Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Dziady i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrezygnuję z tego forum.Lubię pisać i czytać.To ty zrezygnuj z tego forum,bo wcale tam nie pracujesz.Tylko prowokujesz na tym forum ciężko pracujących sprzedawców z małymi wypłatami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na przebudowie był zlot czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też tak to wyglądało:) z kierownikiem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widać że na każdym sklepie był zlot czarownic z wiedźminem na czele :-D Ogólnie przebudowa jakaś porażka, bez ładu i składu te bloki, klienci i tak różnicy w tych butach nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a męską przebudowe robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Brukseli już trwają prace nad nową dyrektywą. Dzięki niej w krajach, w których wiek emerytalny jest ustalony na 67. rok życia, urlop ma wynosić 35 dni. Jeśli pracuje się o rok dłużej, to pracownik dostanie wolnego aż 37 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki urlop to tylko do sanatorium podreperować kości i do roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie mieć 67 lat i pracować w Deichmannie. Ale chyba mnie to czeka w naszym wspaniałym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wyobrażam sobie 31 dni urlopu:( w tej firmie. Za co żyć po obniżeniu stawki urlopowej się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy Deichmann będzie trzymał takie 60 -67-latki i wymyślą żeby geriatria nie obsługiwała (hi hi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owocnej pracy Tobie życzę !!! I zdrowia do 67 roku.Zastanów się jaką będziesz miała emeryture z tych zarobków jakich zarabiasz ? Bo moje koleżanki z G.łódzkiej są galancie po 55 roku życia i ledwo chodzą,a o schylaniu ich to już się nie wypowiadam.Więcej czasu spędzają na zapleczu niż na sklepie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, co z przebudowa męską? kiedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wam się tak spieszy do przebudowy męskiej ,jeden burdel się skończył a już drugi chcecie ,w każdym razie u nas jest co robić także spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch mniejszy nie będzie, dlatego im szybciej będzie przebudowa męskiego tym lepiej dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucja zjada własny ogon
Oosba, która wyszydza wiek pracowników z galerii łódzkiej powinna sie wstydzić. Matka tej osoby także, że takiego człowieka-znieczulicę wychowawła a właściwie źle wychowawała. Wszyscy będziemy kiedyś starsi i starzy. Pracownicy deichmanna, zatrudnieni w róznych sklepach, w Polsce w wieku 50+ częściej szanuja pracę, która im się trafiła niż młokosy. Starszy nie znaczy gorszy a młodszy lepszy. Osoba, która dokonała wpisu o wieku pracowników z galerii łódzkiej domniemam jest młodsza, butna, chamska i jest może pracownikem roku 2014???? czy to przykład stachanowca???? Autor tekstu jesli czegoś sam po drodze nie zmajstruje ma szansę w wieku 50+ pokazać Polsce, firmie deichmann jak urabia sie jego pokolenie bez zarzutu... Powodzenia. O demokracjo! dałaś wolność słowa i przyzwolenie! Pamiętaj jednak, że rewolucja zjada własny ogon.. Ale z wychowaniem wyniesionym z domu i chamstwem nic juz sie nie da zrobic... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSIMY Firmę o zajęcie się sprawą wpisów dotyczących galerii łódzkiej jak i Łodzi. Dosyć tych kłamst, pomówień i szkalowania naszych pracowników!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Firmy Deichmann: Szanowni Państwo sami psujecie sobie opinię odkąd ruszyło to forum. Ludzie w Polsce czytaja wszystko. Za wypowiedzi Waszych pracowników i pranie brudów na forum poniesiecie odwrotne skutki. zgadzam sie z poprzednimi wpisami wyżej- firma zje własny ogon..., który stanie ością w gardle firmie. Co na to spece od marketingu, reklamy, pijaru, prawnicy firmy deichmann? ??? Są tam tacy wogóle? Wypowiedzi nieszczesliwych pracowników przypominaja demony z przeszłości: juz mieliśmy okupanta, najeźdźcę, który dokonywał selekcji ludzi- zdolnych i zdrowych kierował do pracy reszte na unicestwienie. Wstyd, że sami uprawiamy to po 75 latach, przy cichym zezwoleniu firmy pod jej egidą!!!! " Ludzie ludziom zgotowali ten los" Hanna Krall w " Zdążyć przed Panem Bogiem"- polecam do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ,że nie zrozumiałaś mojego tekstu.Wypowiedz TWOJA jest żenująca.Zastanów