszku z ulotkami chodzi zawsze jedna pracownica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj mnie wiem,że chodzi jedna pracownica,ale ja pisałem ogólnie o okresie rozdawania ulotek.Czy nikt nie interesuje się pracą tych osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś tak błyskotliwy to zgłoś to kierownikowi sklepu lub OKSowi, a nie wypisujesz to na forum jakby to miało coś zmienić.Albo najlepiej od razu do Prezesa napisz zażalenie może to coś zmieni i upuścisz trochę jadu :) Pozdrawiam i przyjemnej pracy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Panie dzisiaj w centrali z obsługi kas chyba na baaaardzo długiej kawie były bo dodzwonić się nie dało:/ dziękuję za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to już grubsza sprawa musisz jeszcze wysmolić mały donosik na Panie z centrali obsługi kas i to osobiście w ząbkach już samemu Prezesowi Deichmannowi zanieść bo to już grubsza afera! :) Polecam się serdecznie na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×