się co piszesz !!! Obrażasz ludzi. Do gościa 10.21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście padły mocne i bolesne słowa...Pytanie co dalej z tym zrobimy? ktoś musi nabrac rozumu i zatrzymać to błędne koło. Co do Polaków i tej dygresji o przeszłości to walka z wiatrakami moim zdaniem. Umiemy uczyć sie nabłędach? Szkoda firmy, że daje sie w to wciągać to takie nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki konekst chodzi ( pytanie do gość z 11.09)? sami sie pętlicie w wypowiedziach. Najpierw obrzuca się pracowników w Łodzi a jak potem ktoś to podsumował to jest obrona przez atak? Zgadzam się, że nie wiek stanowi o człowieku ale inne wartości. Ludzi obraża ten kto czały czas szykanuje prawoników łódzkich pod kazdym zgledem bo o tym mieście pisze sie najwięcej. nieszczesliwy autor wypowiedzi o łódzkim deichmanie marnuje sie jako pracownik może konkurs na miss lub misstera Polska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjał
Życie.Nikt nie mówił , że będzie łatwo i przyjemnie. Forum jak każde inne-gdzieś trzeba dać upust emocjom, a że jest anonimowo, to i fantazja niektórych ponosi. A to pokazuje tylko tyle, że ci wiecznie niezadowoleni nie należą do "najostrzejszych noży w szufladzie" i winy za swoje niepowodzenia szukają wszędzie, tylko nie u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone kartony i fioletowe kartony -te same buty = Problem albo Kogiel Mogiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na tym forum można było wymienić opinie , np. jak ta o kartonach powyżej, ponarzekać- bo rozumiem, że każdy chce więcej godzin i więcej zarobić, ot samo życie... Ostatnio niestety poziom świadczy niezbyt fajnie i nie o kierownikach, oks ..., ale o nas zwykłych pracownikach firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kierownicy oks czy rks nie zwykli ? jacys nadludzie ? w wielu przypadkach to przypadkowi ludzie zawdzięczający swoje awanse nie umiejętnościom ale dziwnym układom - o których wszyscy wiedzą ale każdy się boi powiedzieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy wszyscy?Ja nic nie wiem. A Ty wiesz i jak cała reszta "wszystkich" boisz się powiedzieć... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc.Nie plaszczcie sie tak przed kierownikami OKS RKS sa zwyklymi ludzmi jak my,przeszkolonymi wielokrotnie i dlatego wydaja sie tacy ....Szkolenia sa naprawde swietne ale czesto wychodzi naszym (szkoleniowcom-kierowniczkom) sloma z butow.Np. przyjezdza taka pani do sklepu na szkolenie juz ja znamy ,rozmawia z nami przed szkoleniem pol godziny na zapleczu i nagle przychodzi pora rozpoczecia szkolenia Pani wstaje mowi nam dzien dobry przedstawia sie (chociaz dzien dobry powiedzialysmy sobie przychodzac do sklepu,na zaplecze na szkolenie a przedstawiala nam sie juz kilka razy i jest kierowniczka na sasiednim sklepie ) ale coz tak uczyli ja jako szkoleniowca.Tak samo jest ze zwolnieniami,ucza ich przyjmowac ludzi,przeprowadzac rozmowy kwalifikacyjne,witac sie z pracownikami przy wizycie w sklepie (podawanie reki pracownikowi)zapamietywac imiona (OKS)zawsze to podziwialam ale gdy zostalam zwolniona i przyszlam do sklepu oddac koszulki akurat w sklepie byl OKS byl na zapleczu gdy ja tam weszlam spuscil glowe i zajal szie swoja komorka, nie powiedzial slowa (odpowiedzial tylko na moje dzien dobry) nie podal reki zachowal sie jak niesmialy 3-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna rozżalona... A dlaczego???Bo się nie udało:(( Oczywiście winny kierownik , OKS i cała pozostała kadra Deichmanna. Pewnie dlatego, że nie chciała wchodzić w doopę kierownikowi... Taką wersję już znamy. Poprosimy o coś nowego-bardziej dramatycznego. Niech znowu będzie gorąco na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w wypowiedzi powyżej widzisz że ona / on obwinia kierownictwo ? Wy kierownicy oks rks ( specjalnie z małej literki ) macie jakiś obłęd na swoim punkcie - w każdej wypowiedzi szarego pracownika widzicie zarzut itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi osobie z 12.05.Skomentowala moj wpis ale nie rozumiem gdzie widzi moje rozzalenie,ja zauwazam fakty i dziele sie spostrzezeniami na forum,chyba o to w tym chodzi.Prawde powiedziawszy ja TERAZ ciesze sie ze nie przedluzono ze mna umowy,ate kilka miesiecy spedzone w Deichmannie to ciekawa lekcja i teraz z perspektywy widze ze dobry sposob aby docenic ze moge robic to co lubie ,byc soba o odwaznie patrzec w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×